reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

ag, szkoda, że się @ rozkręciła :crazy: jakoś tak myślałam, że może jednak... trzymam kciuki za efektywne leczenie &&&&&&&&&&&&&&:tak:
Nowych objawów chyba nie mam. Cały czas mam bardzo wrażliwe piersi (czasami jakby mnóstwo szpileczek mi ktoś w nie wbijał), od czasu do czasu mnie ciągnie po bokach podbrzusza, plecy w krzyżu pobolewają (nie jest to bardzo bolesne, ale mały dyskomfort jest) i zaczyna pojawiać się zgaga - na szczęście nie regularnie jeszcze :happy:

Mam nadzieję, że dzidzia będzie mnie coraz częściej łaskotać - wtedy już dotrze do mnie, że noszę w sobie nowe życie :-)

martaha, no i dobrze, że udało się znaleźć szpital, by sprawnie wykonać histeroskopię na fundusz - zawsze to troszkę pieniędzy zostanie w kieszeni :tak:

Mnie dzisiaj strasznie głowa boli....:-(
 
reklama
One ale fajnie że już czujesz ruchy :)
Martaha chociaż za coś nie będziesz musiała płacić kupę kasy, w końcu na coś podatki płacimy
Ag Wyleczysz tę torbiel i wtedy się uda
Masha niestety brzuszka po Tobie nie przejmę. Dostałam dziś @. Jestem trochę zawiedziona, bo ten cykl był naprawdę udany, owulacja potwierdzona a tu doopa. Do tego tarczyca, która przez trzy miesiące była idealna TSH 1,6, jakoś się rozjechała. wczoraj odebrałam wynik i jest 3,4 przy braniu leków! Brałam ostatnio pierwszy raz duphaston i tak się zastanawiam czy to może od tego.
Misia czy Tobie też tarczyca tak skakała? Jak na złość endokrynolog na urlopie i ja tez wyjeżdżam jutro. Zatem 4 cykle starań za nami, dołuje mnie to, bo poprzednio udało się za pierwszym razem, a teraz się dość, że nie mogę zajść, to potem nie wiadomo czy się sytuacja nie powtórzy z poronieniem.
Lumia jak u Ciebie? Z tego co pamiętam, to Ty się starasz 7 miesięcy, a są wskazania do inseminacji po tak krótkim okresie czasu??
 
Hej Dziewczyny :-)

OneMoreTime - to bulgotanie, to nic innego jak ruchy :-) ciężko na początku to stwierdzić kobietom, które czują to po raz pierwszy, ale teraz wyczekuj coraz śmielszych kopniaczków i ruchów :-)

ag - szkoda, że @ się rozkręciła...

BlackCat - może przejmiesz, ale w przyszłym cyklu? :-) bardzo mocno trzymam kciuki! &&&

ONA1227 - ciche GRATULACJE!!! i kciuki, żeby wszystko było dobrze! :-)

ja jeszcze w dwupaku :-) byłam w czwartek na ktg, szyjka miękka i krótka, Pani dr powiedziała, że może się niedługo zacząć - ale póki co cisza... Rozwarcie na dwa palce. I potwierdza się moja reguła, że ginekolog kobieta jest bardzo "niedelikatna" przy badania. Tak mnie badała, że aż bolało... u moich Panów dr jakoś badanie zawsze idzie gładko, oni są jacyś delikatni... tak zawsze myślałam, i tak mi się potwierdza.
No i mam teraz 3xdziennie liczyć ruchy Małej - po śniadaniu, obiedzie i kolacji. W ciągu godziny ma być ich 10. Jeśli 6 lub mniej - jechać do szpitala na dodatkowe ktg.
I teraz moje Drogie pytanie - czy jak Mała zaczyna się wiercić i powiedzmy rusza się przez parę sekund, przeciąga itp. to to jest jeden ruch czy kilka...? Nie zapytałam o to...
Kolejne ktg i badanie w poniedziałek.

w centrum Polski praży i piecze niesamowicie, zazdroszczę ludziom nad morzem takiej pogody i urlopu :-)
 
Ostatnia edycja:
ONA, gratuluję i mocno kciuki zaciskam :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Black, przykro mi :-(może to właśnie z powodu tego skoku TSH?

Masha, nie pomogę w kwestii ruchów, ale wygląda na to, że " ta chwila" tuż tuż :tak: &&&&&&&&&&&& Na północnym zachodzie też skwar niesamowity :szok: nie wiadomo gdzie szukać ulgi.... dzisiaj prawie z domu nie wychodziłam...

W poniedziałek też mam wizytę :happy:
 
MashaFre Z tego co pamiętam to mi kazali liczyć jako kilka ruchów, np. przeciągnięcie, obrót, kopniak jako oddzielne ruchy. A poza tym skoro się rusza, to na pewno nie masz powodów do niepokoju. U mnie te 10-20 ruchów zawsze szybko się pojawiało - czekałam max 5-10minut.

ONA1227 Gratulacje!

OneMoreTime Ale Ci fajnie, że już ruchy czujesz. Okres między 20 a 30 tygodniem ciąży jest chyba najprzyjemniejszy!
 
ONA, niestety strach to nieodłączny element naszych ciąż :-(każda z nas musi znaleźć swój idealny sposób na jego poskromienie, choćby odrobinę :sorry:ja nadal bardzo się boję, choć z każdym tygodniem coraz bardziej wierzę w pozytywne zakończenie :tak: umówiłaś się już do lekarza? jest jakiś plan? jakieś leki?
 
reklama
ONA1227 To całkowicie normalne, że się boisz. Ja w obu ciążach dopatrywałam się wszelkich złych oznak. Spacer do toalety zawsze był dla mnie stresem - byle nic nie było na papierze... Trzymam kciuki by wszystko było w porządku. Kiedy wybierasz się do lekarza?
 
Do góry