reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kasiu mój młody już ma prawie 19 lat, to czasami mamusi zrobi śniadanko albo kolację. Zresztą ja lubię takie poranki jak gadamy sobie o d ... marynie, coś pichcimy albo oglądamy jakiś program. Na szczęście mam z nim bardzo dobry kontakt i lubimy rzem spędzać czas. Najlepiej jest jak jesteśmy we dwójkę w chałupce, bo jak jest nas więcej, to z młodego robi się nastolatek, który wszystkie rozumy pozżerał. Chyba się wtedy popisuje.
 
Tyle sie napisałam i wcięło mi wszystko:-(i już mi sie nie chce ze wzgledu na godzine. Wic witam sie z Wami i dobranoc kobitki.
Kasiu czytałam co pisałas o tym chorym dziecku - wiesz te dzieciaki mają bezinteresowną radość z zycia w sobie, one nie myślą czy wypada sie uśmiechać czy nie. One po prostu się śmieją. nistety niekiedy My ,,zdrowi,,powinniśmy sie uczyć od nich. Kaśka to kiedy oddajemy krew???
onaxxx lsnij jutro na komuni .
Kłaczku a miejscowośc Zimna Wódka? to jest dopiero!!!!
Patrze na twój suwaczek , kurcze jak to leci , pamiętam że była 3 z przodu jutro bedzie 5.
Zjola jak po panieńskim?Oczywiście trzymam &&&& za zafasolkowanie:tak:
Smalec to ja uwielbiam ale moje biodra nie bardzo.Ja dziś 14 godzin w pracy i powiem Wam że ze zmęczenia to mi sie nawet spać nie chce, ale mój mnie woła ....a ide do łózka ,,, w końcu dobry sex to największa ilośc spalanych kalorii - mam racje. Śpijcie dobrze i spokojnie kochane .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gosiaczek12344 światełko dla twoich bliźniaczków [*] [*]
ankag wielkie wielkie gratulacje i no co ci zyczyc duzo zdrówka i nudnej ciąży :D
kłaczek no a ja myślałam że z monsterindorem bedą piekarnikowe akrobacje a tu prosze sie ładnie ptoszysko rozłożyło w gorącej loży :D
EwelinaK26 , Anulka ile razy ja to słyszałam "kiedy?" albo "nie wiecie jak to sie robi czy co" noż Qrwica może człowieka strzelić, teraz ledwo co... zabieg półtora miesiąca temu a juz słysze te głupie pytania, jak ja kuźwa nawet nie wiem czy wogóle będę mogła mieć jeszcze dzieci... Bylismy na tym Dżemie w piątek (było zajebczaście) i spotkałam tam kumpelke super zajebczasta kobitka parka świetnie zgrana - hasełka i podejście do wszystkiego coś ala'kłaczkowo-Rajmundowe duo - no poprostu wymarzeni rodzice- staraja sie już prawie 3 lata... lataja po lekarzach, teraz zmieniła na kolejnego speca od niepłodności ale wizyte ma za 2,5 miecha sa młodziutcy 27-28 lat... masakra - pogadałysmy troszku o "mnie" - nie pocieszała mnie itp ino przytuliła i powiedziała "wiem" poryczałysmy razem jak zaczełysmy najeżdżać na tych uprzejmych pytajacych "kiedy" nosz kurde skoro widze że długo kobitka ni mo brzuszka a wiem że chce mieć dziecko to po co ludzie nas tak torturują? ... jak ktoś nie stracił, lub nie miał takiej sytuacji że długo czekała na "zaskoczenie fasolkowe" poprostu chyba nie wie jak to boli. Powiedziała mi tez że od jakiegoś czasu jak słyszy to pieprzone "kiedy" to wali prosto z muru co sądzi o tym pytaniu i jak bardzo ją to boli, nie patrzy na to czy pytajacemu jest "głupio" bo przecież on też nie patrzy na to co ona czuje. I dodaje "bede w ciąży to na pewno sie pochwalę". I chyba też tak bedę robic - troche brutalne, ale wg ponoć skuteczne :D
kobietka22 o widze zalatana zabiegana w dalszym ciągu , Ps. nigny nie robiłam chłodnika, ale ten przepis bardzo zmacznie brzmi - trza go bydzie machnąć :D czytam na raty i edytuje co jakis czas bo od czwartku troche postów sie nazbierało. Poryczałam się po przeczytaniu twoich postów... jesteś wielka bardzo podziwiam twoja postawę, mało jest takich wspaniałych ludzi jak ty
linea82 bardzo sie cieszę, to chyba najcudniejsze słowa dla matki ze maleństwo zdrowiutkie, suwaczek śmiga szybciutko, aż sie miło patrzy
 
Ostatnia edycja:
anulka blysne ze szok.....zakladam kostium a tu:szok:spodnica sie ledwo dopina jak siade i cos zjem to po suwaku i obciach na calego, wyciagam sukienke kupiona na sylwestra fakt czarna na komunie nie pasuje, mierze....obieta:baffled::szok:czyli przytycie takie od sylwestra....wygrzebalam cienka dzianinkowa sukienke czarna w czerwone mazy na to szczele cieniutki sweterek taka mgielka, szpilki i jakos musi byc.....zalamalam sie 59 kg a we wszystkim mi ciasno....no ale mam sliczne czerwone szpilki i bransoletke pandory wiec bede butami nadrabiac :eek:
wlasnie spojrzalam na suwak rok i 2 miesiace:-(...chyba najdluzszy tutaj suwak
 
Anulka, nie slyszalam o takiej, ale... WOW!
yes2.gif
A to w temacie: KWEJK.pl - swieta
Dzie tam leci? Snuje sie jak smrod po gaciach.
wink2.gif

IZW, zziebniety byl to zagrzac sie chcial.:-D
Onaxxx, przeciez dodatki to podstawa, a buty sa najwazniejsze - sa jak wisienka na torcie i bez nich nie ma kreacji.
 
Kłaczek teraz co widze nasze "indusie" w sklepach to zawsze mysle o tobie i że ten induś pewnie zmieścił by sie w odbycie twojego indomonstera razem z ta cytryną :D
zioła/zjola jak tam po imprezce i jeszcze wazniejsze jak tam fasolkowe sex-akrobacje?
onaxx ja też mam "problem z szafą", ale jak gdzies wychodze kombinuje tak jak ty i jest ok
kasia_8481 widze że gabarytowo wygladamy podobnie 156cm/ 54-56 kg :D (do 30-stki byłam "patyczakiem" 45kg - miseczka A) ale najważniejsze że mojemu M podobają sie obie moje wersje hehe

ps zdecydowalismy sie na Pieniny, ale z racji pogody przekładamy wyjazd o dzien lub dwa, musze jesio tylko skontaktowac sie z ginem i przełozyc wizyte piatkowa na poniedziałek

co do dziecięcych zabaw ja jestem z rocznika 78, wojny na zgnite jabłka, zabawy na dzikich smietniskach i szukanie tam skarbów, wspinaczka po drzewach, pływanie w misce po gnojówce, szałasy, wielkie ognicha, wyprawy do lasu i tam zabawa w podchody z pułapkami np dół z pokrzywami przy strzałce itp, wyścigi "kto szybciej" przebiegnie przez stado gesi sąsiadek - ten kogo gęś uszczypnie odpada i ogólnie organizowanie róznych konkursów wyścigów, "ustawki" na dwa ognie były obowiązkowe i wiele takich było cudnie, albo kapsle "kapslowe tory wyscigowe" ciągneły sie przez całą ulicę - a teraz TV+komp+PSX czasem jakies dodatkowe hobby jakis instrument, basen, karate, piłka i ot całe ich dzieciństwo, a przygoda to zabawa w słoneczko.....szkoda słów
 
Ostatnia edycja:
Anulka, IZW po panieńskim w porzo spoko. Co prawda byłam zdumiona, że po obfitym jedzonku i trzech piwkach język mi się plącze. Potem okazało się, że to było lane z beczki i dlatego tak kopało. Ale na drugi dzień nówka bananówka :)
Z fasolki mogą być nici, bo poprzytulaliśmy się tylko jeden dzień przed jajeczkowaniem a potem nie było okazji. Najpierw ja balowałam, wczoraj M na kawalerskim. Ale nic na siłę. Co ma wisieć nie utonie :)

Onaxxx słońce mój suwaczek byłby dłuższy ale go po prostu nie ma. Poza tym były by dwa ale ja czekam tylko na ten jeden udany, który dobrnie do końca.
Co do ciuszków na pewno sobie poradzisz :) A ile Ty masz wzrostu? Ja mam 164 i 55 kg. Myślę, że całkiem, całkiem z Ciebie laseczka :) Buźka i udanego przyjęcia :)

Babki czy u Was też taka koszmarna pogoda?
Mój synuś dzisiaj jest tatusiem chrzestnym. Chyba im głowy poukręca, takie wietrzysko :szok:
 
reklama
Ja chciałabym "odciąć" tak z 5 kg z mojej wagi, oponka mi sie zrobiła, nie duża ale jednak, cycki i tyłek niech zostaną bo o takich zawsze marzyłam jak byłam rozmiarowo XS, troszke z ud i z ramion i bydzie ok

ziółko moje mam nadzieję że ten 1 - to był właśnie ten konkret więc trzymam &&

onaxx popatrz na moja sygnaturę i pierwsza stratę moich bliźniaczków.... po prostu nie mam suwaczka ale byłby bardzo długi

Ps apropo tych Pienin my jesteśmy niezmotoryzowani więc cugiem do Nowego Targu i potem busem/autobusem chcielibysmy dostać się do Sromowców Wyżnych tak żeby było blisko i do czorsztyna i do Nidzicy i ofkorz do spływu, wspinaczki na trzy korony raczej nie bedzie (ze względu na mojego M - nogi po wypadku raczej już nie te), ale kurde nigdzie nie moge sie doszukac jak to jest tam z połaczeniami dla niezmotoryzowanych... może któras wie cos w tym temacie??? Że z Nidzicy do czorsztyna ta Biała Damą mozna przepłynąć (i z powrotem) to wiem i tylko tyle

miłej niedzieli (u nasz szaro i deszczowo) trzymam && za staraczki papa
 
Ostatnia edycja:
Do góry