reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lena tak mi przykro... Mam nadzieję, że jeszcze uda się jej z tego wyjść i będzie wszystko dobrze! Różne historie już tu czytałam i wiele najczarniejszych wizji kończyło się pomyślnie. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie. Trzymaj się kochana :*
 
reklama
LENA ja pier...no nie wierze!Co jest do cholery?!Kiedy kolejna wizyta?Nie mieści mi się to w głowie,że kolejny raz miałabyś...Nawet nie chce o tym myśleć...
 
ja po wizycie. bedzie chłopczyk ma 430 gramów i odpowiada 21t3d ciazy. serduszko bije 160 ale sie wiercił, wszystkie pomiary w normie wg lekarza. mam dalej lezec i sie nie przemęczac i brac leki. bedzie pare dni spokoju a potem znow pewnie cos mnie zaboli i bede rozmyslac, ale tak to juz jest, ze człowiek się martwi wszystkim. oby do przodu.
 
Witam,
Ja w nocy przeżylam chwile grozy. Dostałam skurczy co 10min. Wcześniej też miewałam,ale rzadsze i nie regularne. Wziełam nospe i końską dawke magnezu i wkońcu przeszło. Mam nadzieje,że jak wstane to sytuacja się nie powtórzy. Dzisiaj mam w planach spakowanie torby i w miare możliwości będe leże.
Zaraz wyprawie Alusie do przedszkola,zjem coś i zalegam w łóżku.

Eve gratuluje synka. Chłopaki są fajne;)

Loi kciuki za wizyte!

Nisiao jak Cię niepokoi to ciśnienie to może zadzwoń do gina? Ja z niskociśmieniowców więc nie bardzo się znam.

U Nas dziś jesiennie. Szaro,buro. Aż niechce się wychodzić z ciepłego łóżka. Ja znowu obudziłam się z bólem głowy. Już któŕyś dzień z rzędu.
 
reklama
Noc łatwa nie byla i owszem.. pobudka co godzinę, dwie. No i oczywiscie zawsze budzilam sie na plecach..

Agnieszka, kiedy masz wizyte? Fajnie jakby Filip wytrzymał jeszcze ze 3 tygodnie, co nie?
Jak tak napisałas, to się wystraszyłam:-D:baffled: teraz to i ja chyba musze przyspieszyc z przygotowaniami, bo tu niby jeszcze rowne 7 tygodni mi zostalo, ale co jak Hania tak ze 3 wczesniej sie wypakuje:szok::szok:
 
Do góry