reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasia, jest takie powiedzonko, ze w niebie jest wloska kuchnia, angielska policja i niemiecka administracja. W piekle kuchnia angielska, policja niemiecka, administracja wloska.:-) Generalnie tu (jak i w Polsce) najlepiej zalatwia sie za pomoca korespondencji. Na pismie. I bez pospiechu - oni maja czas. Po prostu jest inaczej. A co do polskiej policji... Nie rozumiem "potraktowali mnie jak idiotke" - skladasz zawiadomienie o przestepstwie. Nie kumaja panowie? To dostaja na pismie. I potwierdzona kopia u Ciebie. Dalej nie kumaja?? Powinni juz kumac, jesli nie, piszesz wyzej. PISZESZ - rozmowy moglo nie byc, na pismo zareagowac musza. Woodstock to dla nich w ogole dopust Bozy, wiec moze i sie nie dziwie, ale oszustwo na Alle? Print screeny z aukcji i ew. korespondencji z oszustem, zawiadomienie na pismie i sa od tego jak d... od sr...a.

Karollcia, ja bym tam chciala wygladac jak smarkula. Zawsze to zabawniej. Tez bywalam "gowniara w ciazy" i strasznie mnie to bawilo.

Muchita, witaj. Przede wszystkim zrobilabym badania i probowala ustalic dlaczego - moze nic nie wyjsc, a moze sie okazac ze cos trzeba przeleczyc. Poza tym nie panikuj, 36 lat to jeszcze nie koniec swiata, starsze bywaja w ciazy. Mysle ze macica regeneruje sie po kazdym zabiegu i wraca do formy w kilka miesiecy, wiec chyba nie tu problem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaśka jak ja czuje taki głód nikotynowy jak cholera!!! Sama wiesz jak to jest :-D, nabrałam jakiś nerwowych tików , drapie sie tu i tam :-D, po głowie po plecach , ach .....Zająć czymś ręce powiadasz? Mojego nie ma w domu to nie bardzo mam czym:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, tyle piszecie, że już nie wiem komu i co mam odpisywać.
poroniona, Ewelina gratuluję!! Super wiadomości. To nudnych ciąż Wam życzę :-)
Ja na czerwiec się nie piszę, ale chyba była jakaś chętna na sierpień??
Kasia ja też wyglądam mega młodo, pomimo 27 lat (28 za dni parę). Jak szkolę czasami ludzi, to zaczynam od tekstu: "Proszę Państwa, nie, nie mam 16 lat i tak, jestem prawnikiem" :-D. Kiedyś przejmowałam się tym młodym wyglądem, a teraz korzystam z tego ile mogę. Ale jak zajdę i będę miała duży brzuch, to mnie będą na ulicy wytykać. Jak moją mamę, kiedy była w moim wieku i trzeciej ciąży. W autobusie obgadywały ją jakieś starsze panie, że "taka młoda i już w ciąży". :-)
Ilona cieszę się, że z babcią wszystko ok. A fryzurka super. Też muszę się ściąć, zanim mój N. przyjedzie.
Anulka jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, ale już nie pamiętam jak :-)
muchita23 bardzo mi przykro z powodu Twoich aniołków. Światełka dla nich
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]. Popatrz sobie tutaj na sygnaturki dziewczyn. Wiele z nich straciło więcej niż jedną dzidzię a są teraz w ciąży. Także bądź dobrej myśli.

Dla wszystkich przesyłam uściski!
 
ja tu sie skręcam z głodu nikotynowego a ona mi radzi chwasty wyrywać buuuuuuuuuuuuuu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, moze sie pylne kupic jakieś dopalacze nicoret w tabsach albo co.
shehzadi ja na lipiec ale moze ,,zaskoczymy ,, w tym samym czasie :-D

Jeju już nie piszcie że tak młodo wyglądacie bo mam kompleksy:-D:-D:wściekła/y::-D:-D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
muchito- i ja dołącze sie do dziewczyn.Strasznie mi przykro z powidu Twoich Aniołków(*)wiesz tutaj niektóre dziewczyny tracily po kilka razy i doczekaly sie juz swoich maluchów albo straja sie po raz kolejny.kochana 36 lat to jeszcze nie starość.masz jeszcze czas zeby zostac mamą.Moze znajdz dobrego lekarza porozmawiaj z nim zrob potrzebne badania i do roboty.
tutaj bedziemy trzymac kciuki
a ja przed chwilka zrobilam sobie koktajl lodowo-truskawkowo-bananowy oj pychota
 
Dziekuję dziewczyny za słowa otuchy ,,, mam mase badań i genetycznych ( tu wszystko ok ) i infekcyjnych ,raz w ciązy przechodziłam rózyczkę innym razem cytomegalię , dla lekarzy to "może" wyjaśniać poronienia niskich ciąz ,ale lekarze podejrzewają ,że jest dodatkowy czynnik ,mówią , że poronienia są zazwyczaj złożone ,rozkładają ręce , nie wiedzą co stało się z ta ostatnią ciążą , mam badania znów nawrót cytomegali ...... cięzki temat ,mała znajomość choroby ,ale którego lekarza by nie pytać , mówi to samo - jest coś dodatkowego , infekcja infekcją ,ale musi być coś dodatkowego ,mnóstwo kobiet ma cytomegalie nawet nie znając co to jest ,a rodzi zdrowe dzieci ,więc dochodzi dodatkowy czynnik , zachodzę w ciąże ale je tracę ,,, boję się ,że ten dodatkowy czynnik to uszkodzona macica , może to byc spowodowane skrzepikami w łożysku ,ale wyniki mam dobre ,sama rozkładam ręce ,dlatego szukam przypadków ,może ktos coś akurat przeszedł nietypowego ,albo zna specjalistę ,, ktoś może wie gdzie profesjonalnie zbadać macice , poronienia może nie są przyczyna powikłan ,ale jak pomyslę o tej "łyżce" którą muszą nas skrobiać ,,,, dostaje opsesji ,że coś sie tam porobiło niedobrego ... pozdrawiam i dzięki za pokrzepienie ,nie znam nikogo to by czul to co ja z Wami mi raźniej
 
reklama
poroniona, ewelina....super:-)gratulacje!!!!!!!
ale widze ze my tu mamy super laski :tak:na forum......same 16-tki, az wstyd czlowiekowi...co tu robi?;-)
moj futrzak po zbadaniu jego kalu ma pasozyta kokcydie......dzis sama juz bylam u weta, nie chcialam go stresowac, dostal jakis preparat i zaczynamy kuracje, karmie i poje strzykawka kilka razy dziennie, dzis zupe w sloiku dla dzieci mu kupilam do jedzenia, wyslalm meila do weterynarza specjalizujacego sie w futrzakach i konsultyjemy wszystko z moim wetem, teraz futrzak ma rozwolnienie i u.....y po same pachy, no ale trudno oby wyzdrowial to damy rade
DSC02776.jpga to geriatria tego forum
 
Do góry