reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

I wiesz jest wielka rozbieżność w tym co mowi pismo swiete a z tym co nam nie raz ksieza wmawiają albo ze tak powiem inaczej interpretują slowa zawarte w bibli ...
 
reklama
Ja do spowiedzi nie chodze od lat i sie nie wybieram. Wierze w Boga ale nie w kosciol. A z ta ustawa antyaborcyjna to juz przechodza wszelkie granice. Wiekszosc z nas na tym forum albo by nie zyla albo zostala wyslana pod sad za poddanie sie zabiegom usuniecia ciazy pozamacicznej lub za przyjecie lekow oczyszczajacych macice w przypadku pustego jaja np. Gorszej bzdury nie slyszalam jak zyje. Banda oszolomow w sukienkach nagle stala sie specjalistami medycyny.
 
Tak samo uwazam ze ludzie po rozwodzie powinni przyjmowac komunie świeta jak to powiedział święty Franciszek komunia jest lekarstwem dla duszy a jest wiem ludzi gorszych od tych po nieudanym zwiazku oni jednak uważają ze kobieta i dzieci których ojciec bije pije i robi inne rzeczy powinna zostać w takim,zwiazku i udawać szczesliwa - wspierać męża Itp pewnie jeszcze mu jakieś pól litra kupić to juz wogole bylo by super dla mnie to paranoja dzielenie ludzi na dobrych i mniej dobrych lepsze jest malzenstwo sakramentalne gdzie maz zdradza zone bije i pije niż takie gdzie nie ma slubu kościelnego ale rodzina jest szczesliwa i oddana sobie tak ma moja kuzynka a jej pierwszy maz ja bil i dzieci pil i zdradzal ! Szkoda ze ksiedzowie nie widzą tych co w niedziele slowo Boże glosza komunie podawaja i przyjmują a z dala od ambony dzieci molestują ....
 
Taka moja osobista sugestia być moze i ja grzeszę tym,co teraz pisze tak jak ty mamcia ze swoja antykoncepcja ale ruszają mnie takie tematy i ta niesprawiedliwość .... I przemadrzalosc kleryka który mówi o rodzinie a sam jej nigdy nie posiadal
 
Witam wszystkie dziewczyny:)
Dziś mamy piękną pogodę aż chce się przebywać na słoneczku.
Wróciłam od lekarza,mam do was dziewczyny pytanie,bo lekarz przepisał mi luteine doustnie i nie wiem czy to dobrze że będę ja brała jeśli chce zajść w ponowną ciąże.
 
Renatko przeprasza cie bardzo nie chciałam cię zmartwić napisałam tylko to co mi lekarz powodział " zakaz sexu do miesiaczki " bo coś gadała o infekcji , ja dostałam jescZe globulki przeciw infekcyjne .


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Gloria ja również wierzę w Boga a nie w instytucję kościoła. A jeśli chodzi o ustawę antyaborcyjną to aż włos mi się na głowie jeży jak słyszę te brednie. Dlaczego osoby nie będące nigdy w naszej sytuacji mają za nas decydować ???? Paranoja !
 
Renata masz dużo racji, ja też niektórych rzeczy nie rozumiem i to ważne żeby chodzić do Boga nie dla widzimisię księdza ja nie chodziłam od sierpnia poszłam bo uznałam, że jestem gotowa na taki krok i będę chodziła na msze i zapytałam po prostu o tę antykoncepcję usłyszałam, że lepszy kalendarzyk no nie wiem czy taki lepszy w mojej sytuacji. Modlę się w domu i wczoraj modliłam się w kościele do Boga, a jak mówi pismo na sądzie ostatecznym Bóg każdego rozliczy nie ksiądz, a Bóg.
No i każdy ma prawo mieć własne zdanie odnośnie wszystkiego. Moim zdaniem ten grzech antykoncepcji to wymysł księży bo za czasów Chrystusa tego raczej nie było i nie pisze chyba nic o tym w piśmie.

Czytalyscie lub czytacie pismo? Ja zaczęłam, ale już dawno nie czytałam doszłam do ksiegi wyjścia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gloria nie jesteś sama....ja też wierzę w Boga ale do kościoła również nie chodzę. Mam tylko ślub cywilny więc dla księży zyje w grzechu....dla mnie natomiast ślub urzędowy jest ważniejszy od kościelnego....choć nie wyrzekam się ze takowego kiedyś nie wezmę....bo raczej będę musiała....będę chciała przecież kiedyś dopuścić dziecko do Pierwszej Komunii więc pewnie ksiądz zmusi nas do ślubu. Jak chrzciliśmy Nikosia to ile my się nasluchalismy od księdza ze nie mamy kościelnego i ciągle wypytywal nas na kiedy planujemy :/ Na szczęście mimo wszystko dziecko nam ochrzcil.
 
Do góry