reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aktualizuje:

Staraczki na "placu boju":

angelstw - II krechy:)
Lilijanna - II krechy:)
Naala - termin niechcianej @ 24-26 czerwca
Doris - termin niechcianej @ lipiec 2014
MisiaMonisia - termin niechcianej @ 8 lipca 2014 r.
Neta81 - termin niechcianej @ 12 lipca 2014 r.
OneMoreTime - termin niechcianej @ ok. 3 sierpnia 2014 r.
Rilla - termin niechcianej @ wiosna/lato 2014
Lumia - termin niechcianej @ lato 2014
Joaro - termin niechcianej @ ?

Sysiq - termin niechcianej @ ?
Igusiad - termin niechcianej @ ?


 
Ostatnia edycja:
reklama
Kwiatuszku, jak masz namiary na Kobietkę na fb, to napisz proszę do kogoś z rodziny. Napisz że jesteś koleżanką, próbujesz od jakiegoś czasu się z nią skontaktować bezskutecznie i martwisz się. Nie pisz że jesteś z forum.
 
Malgonia w tym problem, ze nie mam Kobietki w znajomych. A ma zablokowany częściowo profil i nie widzę jej znajomych. Oprócz Karoli. a Karola nie ma dostępu do neta i nie ma pojęcia kiedy będzie miała.
Lisica napisała do cioci. Ja jeszcze znalazłam taką dziewzynkę. Widziałam, że kobietka u niej komentowała zdjęcia i ma tak samo na nazwisko. Tylko jak wytłumaczyć, że się o nią martwię, skoro nie mam jej w znajomych? Skąd się znamy it itd...
 
Kwiatuszku poprostu ze jestes jej kolezanka np klasy i macie spotkanie klasowe. Moze nie ma dziewczyna dostepu do neta.
Kilkanaście dziewczyn z forumnwlasbie tak zaginęło i zeronkontaku po czasie jedne sie odezwaly reszta do dzis cisza.
 
Czy któras tu z Was zmagala się z problemem bolesnych owulacji? U mnie zaczęly sie takie okolo rok temu, no a potem bylam w ciązy (grudzień-luty). teraz zastanawiam się, co się na tych jajnikach dzieje podczas owulki, że bolą jak kolka nerkowa, ani się zgiąć, ani wyprostować. I tak przez kilka godzin. Zauważylam nawet że mi wtedy brzuch wydyma, napucha.... Może miec to związek z pękaniem pęcherzyka? Gina swojego pytałam, ale choc starszy i pozornie doświadczony to zrobił wielkie oczy, i sprawiał wrazenie jakby nie wiedzial o co go pytam. Powiedział tyle, że przepisuje mi tasy aby cykl się unormował, ale co dalej... Nie wiem czy jakoś badac hormony, czy robić USG w trakcie owulacji? Myśle że po wakacjach odstawie tabletki anty bo i tak mi nie slużą :( Teraz 2 tyg mam przez nie plamienie.

Ahhhaaa i jeszcze pytania o posiewy krwi - na bakterie oraz mykologiczny. Robiłyście?
Zastanwiam się jakie badanie krwi warto zrobic, chyba że macie takie "standardowe" dla kobiet przed starankami min toksoplazmoza, cytomegalia to wiem :tak: Chodzi mi o zakaźne wlasnie.... Od pół roku strasznie bola mnnie jelita, ale nie caly czas, tylko co kilka dni... stad moje podejrzenia o jakies bakterie, pasozyty albo alergie pokarmowa.
 
kwiatuszek ja bym napisala po prostu ze jestes kolezanka forumowa i ze sie martwisz :) teraz masa osob na FB sie zna z grup wsparcia, wiec to nic dziwnego ;)
a wiadomosc na zablokowany profil kobietki tez mozesz napisac? Moze odpisze, a moze potrzebuje odpoczac od forum.
 
witam Panie. nie bylo mnie trochę,nie miałam dostępu do internetu...

tekla wiem,że się już rozpakowałaś.moje gratulacje:-).

elka o twojej tragedi też już wiem...ogromnie mi przykro.kibicowałam ci bardzo...tule w bólu.

a ja w środe miałam wizyte...i mam rozwarcie na 1.5palca:no: gin zły,bo to za wcześnie mam nakaz leżenia,zwiększone leki...ale jak się ma już jedno dziecko w domu i męża tylko na wekeendy to o leżeniu można zapomnieć...chyba,że w nocy.oszczędzam się,ale brzuch już mi się obniżył kilka dni temu i tylko patrzeć jak się zacznie...mam wytrzymać do końca miesiąca,ale czy Jaś będzie tego chciał to nie wiem...
 
reklama
KAROLA byc moze cie pocieszy to ze mialam podobne rowarcie tylko ze od 36tc w drugiej ciazy. Gin straszyl ze w kazdej chwili moge rodzic bo on juz palcem dotykal glowki. I chodzilam tak miesiac i urodzilam po terminie ;) a tez w drugiej ciazy szyjka macicy szybciej puszcza ale &&& mam nadzieje ze jeszcze bedxiesz w dwupaku.
 
Do góry