reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Renata pomyśl sobie, że za rok możesz chrzcić swoje cudowne, wspaniałe dziecko. Nie myśl, że lepiej byłoby cofnąć czas. Mówiłaś o spowiedzi. Zawierz Bogu to, co się wydarzy. On wie najlepiej, co dla nas dobre i z czym sobie poradzimy ☺
 
reklama
Renata jak pisały dziewczyny co ma być to będzie, jeśli jesteś gotowa to wszystko będzie dobrze ;)

Dziewczyny czy w ciąży mogę jeść activię? Nigdy nie miałam problemu, a teraz w ciąży mam zaparcia :/ spróbuję pojeść suszonych śliwek może pomogą, ale z mdłościami będzie trudno, staram się dużo pić ale jak się opiję wody to mi się ulewa i wymiotuję.

U mnie dziś znów piękny dzień :)
 
Witajcie u mnie tez piekny dzien,ale jak wczoraj pelny obaw mam nadzieje ze,będzie dobrze to nie jest tak ze niechce tylko bardzo sie boje nie chcialabym znow przezyc tego samego w tak krótkim czasie
 
Wiesz Renatko mnie sie wydaje ze kazda z nas juz zawsze bedzie sie bala straty i nie ma to znaczenia czy jest jedna po drugiej czy w odstepie czasu. Moje dzieci odeszly w marcu i lipcu zeszlego roku a teraz bedac w ciazy placze i sie trzese przed kazda wizyta u lekarza a jak tylko boli mnie brzuch to leze plackiem i sie nie ruszam mimo ze wiem ze macica przeciez musi sie rozciagnac i normalne ze troche boli. Tak to juz jest. Wspominalas kiedys ze twoje coreczki byly splodzone przy pierwszych probach i pewnie dlatego jestes taka przerazona ze mozesz byc w ciazy po jednej wpadce, ale mnie sie to wydaje malo prawdopodobne.. moj maz i ja sie nie zabezpieczalismy od 3 lat i to moja trzecie ciaza dopiero wiec statystycznie to nie tak latwo...bedzie dobrze - nawet jesli jakims cudem zaszlas w ciaze to nie jest powiedziane ze je stracisz- moze sie to wlasnie okazac cud od poczatku do konca :)
 
Wiesz Renatko mnie sie wydaje ze kazda z nas juz zawsze bedzie sie bala straty i nie ma to znaczenia czy jest jedna po drugiej czy w odstepie czasu. Moje dzieci odeszly w marcu i lipcu zeszlego roku a teraz bedac w ciazy placze i sie trzese przed kazda wizyta u lekarza a jak tylko boli mnie brzuch to leze plackiem i sie nie ruszam mimo ze wiem ze macica przeciez musi sie rozciagnac i normalne ze troche boli. Tak to juz jest. Wspominalas kiedys ze twoje coreczki byly splodzone przy pierwszych probach i pewnie dlatego jestes taka przerazona ze mozesz byc w ciazy po jednej wpadce, ale mnie sie to wydaje malo prawdopodobne.. moj maz i ja sie nie zabezpieczalismy od 3 lat i to moja trzecie ciaza dopiero wiec statystycznie to nie tak latwo...bedzie dobrze - nawet jesli jakims cudem zaszlas w ciaze to nie jest powiedziane ze je stracisz- moze sie to wlasnie okazac cud od poczatku do konca :)


tez mam nadzieje na niemozliwe by tak sie moglo stać mimo tej wpadki chociaz boje sie ze względu na ten ból jajników bardziej lewgo od 2-3dni przed ta wpadka wiele dziewczyn pisze o owolucji z takimi wlasnie objawami jestem przerażona,a zarowno pelna nadzieji ze tak jak napisalas to Malo prawdopodobne by grozilo ciaza ...
 
Renatko spokojnie nie koniecznie musiało się coś zadziac czekam razem z tobą na rozwój sytuacji i trzymam kciuki żeby stało się jak najlepiej dla Ciebie: )

Martusia ja poszłam do spowiedzi bo bardzo mocno czułam taką potrzebę, dosłownie dygotalam przed spowiedzia bo to była spowiedź całego mojego życia i przyznaję się, że zdarzało mi się zataic grzechy to chyba było takie moje prawdziwe pierwsze oczyszczenie ze wszystkiego ludzie się przyglądali bo długo to trwało zaraz po spowiedzi i właściwie już w trakcie przestałam się trzasc nie wiem czemu się trzeslam nie umiem tego wytłumaczyć może ze strachu od sierpnia 2015 nie byłam w kościele nie czułam się gotowa na spowiedź rozwazalam tę spowiedź przez kilka miesięcy, ale powiem jedno było warto.

Tylko mam dylemat z uwagi na silne leki które przyjmuję biorę też antykoncepcję, wg księdza to grzech myślałam by przestać brać, ale za bardzo się boję na moich lekach dziecko poczęte mogłoby być bardzo chore i jeśli to ma oznaczać brak przyjmowania komunii świętej to chyba wybiorę mniejsze zło bo no nie chcę narażać życia dziecka w razie wpadki prezerwatywa może pęknąć i nieszczęście gotowe zresztą przezerwatywa to też antykoncepcja. Jeśli to ma oznaczać grzech to musiałabym zrezygnować z komunii świętej trochę to dziwne moim zdaniem, ale jeśli tak ma,być to niech tak będzie. Najważniejsze, że wczoraj ksiądz udzielił rozgrzeszenia poza antykoncepcja mam czyste sumienie.

Ale się rozpisalam: )ja zaczęłam wierzyć w Boga gdy zachorowałam na moją chorobę, a jest to schizofrenia, nie boję się Wam do tego przyznać bo jesteście bardzo fajnymi kobietkami dlatego mówię jak jest to trudna choroba, ale są leki i jestem w stanie remisji nie wiem jak długo ten stan potrwa, ale mam nadzieję,że długo.
 
mamcia2014 dziekuje !
co do spowiedzi i antykoncepcji dla,mnie to dziwna sprawa wiesz bo również stosunek przerywany bylby grzechem a kobieta musiala by co 1,5 roku rodzic dzieci tak jak kiedyś mialy kobiety po 7-8 dzieci bo takie kalendarzyki to są ok ale nie,dają,sto procent pewnosci owulacja moze sie przesunąć przecież .... Ja wierze w Boga do kościoła chodze ale uwazam tez ze kleryki po prostu wiele rzeczy robia pod siebie wedlug wlasnych regul ja do kościoła chodze dla boga nie dla ksiedza no gdyby bylo inaczej dawno bym do tego kościoła przestala chodzic niestety taka smutna prawda ...
 
reklama
Swoja droga wiesz mamcia ilu księdzu chodzi do różnych instytucji ? Ilu ma dzieci ? Są tez pedofile i różne ewenementy ale wszyscy jesteśmy ludźmi a Bóg nie,powiedział ze kto będzie uzywal jakiś zabezpieczeń to jest grzeszny i nie moze chodzic do komuni sw :- ) Bóg wiele rzeczy nie powiedział ale i tak wbrew temu mamy robić jak,nam każą ...
 
Do góry