reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

juz miałam taki słoik jak byłam teraz w ciązy , no nie powiem bo kwota koło 300 zł sie nazbierała a to dla m,nie dużo . Nakupiłam za to kosmetyków bo uwielbiam takie mazidełka . Przynajmniej wiedziałam że w słusznej sprawie a nie dla wytwórni tytoniowych idzie.Tak masz racje zrobie sobie taką skarbone i będe wrzucać te 10 zł dziennie. Jak by nie było do końca m-ca powinno być tam już 160 zł.Bo jak wrzucać nie bede to wiadomo - pójdzie w życie i tego nie odczuje.
kasia nie pal ze mną będzie mi razniej:tak:
kłaczku spokój jest jak najbardziej Tobie wskazany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No w sumie potrzebna jest motywacja a ja ją mam od wczoraj:-)Powinna mnie mama lać batem jak zaczęłam palić:-D.Sąsiadka na balkonie mi mówi czy nie mam jednej fajki pożyczyć a ja jej ,,ja nie pale,,:-Dkurcze weszłam do pokoju i zaczęłam sie śmiać. No nic nie przynudzam już o tych fajkach , jedno jest pewne -jak zapale to sie przyznam, ale co ja pisze , przecież nie zapale i już.:szok::szok::szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak, kasiu, scan to usg. Spokojnie, czekamy na ruch ze strony NHS, a wlasciwie 2 ruchy - szpital i Child Centre, czyli scan i midwife.
Anulka, temu tez siegam po "narzedzia" - staram sie opanowywac te negatywne emocje, gasic je od razu. Mina sasiadki musiala byc boska.

I cos z niedzieli - test lezaczka:
 
Anulka, okazuje sie ze nie - koty traktuja ludzkie niemowle inaczej niz doroslych. Tu cos na ten temat z rewelacyjnymi zdjeciami z reszta: JAK DZIECKO Z KOTEM...
Karollcia, przeszedl i cieszy sie powodzeniem.:-D Jest dokladnie taki jak mialam dla Babli, tyle ze ma jeszcze mechanizm wibracyjny, melodyjke i jest ladniejszy. Tamten byl taki bardziej surowy, ale chodzilo mi o te forme konstrukcji i udalo sie trafic.
 
Witam wtorkowo:-)
u mnie zachmurzone niebo mam nadzieje ze nie bedzie padac
Ilona1990 przykro mi (*)(*) dla maluszkow i trzymaj sie dzielnie ja tez urodzilam przedwczesnie w 24 tc i bylo to w listopadzie a teraz jestem juz w ciazy i zaszlam za pierwszym strzalem
wczesniej porobilam wszystkie badania po wynikach dostalam zielone swiatelko ,w 17tc bede miec zakladane szwy bo podejzewaja ze we wczesniejszej ciazy mialam ciche skursze ktorych nikt nie wykryl wczesniej i jestem dobrej mysli i wieze ze sie uda moj skarb nas pilnuje i jest z nami kiedy najbardziej go potrzebujemy buziolki dla ciebie i tule
anulka jestem dumna z ciebie byle tak dalej z tymi fajami
kobietka22 trzymam kciuki za wizyte
klaczku fajne i tanie te rzeczy kupujesz u nas nie ma takiej tanizny i mam zakaz kupywania jaszcze czego kolwiek przesadni sa niestety
 
Kasiu, to sa uzywane rzeczy. Kupowalam na car boocie, czyli rodzaju takiej wyprzedazowej gieldy, na ktora zjezdzaja i handlarze i ludzie ktorzy maja niepotrzebna juz wszelkiej masci rupieciarnie - od narzedziowego zlomu po zabawki i ubranka dla dzieci. Ubranka pokupilam u jednej kobiety, ktora miala stol biwakowy zawalony spioszkami, pajacykami itp. w rozmiarze 0-3. Glownie dziewczece, ale rownierz unisex. Kombinezonik u babki ktora miala kupke ciuszkow chlopiecych i wlasciciela tych ciuszkow ze soba.:-D Berbec pewnie tej zimy sie urodzil. Obleciawszy plac pewnie bym skompletowala wszystko dla dziecka, tyle ze ja nie chce ubranek wkladanych przez glowe bo na poczatku to cholernie niewygodne, a takich jest wiekszosc. Marza mi sie normalne, zakladane na bok kaftaniki i zapinane z przodu bluzeczki - takie zwykle, podstawowe. I tego jeszcze bede szukac.
 
Kotki fajne , tylko jedno pytanko, wiem że jak kocur znaczy miejsce to można sie pożygac , taki odór, jest tak?czy sie naczytałam pierdołek?Ja mam pieska , nie wiem jakby zareagował na nowego domownika jakim bedzie dzidzia , bo jak wezme od kogoś na ręce to po prostu wariuje , ba!nawet zawarczy. Taki jest zazdrosny.
kasieńko a jak Ty sie czujesz?
 
reklama
Anulka, do porzygania nie musi znaczyc, wystarczy ze do kuwety pojdzie sobie siknac. Mocz kocura wali jak 7 nieszczesc i osma zaraza, ale jesli kocur jest kastrowany, to ten problem odpada - nie znaczy terenu i nie smierdzi bardziej niz normalne siury, czyli jesli dbamy o porzadek w kuwecie sprawa jest czysta. Znaczenie terenu i ow zabojczy smrod to sprawka hormonow. Psa mozna przyzwyczaic do dzieci, a chyba nawet trzeba. Biorac na rece obce dziecko, probuj go uspokajac, chwalic jesli zachowuje sie poprawnie. Jesli nie, slownie wyrazaj dezaprobate, jednoczesnie nakazujac spokoj.
 
Do góry