reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OK kochane już nie będę was trzymać w niepewności zrobiłam testa rano i jest krecha a raczej dwie krechy:-D Mój Albert miał taki uśmiech jak nigdy dotąt i dzwinił już ze 30 razy dzisiaj aby powiedzieć że bardzo się cieszy a ja hmmm narazie niedowierzam jestem spokojna i myśle kiedy do lekarza uderzyć do jakiego czy poczekać nie wiem teraz tyle na głowie Albert wyjezdza 20 czerwca do pracy ale pocieszam się tym że to tylko 360km od domku w Lipsku będzie więc jakby co to możemy podjechać do niego:-D ok uciekam n apocztę zaraz wrócę:-p BEREK;-)
 
reklama
SDC18348.jpgo a ja byłam dziś u fryzjera i ściełam włosy!!! na poprawę nastroju!!
zoperowali tarczyce, a w trakcie wykryli guza śródpiersia, jego też zoperowali. operowali od 8 do 17!!!
powiedzieli że to cud, ze babcia przetrwala operacje i czekać kolejnego cudu żeby przeżyła......
to silna kobieta, miejmy nadzieje......
 
To jak juz dajecie te Wasze fotki to ja dam moją :-DZobacz załącznik 359780to ja razem z mamusią.


To teraz czyja kolej na zaciążenie?:-D, fajnie tak do pary jest więc teraz czekam na kolejne dziewuszki.
dziś jestem do dupci taka słaba że szok.Miałam przewrcić chałpe do góry nogami a zdążyłam wypić tylko kawe i sprzątnąć łozko:-(nic mi sie nie chce!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to teraz super głośno......Ewelinka, Poroniona......tak się cieszę.....moje kochane...dobra passa się zaczyna...to ja was gonię.....




ale ja dopiero zaczynam staranka...więc nie oczekujcie sikańca przez najbliższy miesiąc!

i dalej sie pytam kto ze mną w czerwcu ziemią trzęsie?
no dziewuszki...ruszać się.....



oj to ja tez wklejam fotę......
 

Załączniki

  • P1010442.jpg
    P1010442.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
poroniona, ewelinaK26 - GRATULUJE!!!!!
muszę częściej znikać i wchodzić , takie dobre wieści , aż łezka w oku się zakręciła.
Teraz kolej na Karolcia81 widzę że szuka kompana do starań :-):-) lilijanna - mam nadzieję że mnie nie pobije, ale się deklarowała na czerwiec, wiem że ma tylko ósemkę wyrwać:tak::tak: Ja się deklarowałam - ale wybacz , nie tym razem niestety:zawstydzona/y:
aniunia - kiedy masz wyniki ? Ja to nie wiem czemu na jedną osobę tyle nieszczęść spada, ale wierzę że będzie dobrze , że to nic groźnego.
onaxxx - mi kilka razy takie groszki wychodziły , najczęściej to wyglądało jak, pryszcze ropne, ale najlepiej to dać im spokój, bo jak się "wygniecie" to pojawia się tego więcej ( przynajmniej u mnie tak było:-() , też pierwsze co to o clotrimazolium pomyślałam , no ale w sumie to nie jest żaden grzyb.
kłaczek - a nie możesz na chama pójść na to USG ? Strasznie długo przetrzymują.
 
Od dziś zaczynam diete bo musze powiedzieć że jak paliłam malo co jadłam a teraz? masakra jakaś , ja nie jem ja ŻRE:-D, oczywiście najchętniej wieczorem , wczoraj po jedenastej kotleta zjadłam a potem miałam wyrzuty . Nawet sie zastanawiałam czy aby czasem zygańca nie zrobić ale sie powstrzymałam.I nie ukrywam kurzyć mi sie chce jak nie wiem co ....:-(
 
reklama
Ewelina piąteczka
2piwko.gif
(soczkiem). Lurcze gdybyś wczoraj nie napisała o tych testowych wątpliwościach to nie wiem kiedy sama bym się pokusiła żeby spróbowac raz jeszcze :-) czarownice wywróżyły dwie kreski to teraz prosimy o wywróżenie zdrówka dla sprawicieli tych kresek :happy2:
 
Do góry