reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej zjola! Nie doliczylas sie fasolkow - mamy 3 z jednego dnia! Co do Rajmunda - dla mnie jest jedyny i juz, ale on nie jest taki zadbany, ubrany i jakis super very cool. Moj Misiak od grzebania w smarach, ma wiecznie czarne paznokcie z przyleglosciami (dba o higiene, ale zeby sie tego pozbyc, musialby chyba wybielacza uzywac), goli sie jak sobie przypomni albo jak go futro zaczyna uwierac, ubiera sie malo efektownie i na oko to on taki robaczek jest po prostu, a nie typ reprezentacyjny.
Ale: Nie udaje, nie pozuje, nie zgrywa sie, jest naturalny, cieply, wrazliwy i czuly, uczciwy do bolu i ma zasady, a przy tym jest tolerancyjny. Rozsadny, madry, dobry, wierny... Czego jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam już nie wiem który to raz :/:zawstydzona/y:

Zrobiłam dziś dwa testy i są na obu dwie grube krechy. W zasadzie to jeszcze 3-4 dni do @ ale.. coś czułam ze chyba zaciążyłam. Okropnie się boję, bo nie zdążyłam zrobić zadnych badań po ostatnich poronieniach. Do lekarza się boję iść, bo co na usg nic nie widać a badania na progesteron sama mogę sobie zrobić i tą bete (tydzień czeka się na wynik). A zawsze było tak, że szłam do lekarza i dowiadywałam się że nic nie ma w środku, albo szybciej poronie (...)Zostało mi 15 tabletek duphastonu i zastanawiam się jak go stosować i czy 1x wystarczy? Jeny boję się, ja się już nawet nie cieszę, chociaż pragnę dziecka ale się tak boje, ledwo co wyszłam z poprzednich załamań. :-(
 
Lady87- zwykle chyba dziewczyny stosowały 2xna dzień , kochana najważniejsze to zachować spokój myślę ,że z wizytą faktycznie trzeba cierpliwie poczekać gdzieś tak w około 6 tc cokolwiek zaczyna być widać, gratuluję Ci po cichutku ogromnie jesteś już czwarta zafasolkowana :tak: , śmiem twierdzić dziewczęta ,że mamy czworokąt;-):-):-D:-D:-D:-D:-Dsuper, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
CZWARTA!!:-D Rajmund juz sie smieje ze sie cieplo robi to fasola wschodzi. Janiepiedykam, juz nawet nie trojkacik a kwadracik! Dziewczyny, to juz perwersja! :-D ALE JAJA!!
 
Kurcze, mam dzis do dupy jakos dzien. Minal rok. Dzis mialoby 5 miesiecy...
Przytulam,
[*] i oby ten dzien ci szybko minął

Mój Albert mói że w ciąży na pogrzeby się nie chodzi i jest przeciwny temu abym szła ;/ i już sama nie wiem.
To jakis przesąd, jak chcesz isc to idz

LadyMK-Ogromne gratulację trzymam teraz mocno kciuki :D
no to mamy trójkąt może teraz by tak poszerzać grono:-D:tak:ja nie mogę ,ale trzymam za resztę kciuki , kurczę tak sobie pomyślałam ,że wy wszystkie będziecie już po starankach ,albo po narodzinach ,a ja tak na szarym końcu zostanę ehhh:-(.
dzisiaj robię zupke ogórkównę już się pichci na kuchence ,a ja sobie podzytuje Was.

Nie martw się, sama nie zostaniesz, nie zostawimy cię ;-)
Fotki super! Tak całkiem podobnie sobie ciebie wyobrażałam
Za zupę ogórkową dałabym wiele, ale niestety u nas nie ma kiszonych ogórków, zresztą nawet się nie kiszą gdyby sie chcialo w domu zrobić, tylko takie małosollne pikle wychodzą, a potem się psują

witam ja przelotem potem nadrobie zaległości
babcia która mieszka z nami na patrerze zasłabła i sie przewróciła i chyba ma złamaną rekę, karetka ja zabrała, jade zaraz do szpitala trzymajcie kciuki co by było dobrze && no i cisnienie wysokie, zawsze ma niskie oka spadam pa pa kobitki
Trzymam kciuki

Hejka babki kochane!
Ja starym zwyczajem dostałam w terminie @, więc jak zwykle dooopa! Coś mi się wydaje, że bez wspomagania wojska nic z tego nie będzie. Wkurza mnie to wszystko, wrrrrrrrrrrrrr.
No to ja się też dla przypomnienia wkleję, chociaż to sprzed pół roku a ja teraz grzywki nie mam :-p
Przy okazji wszystkie pozdrawiam bez wyjątku, buziaki!
Jak zwykle piękna, i te włosy....
Nie denerwuj się złosc pięknosci szkodzi, na początek kup chłopu witaminki, niech łyka np (Selen+Vit A C E, L-karnityna, cynk)
Mój łykał takie dwa preparaty i po kilku tygodniach wyniki miał super. Spróbuj, nic nie stracisz.
Zobacz jak karolcia81 się cieszy na mysl o starankach? Musisz od niej trochę entuzjazmu załapać
 
Lady87- to w takim razie może warto by było przejść się do ginka żeby dał receptę bo niedobrze tak brać ,a potem przerwać łykanie tabletek , chyba ,że ewentualnie wesprzesz się jedną na dzień.
Kłaczku- dobrze ten Twój Rajmund wymyślił fakt ciepełko mamy to i fasolki są;-):-)no totalna perwersja teraz nam wychodzi aby tylko patrzeć jak będzie pięciokąt:-D:-D:-D:-D:-D
Emy - ja przywiozłam sobie od teściówki ogórki , niby ukisiłam w zeszłym roku ,ale jak byłam w szpitalu to wszystko wyjedli :no::-D:-D:-D:-D:-D.Dzięki za komplement, jeszcze miesiąc temu miałam długie włosy ,a po szpitalu obcięłam odrosty blond i tyle ich było ,że taka o to długość została już nie mogę się doczekać kiedy odrosną:-).No ja mam nadzieję ,że mnie nie zostawicie haha:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lady87 , ja bym zrobiła tak : kontakt z ginem w sprawie ewentualnej recepty , bez badania , w 7tc wizyta u gina i kontrola usg
ale zrób jak chcesz . Leki jednak brać trzeba jak się zaczeło i żeby nie brakło. Można zrobić poziom beta hcg i koniecznie powtórzyć po 2 dniach - wtedy widać czy dobrze przyrasta.
Nie bój się , przecież musi Ci się udać , może właśnie teraz! Nie zakładaj złego scenariusza . Zaglądaj do nas.

No kobiety , Tak czarna to czarna jak zawsze:)
Moje siksy pojechały na weekend do dziadków na wieś , więc siedze sobie sama , bo T na 2 zmianie w pracy. Miałam ambitny plan na dziś - umyć okna , ale siedze sobie przy kompie ....
Kłaczek , my podchodzimy do naszych ciąż z lekką rezerwą ale i faceci widać maja podobnie. Rajmund chyba i tak spokojnie z tego co piszesz , mąż Emy - bardziej nerwowo , ale i u nich jest ok . Denerwują się chłopy podwójnie, i o Was i o dzieciaczki.
Kotek Kłaczek świetny , takie właśnie mi się podobaja. A po czym ty tam łazisz na focie? To zielone to co?
Lady MK gratuluje Wam serdecznie!!!! :) Pisz z nami , tu fajnie jest.
 
Emy, staram sie nie myslec...
Kobietka, Rajmund jak zwykle jaja sobie robi, ale widze ze jemu sie tez pyszcz cieszy.
Czarna, Rajmund tez sie boi, tyle ze on mi zazwyczaj mowi ze bedzie dobrze, nie ma innej opcji, ale on tak chyba mowi zeby mnie uspokoic i siebie przy okazji. Po czym ja tam latam? A to jest bardzo specyficzne cos. To jest labirynt z murawy. Jest to w Alkborough, malej miejscowosci niedaleko Scunthorpe, nie wiadomi kto go zbudowal, domniemuje sie ze powstal jeszcze w czasach rzymskich, albowiem takie labirynty bywaly elementami rzymskich ogrodow. Pierwsze pisemne wzmianki o tym konkretnym labiryncie datuje sie na XVIw., dzis znajduje sie na terenie prywatnej posesji, jest ogolnie dostepny, a opiekuje sie nim spoleczne stowarzyszenie. W ogole to bajeczne miejsce, na ktore trafilismy przypadkiem - labirynt jest na skarpie, z ktorej rozciaga sie piekny widok na rozlewiska Trentu, a w pogodne dni widac wieze katedry w Yorku.
 
reklama
Cześć laseczki

Lady87- gratuluję!!!

wczoraj byłam na usg, radocha jak nie wiem co bo serducho bije slicznie a dzis najpierw brązowy glut na wkładce a potem przy każdym sikaniu slad na papierze jabym polewała go herbatą. dzwoniłam do mojej ginki, kazała lezec i zwiekszyc dupka do 3razy dziennie.
Oby do poniedziałku, zobaczymy co na wizycie będzie.

Pozdrawiam.
 
Do góry