reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chodzi sie chodzi, EwelinaK. Ojca chowalam w czerwcu, w pazdzierniku rodzilam corke. Mialam nie isc na pogrzeb??

Kurcze, mam dzis do dupy jakos dzien. Minal rok. Dzis mialoby 5 miesiecy...
 
reklama
EwelinaK- ja tez mam kolki od czasu do czasu.
kochana musisz wierzyc ze z fasolka bedzie wszystko ok.Ja tak cały czas sobie mówie i zobacz ile juz mam na suwaczku:)
A co do pogrzebu to przesądy są.
Kłaczku- śwaitełko dla Aniołka (*)
Oj zasuwa nam ten czas jak cholera.
 
EwlinaK, bez paniki. Mnie sie na poczatku ciazy i takie jakies klucia zdarzaly z boku, i pobolewal brzuch zupelnie jak na @ - dostawalam kociokwiku z tej okazji, uruchamialam tryb relaksacyjny, staralam sie myslec pozytywnie, nie nakrecac leku. No i co? Pobolewalo a przeciez sie trzyma. Spokojnie - jak sie zagniezdza to ma prawo troche podenerwowac mamusie. To wstep do permanentnego wkurzania rodzicow.:-D
Karollcia, wolalabym nie pamietac dat...
 
LadyMK-Ogromne gratulację trzymam teraz mocno kciuki :D
no to mamy trójkąt może teraz by tak poszerzać grono:-D:tak:ja nie mogę ,ale trzymam za resztę kciuki , kurczę tak sobie pomyślałam ,że wy wszystkie będziecie już po starankach ,albo po narodzinach ,a ja tak na szarym końcu zostanę ehhh:-(.

Ilonka- trzymam mocno kciuki za babcie&&&&&&&&&&&&&

o a ja jeszcze nie wstawiłam fotki , widzę same laski tutaj mamy aż miło popatrzeć ;-):-)
dzisiaj robię zupke ogórkównę już się pichci na kuchence ,a ja sobie podzytuje Was.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0050.jpg
    Zdjęcie0050.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 60
  • Zdjęcie0448.jpg
    Zdjęcie0448.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurcze ale naprodukowało się postów od wczoraj:-).GRATULACJE ZAFASOLKOWANYM...kurcze w kompleksy wpadne przy Was co zdjecie to szczuplejsza i śliczniejsza laska ;-)a ja waga ciężka jestem:zawstydzona/y:. Dzwoniłam do szpitala ale jeszcze nie mają wyników badań we wtorek kazali dzwonić.Ciepełko chyba dziś wypełzne z córcią na spacerek wieczorkiem ...
 
witam ja przelotem potem nadrobie zaległości
babcia która mieszka z nami na patrerze zasłabła i sie przewróciła i chyba ma złamaną rekę, karetka ja zabrała, jade zaraz do szpitala trzymajcie kciuki co by było dobrze && no i cisnienie wysokie, zawsze ma niskie oka spadam pa pa kobitki
 
IZW- już zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&& oby wszystko dobrze się skończyło.
Fasolko- trzeba czasem cierpliwości co do wyników badań , ja też wieczorkami z M spaceruje bo w południe to słońce takie ,że człowiek ledwo idzie ,a i tak się poci :tak: nie przesadzaj ,że taka waga ciężka i jakie kompleksy;-) ja walczę żeby nabrać kształtów właśnie
:tak:
 
Fasolka, wyluuuz... Podejrzewam paskudnie ze w kwesii wagi to ja tu znow moge sie o tytul jakis ubiegac. Na zdjeciu niewiele widac bo kurtke mialam, ale... o, zobacz jakie kombi sie za mna wlecze! :-D


A fotka sprzed roku, czyli sprzed jakichs 6-7kg.

Oj, IZW, sie porobilo... Za babcie!&&
 
Hejka babki kochane!

Problem z netem miałam i dlatego mnie tak długo nie było. Was jednak z oka na chwilę spuścić nie można. Na szybko doczytałam, że Ewelinka i Poroniona zafasolkowały!!!!!!!!!! Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poza tym widzę, ze same fajne laski jesteście!

Ja starym zwyczajem dostałam w terminie @, więc jak zwykle dooopa! Coś mi się wydaje, że bez wspomagania wojska nic z tego nie będzie. Wkurza mnie to wszystko, wrrrrrrrrrrrrr.

Kłaczku czemu Ty twierdzisz, ze twój Rajmund jest niezbyt przystojny? Na tym zdjęciu jest całkiem niczego sobie, hmm.

Onaxxx i Ty z takim wyglądem twierdzisz, że jesteś stara i nie atrakcyjna? A czy masz w domu lustro? Kobieto wyluzuj i nie wpychaj się przede mnie w geriatrycznej kolejce!

No to ja się też dla przypomnienia wkleję, chociaż to sprzed pół roku a ja teraz grzywki nie mam :-p
Przy okazji wszystkie pozdrawiam bez wyjątku, buziaki!
 
reklama
witaj Zjola miło Cię widzieć , no jak to ma być geriatria to ja chce tak wyglądać w waszym wieku dziewczyny ;-):tak:
a mnie coś wzięło na gierki i bawie się monster trackiem ktoś tu pisał ,że jako dziecko bawiła się jak chłopaki chyba Kłaczek ,no to ja też taką chłopczycą byłam i jak widać po tym w co gram coś mi pozostało hehe
 
Do góry