reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OneMoreTime jeżeli prywatnie do endokrynologa to nie potrzebujesz skierowania. a jeżeli na NFZ to tak. Chociaż mimo wszystko i tak mysle ze lepiej mieć skierowanie, tak na wszelkiwypadek ;-).
Ja na początku chodziłam prywatnie do jednego lekarza - 120 zł za wizytę. Później koleżanka poleciła mi swoja Panią Doktor - 100 zł wizyta. Jestem bardzo zadowolona. Pani Dr sama powiedziała do mnie że mam sobie załatwić skierowanie i zapisać się na NFZ bo "nie chce ze mnie zdzierać pieniążków" :happy2:. Fakt na wizytę na NFZ czekałam ponad rok (takie kolejki) ..w między czasie byłam u Niej 3 razy prywatnie. Teraz juz tylko na NFZ...kolejki nadal długie. W zeszły czwartek byłam na wizycie.....i wyznaczono mi kolejną na 11 marca 2015 r. Ale nie przejmuje sie tym, ponieważ Pani Dr przyjmuje mnie nawet bez rejestracji......gdy coś sie dzieje. Jak zajdę w ciąże to mam czym prędzej się do Niej udać bo jak to powiedziała już przed poprzednią ciażą..... "dzidzia jest najwazniejsza" .....i wtedy zwieksza mi dawkę hormonu :happy2:.
 
reklama
KWIATUSZEK

Jak szukalam gin to wiele pozytywnych komentarzuy mial. Postanowilam sie do niego umowic....i wtedy wyczytalam w necie,ze zmarl...:-(
 
Lumia, powiem Ci, ze w szoku jestem! Dowiedziałam się od koleżanki, która prowadziła teraz u niego ciąże. To ona mi go poleciła i dzięki niemu po 3 stratach ma 3 letniego synka i teraz znów jest w ciąży.
 
kwiatuszek, niestety ostatni wynik wyszedł fatalnie...:-( anty-TG wyszło 22,08 przy normie 0,00 - 4,11 :-:)-:)-( napisałam do mojego gina maila z wynikami z prośbą o jego opinię. Nie ma specjalizacji "endokrynologicznej", ale może będzie w stanie mi coś powiedzieć... załapałam doła:-( zrobiłam te badania, żeby to wykluczyć a nie żeby znaleźć coś nowego do kolekcji.... :-( ehhh...
 
Kochana to już może być przyczyna Twoich poronień. Dostaniesz leki i bedzie dobrze! Ja jestem w gorszej sytuacji. Bo oba anty mam dużo, dużo ponad normę. A udało mi się. Mam Oliwkę! Moja koleżanka, ma takie wyniki jak Ty i w lipcu jej synek skończy roczek!
A i na Twoim miejscu umówiła bym sie od razu do endokrynologa. Zrobi Ci usg tarczycy i da leki.
 
Ostatnia edycja:
onemoretime nie pamietam czy ty masz jakies problemy z tarczyca? Kurcze sama nie wiem, ale taki wynik chyba wskazuje ze cos z nia nie tak - nadczynnosc, niedoczynnosc? Ale z leczeniem, z lekam, powinno byc okej :)
 
OneMoreTime Twój wynik może nie mieć wcale związku z tarczycą. Może taki być na skutek cukrzycy albo niedokrwistości. Wyniki też są zależne od niedoboru jodu. Robiłaś anty-TPO? Wiem, że te wyniki ocenia się razem. I nie przejmuj się tak bardzo. Może tak być, że Twój wynik jest taki, ponieważ miałaś jakieś niedobory jodu czy coś. Z drugiej strony może to jest przyczyną poronień, lekarz dobierze Ci odpowiednie leki i już niedługo będziesz mogła cieszyć się malutkim, ślicznym dzieciątkiem :tak:. Trzymam kciuki
 
reklama
ONE
Nie ma tego zlego....
Moze wlasnie znalazklas przyczyne poronienia. A to bardzo cenna wiedza. Niejedna z Nas chcialaby wiedziec co bylo przyczyna ...
Wiec tak jak pisza Dziewczynki poszukakj teraz dobrego endokrynologa!
 
Ostatnia edycja:
Do góry