reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
OneMoreTime podzwoń w poniedziałek po endokrynologach. Idź prywatnie szybciej będzie....a w między czasie załatw sobie skierowanie i zapisz się gdzieś na NFZ. Zresztą ja np. nie miałam zbyt często wizyt u endo więc jeśli wydałam raz na 3 miesiace 100 zł to nic mi się nie stało ;-).
Nie denerwuj będzie dobrze.
Ja dzis byłam u mojej gin...odebrałam powtórny wynik na toxo......niestety urósł :baffled:.
IgG z 620 na 629 , IgM z 1,010 na 1,080. Dostałam skierowanie do Poradni Chrób Odzwierzęcych. Dzwoniłam do Szpitala Zakaźnego, niestety długie terminy oczekiwań na wizytę. Podano mi nr do jakiejś innej Przychodni. Zadzwoniłam u jestem umówiona na 15 kwietnia. Ciekawa jestem jak będzie wyglądało leczenie i ile będzie trwało. Myślałam ze teraz po @ będę mogła zajść w ciążę i doopa :-(. Musze czekac na kwietniową diagnoze.
 
Dziękuję za miłe słowa, jesteście kochane:tak: tylko zdołowałam się, bo może być tak, że mój wyjazd wielkanocny do narzeczonego może nie mieć takich konsekwencji jak bym chciała, bo będziemy musieli się zabezpieczać...:-( a trzeci miesiąc z rzędu szef nie da mi tygodniowego urlopu w maju - nie ma szans :no: nadal czekam na odpowiedź mojego gina, może on z jakimś kolegą endokrynologiem skonsultuje wyniki? Ale w poniedziałek faktycznie poszukam jakiegoś lekarza i się umówię prywatnie. Na razie pozostaje czekać...:baffled:

Dobranoc
 
ONE
Co sie odwlecze to nie Nie uciecze;-)
cos mi sie same przyslowia na te Twoje zmartwienia przychodza do glowy;-)
Pomysl, ze nawet dwa lub trzy miesiace dluzszego czekania na staranka uwoienczone porodem i widokiem zdrowego dzidziusia to niccccc!;-)
Bedzie dobrze! A nic bez przyczyny sie nie dzieje....;-) wiec teraz endokrynolog ! Czekam na info co Ci powie Twoj gin:-)

Milego sobotniego dnia Dziewczynki;-)
 
Nimfii, ja też nie wiedziałam, że mam problemy tarczycą:szok: zrobiłam te wyniki dla świętego spokoju przed kolejnymi starankami. Wiesz, gdyby kolejny raz się nie udało to nie winić się za to i mieć świadomość, że sprawdziłam mój organizm od każdej strony.
MisiaMonisia, nie wiedziałam, że toxo się leczy...:confused: ja miałam nawet nie wiem kiedy. Myślałam, że to po prostu trzeba przeczekać... obyś szybko pozbyła się tego paskudztwa &&&&&:tak:

alza, tak robiłam anty-TPO i wyszło 0,3 przy normie 0,00 - 5,61 .... cukrzycy na pewno nie mam, bi kilka razy robiłam w przeciągu ostatnich 2 lat wyniki i wszystko ok. Ehhh...

No trudno, bilety kupujemy dzisiaj tak czy tak. Tym bardziej, że potaniały z 600 zł na 400 zł. Co ma być to będzie...

Lecę, bo syn mojego J jest u mnie i trzeba jakoś dzień zorganizować. Miłego dzionka:happy: Na razie nie widać, ale ma być ładnie dzisiaj.
 
onemoretime fajnie że jedziesz do narzeczonego :-) no i bilety w promocji :tak:mam nadzieję że sytuacja z tarczycą szybko się wyjaśni &&&&&&&&&&&

magdalena ja w tej chwili już nie jestem aż taka senna jak byłam wcześniej ale zdarza mi się że mam takie momenty że jestem bardzo zmęczona, wczoraj akurat też przysnęłam na kanapie po obiedzie ale to tak różnie z tym jest, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na zmiany hormonalne, jeżeli teraz czujesz że musisz dużo spać to widocznie twój organizm tego potrzebuje :-) a po za tym jak samopoczucie?? kiedy teraz masz jakąś wizytę?

misiamonisia współczuję tej toxoplazmozy, trzymam kciuki żeby ci coś poradzili i żebyś szybko mogła rozpocząć starania o dzidzię &&&&&&&&&&&&

kobietka co tam u Ciebie??

jeżeli chodzi o mnie to nic ciekawego się nie dzieje, odliczam dni do 16 kwietnia, czyli wyjazdu do Polski, przed wyjazdem jeszcze mam wizytę u położnej i rodzinnego, znowu będę się stresować czy dogadam się w kwestii zwolnienia... mam nadzieję że tak... no i jeszcze przed nami rozmowa z szefem o pracy dla mojego męża, mieszkaniu, podwyżce itd.... ale to później, przed nami weekend i jak zwykle nie mamy żadnych planów, mieliśmy znowu spotkać się ze znajomymi ale koleżanka nie dzwoniła więc pewnie muszą pracować... więc pewnie będą nudy
 
OneMoreTime ja jak się dowiedziałam o hasimoto, endokrynolog kazał nam odczekać 3 mc, żeby się ustabilizować hormonalnie. Ale ja już po mc byłam w ciąży. Trzeba pamiętać o braniu lekarstw. Im szybciej pójdziesz do endo tym lepiej. Żeby chociaż na święta troszkę się podleczyć. Głowa do góry:tak:
 
reklama
Dziękuję dziewczyny ;-).

Kwiatuszek ma racje....trzeba pamietać o braniu lekarstw i bedzie OK :)
Kwiatuszek jaki bierzesz lek i jaką dawkę? Jeśli mozna wiedziec. Ja w chwili obecnej Euthyrox N112 (w ciąży brałam N137).
Miłej soboty życzę Kochane :-). Pogoda u mnie przepiękna po prostu.....aż chce sie życ :-D
 
Do góry