reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie zasraja a zapierdza i miej nadzieje ze to sie rozejdzie a nie zostanie miedzy Wami!:-D Wlasnie sie zastanowilam... Tak, zasmazana - do kaszanki, do kielbasek i miecha pasuje. Bo przez chwile rozwazalam taka z koperkiem, ale... nie. Mloda, delikatna, zasmazana mi tu pasuje. Chyba ze ktos ma lepszy pomysl? Ja w sumie lubie proste zarcie i ta grochowa, kaszanka, kielbachy... Pasuje mi.
 
reklama
Ja pamętam jak w domu rodzinnym co niedziela była grzana kiełbasa , nie moglo być inaczej, ja w sumie tez nauczona prostego jedzenia nie tam jakies och , ach.Ciepły chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym własnej roboty oj wpierdzielało sie , żurek . Albo pamiętam jak chleb tata piekł potem na patelnie i nasmarowł czosnkiem - kolacja super . Ale to chyba bardziej z braku kasy tak bywało u nas , nie wiem ale nam to smakowało.Kurcze pewnie ,,ciężaróweczom,, smaka robie ;-)
 
Chleb smarowany czosnkiem to grecki wynalazek. Mmm... doobre... U nas tez zarelko proste sie robi - zurek kisze w domu, chleb pieke. Jak sie zgra zurek i swiezutki chlebus to jest to. Nadal kocham kartoflanke, taka na zasmazce, taka prosta - tylko marchewka, pietruszka, ziemniaki i kapusta + jakas kielbasa lub przesmazona cebulka (nie zawsze na kielbase bylo) i do tej zupy pajde chleba na zagryche. Proste standardy.
 
ojjj wy tak o jedzeniu, a ta typowa polska kuchnia wogóle mnie nie kręci. nie powiem smacza jest, ale jak dla mnie za ciężka, kiełbasy jeść nie mogę, zasmażek, tłustych sosów też, bo mi żołądek się "przekręca", a teraz jak jestem w ciąży to wogóle wszystkie dolegliwości odczuwam razy 2, wszelkie smażone i pieczone mięsa juz dawno poszły w niepamięć ;-)
Bardzo lubię za to lekką kuchnię, taką sródziemnomorską, warzywa, owoce morza, czyste zupki, grillowane ryby itp... to mi pasi najbardziej, choć czasem też się np. na tortille w maku skusze ;-)
także anulka spoko smaka mi na pewno nie narobisz...;-)

a to jeszcze się pochwalę co zrobiłam mężowi na kolację, spaghetti a'la carbonara z boczusiem i śmietanką 30%, ja oczywiście jeść tego nie będę, nie żeby nie było dobre, bo jest pyszne, no ale jak dla mnie to stanowczo za tłuste...
 
Ostatnia edycja:
a mi tam robicie smaka i to niezłego :) oj ja ostatnio to wiecznie głodna chodzę :( jem normalnie, ale mogłabym więcej i więcej, a d....rośnie. I lody pożeram lody. Jutro proszę o kciuki, połówkowe mamy.
 
pewnie że będę trzymać :) oj ja to trzęsłam portkami przed genetycznym. Musi być dobrze!!!! I czekamy na wieści fotki po usg :)
 
magnusik ja póki co jestem spokojna, wierzę, że będzie dobrze, nie ma innej opcji... za to trzęsłam portkami przed usg, na którym miało już się uwidocznić serduszko no i przed ostatnim, w zeszły czwartek, ale jak zobaczyłam Aliena, który sobie bestrosko tam fika, to wszystkie obawy odeszły w siną dal
 
reklama
A_gala, Magnusik trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty...

Dziewczyny, ja wiem, ze będzie dobrze....ale to wszystko mnie przerasta....ogladam filmiki Filipka i tak bardzo mi źle....nie rozumiem tego wszystkiego....
 
Do góry