reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

a gala- no ja mialam 75C i tez teraz mam wszytsko zaciasne.moj to mówi ze teraz one takie fajene sa a ja sie zle z nimi czuje.
W poprzednich ciazach tez nie przytylam duzo bo z tymkiem 11 kg z Melką 13 kg.Wiesz teraz moge miec trochę wiecej bo to trzecia ciąza no i jedan po drugiej.no zreszta zobaczymy.Ale co ma byc to bedzie najwaznieksze zeby mała byla zdrowa.
 
reklama
ja też gadam i nie wiedzieć czemu zawsze podobno o tym że samolotem lece i mówie że pilota przecież nie ma, nie wierzyłam dopóki moj mnie nie nagrał. Wstydu sie najadłam bo taki hojrak ze mnie że mówiłam że przecież ja umie pilotować:confused: a oni mnie nie chcą do kabiny wpuścić.I to samo podobno sie powtarza co jakiś czas .

a zapomnialam - byłam dziś na działce , za dawnych czasów chowaliśmy kury teraz już nie ale takie korytko od kur zostało i wiecie co sobie przypomniałam? Jak mi te jedzenie do kur z tego korytka smakowało:-DTata zawsze tam dawał jakieś resztki z obiadu , obierki po ziemniakach i taką posypke, do dziś pamietam jej zapach:-D.Byłam strasznym niejadkiem , mięso potrafiłam trzymać w buzi od obiadu do kolacji no ale jak korytko było pełne to ja jadłam normalnie rekoma tak mi to smakowało.:-DMoj sie pyta czy wywalić ja mówie ,,zostaw przecież tam moje najsmaczniejsze jedzenie było.

ja całowałam się ze słupem no co jako najstarsza z paczki chciałam nauczyć moje koleżanki jak to się robi no i teraz rodzice beda wymieniać płot i tata do mnie :"córko bardzo mi przykro ale musimy Twojego pierwszego faceta na złom dać" nie wiem jak oni moga mi to zrobić przecież mam do niego sentyment, a on pomimo tylu lat nadal czeka, nie odszedł jak inni

kiedyś wykapał się w majtkach i zasnął w wannie, a jak było mu zimno to się wodą przykrywał, obudzil sie jak już mu zimno było i nie wiedział jak to się stalo, myślał, że to sen....

Jesteście bezbłędne :-D:-D Uśmiałam się jak nigdy :-)

zadam głupie pytanie. Kiedy bolą jajniki to na jakiej wysokości bolą? Boli mnie coś na wysokości pępka z prawej strony i nie wiem czy to na owulację czy na wrzody :baffled:
 
Anulka, kruche, kruche.:-D Nie wazne jak to robisz, wazne zeby smaczne bylo. Z czasem nabierzesz wprawy, ale spokojnie - wylozenie sobie tego co potrzebne jest bardzo dobrym rozwiazaniem bo nie motasz sie po kuchni i nie myslisz goraczkowo co jeszcze, tylko masz pod reka. Kolejnosc dzialan z czasem bedziesz znac na pamiec.
Karollcia, nam tez sie jakos nie pali do papierka, z tym ze jak pisalam, w UK jestesmy traktowani jak malzenstwo. Tutaj samotne macierzynstwo sie "oplaca" - dodatki dla samotnych matek sa calkiem przyzwoite, latwiej mozna zlapac mieszkanie socjalne. W zasadzie samotne macierzynstwo moze byc sposobem na zycie, pod warunkiem ze powiedzmy co 4 lata dorobi sobie dziecko. Inna rzecz, ze jesli Revenue sie polapie ze jest w konia robione, to taki oszust benefitowy laduje przed sadem i obowiazkowo zasadza sie mu zwrot wyludzonych pieniedzy, oraz ma szanse zaliczyc pake.
Hej, gosiaczku... Smutne jest to co piszesz, smutne ze Ty tez stracilas dzieci. Witaj.
A_gala, mnie tez zaczynaja pobolewac piersi. Delikatnie, takie sa nie moje i niewygodne. Pewnie sie zaczyna znajoma procedura, ale poki co spoko jest. Na spostrzegawczosc meska to ja juz dawno przestalam liczyc. Rajmund kiedys mnie zastrzelil zwracajac uwage ze chyba mi wlosy sciemnialy po 2 tygodniach od zmiany koloru z koniaku na czekoladowy braz. No, sorry. Mam wrazenie ze gdybym nagle stala sie malym, zielonym ludzikiem , to tez by nie zauwazyl. :-D
A u nas... Cholera, mialam takiego koszmara tej nocy ze glowa boli. Snilo mi sie ze wyladowalam w szpitalu. Tutaj, ale jakos wszyscy po polsku gadali.:confused: Dosc ze okazalo sie ze mam rozwarcie. Lekarz zbadal palpacyjnie brzuch i mowi ze mu to nijak na 3 miesiace nie wyglada, wiec tlumacze ze to 5 tydzien (realnie policzone, co nie?), a on mi na to ze to juz po ptakach bo jest rozwarcie (gdzie na tym etapie ciazy rozwarcie i skurcze porodowe?:-D) i do wieczora bedzie po sprawie. Potem przyszla pielegniarka i powiedziala mi ze jak chce uratowac dziecko to pan doktor lubi dobre komedie (E, znaczy sie film jako lapowka!:szok:) i dobrze zaopatrzony barek (a to jakby bardziej normalnie) i wtedy cos sie jeszcze da zrobic. Potem przyszla nastepna pigula z zastrzykiem, sie pytam co to a ona ze witaminy, To powiedzialam ze nie chce bo ja chce luteine i procz luteiny nie wezme nic. Obudzilam sie kiedy bilam sie z pielegniarka usilujaca zrobic mi zastrzyk. Kurde, a myslalam ze jestem spokojna... G... prawda.
 
Kłaczek rozwikłałaś we śnie tajemny sposób na powodzenie ciąży: flaszka + komedia na dvd lekarzowi prowadącemu i żadne poronienie nam nie groźne :-D To oczywiste że mózg płata nam takie numery we śnie, wcale nie oznacza tego że się oszukujesz swoim spokojem.
 
shehzadi przepis z neta nie ma sie czym chwalić normalne ciasto z jabłkami , drożdzowe chyba to nie jest :-Dbo drożdzy tam nie ma aaaa :-Djuż wiem to kruche chyba.:szok:Jezu ale mi teraz wstydu narobiłaś :-Dbo ja to wiesz ; układam wszystko co potrzebne a potem krok po kroku czytam co robić , natomiast godzine po zrobieniu nie pamiętam co i ilie było.Mąka , cukier żóltka 3 , proszek cukier waniliowy, śmietana no i margaryna. czy coś jeszcze?nie pamiętam , chyba nie. ugniatam to sobie a potem na blaszke , potem jabłka , no i posypka.Boże jak by to mja mama czytała teraz te wypociny to by zwatpiła bo jeszcze do niej dzwoniłam czy to tak ma być.Kurcze ale zakalec mi nie wyszedł to może będzie dobre, nie wiem nie jem jeszcze bo ciepłe .I cynamon jeszcze jupi!!!se przypomniałam. Ale prosze nie śmiejcie sie ze mnie kobitki ha ha ha no ja takie beztalencie:-Ddo pieczenia. No bo inne talenty to ja mam ha.;-)A przez to sie tak ciesze bo dopiero na święta zrobiłam pierwsze ciasto , normalnie SAMA.No to by wyszło że to 3 w moim życiu, ale siara.
A jak Twoje samopoczucie?

Wybacz, że wymusiłam na Tobie przepis :zawstydzona/y:. Po prostu bardzo lubię wszelkie szarlotki. U mnie niestety z gotowaniem kiepsko. Jestem wybitnym anty-talentem. Szczęśliwie N. umie i lubi gotować, inaczej pomarlibyśmy z głodu :-D. Ciasta mi nawet wychodziły, ale mamy jakiś problem z piekarnikiem, chyba będzie musiał iść do wymiany.

cześć dziewczyny, 20 maja rok temu straciłam ciąże....najpierw bliźniaczą później ostał się jeden zarodek, widziałam bijące serduszko i miałam nadzieje ze już będzie dobrze, machał do mnie na usg...niestety na pożegnanie...bo 2 dni potem już go nie było...
codziennie zaglądam by zobaczyć co u was...bardzo wam gratuluje bo widzę ze sporo dziewczyn czeka na swój cud ;) ja przez rok robiłam badania i dopiero teraz wyszło ze mam za wysoką prolaktynę i paciorkowca, który prawdopodobnie byl przyczyna mojej straty. Jestem w trakcie kuracji antybiotykowej potem kolejne badania posiewu i jak będzie dobrze zielone światło.
Dzis tak mi sie zebrało bo parę dni temu pisałyście o naszych aniołkach ze sa i ze inne dzieci, koty je widza...Mam 3,5 letniego synka wczoraj jak go usypiałam mówi do mnie mamusiu a mój braciszek leży obok w pokoju i juz spi...wcześniej trafilam na książke „Heaven Is for Real” („Niebo istnieje naprawdę”) -> artykuł http://strefatajemnic.onet.pl/cuda/syn-pastora-wrocil-z-nieba,1,4223851,
kurcze coś w tym jest... pozdrawiam was wszystkie i życzę spełnienia marzeń

[*]
[*] dla Twoich maleństw. Ja wierzę, że są gdzieś blisko. Myślę, że każda z nas ma takie poczucie, że jej dziecko Jest, że nasza strata była stratą cielesną, fizyczną, ale na pewno nie końcem.

kłaczek niezły ten sen. Chyba już nie będę opowiadać o polskich szpitalach, bo źle to na Ciebie działa :-).

Mnie się dziś śniło jedzenie :baffled:. Tak, nie wyglądam na taką co marzy tylko o jedzeniu a tu proszę.
Wczoraj dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży. Ma termin na październik. Cieszę się jej szczęściem, bo starali się prawie rok o bobasa. A smutno mi ze względu na nas, że nam nie wyszło :-(.
 
Witajcie dziewczynki.
U mnie nadal @ brak ,a powinno się coś ruszyć od 7 maja .
Jakby wszystkiego mało było to jeszcze mi się Kubuś rozchorował .
Temp ma ponad 39 stopni i boli go brzuszek.
 
Ostatnia edycja:
Poroniona, to byl sposob zeby pan doktor cos zaczal robic! Pokrecony sen.
Shehzadi, szpital byl tutejszy na pewno, ale gadali po polsku i pamietam ze bylam zdziwiona ze tak jest. Paranoja kompletna. Spoko, relaks, spokoj, ma byc dobrze i tego sie trzymamy. Musze kupic kwas foliowy bo sie konczy.
O, cholera, As, moze to tylko wirus paragastryczny i za 2 dni przejdzie... Mam nadzieje.
 
shehzadi to tak z przymrużeniem oka było , te moje zawstydzenie:-D, dziś kupiłam zeszyt i tam będe przepisy zbierać , pewnie wygodniej by bylo wydrukować ale chce mieć taki swoj , własnoręcznie pisany.:tak:Ja tam z gotowaniem to spoko , lubie wymyślać .
Kłaczku Ty pieronie!!!! ja to oczywiście nie doczytałam że Tobie sie to śniło , no i już nerwówka , ale to wynika z mojego szybkiego podejścia do wszystkiego.
Dziewczynki dziś kupiłam rabarbar i mam zamiar zrobić dziś ciacho z rabarbarem, tylko czy ja musze go najpierw ugotować czy co?tego sie jeszcze nie dowiedziała.
Ja mam podobnie z moim , włos przefarbiony ,prosto od fryzjera i sie pytam i jak a moj ,,ale gdzie mam patrzeć bo nie widze nic,,:szok:Już sie przyzwycziłam.
Poroniona mnie jajnik jak boli czy kłuje to z boku na dole ale czasami zdarza sie że nawet ten ból w plecach czuje:-)
karolcia i a_gala ja przed pierwszą ciązą ważyłam z jakieś 55 kilo a przytyłam 17 :szok:stanowczo za dużo bo dziecko miało 2865 kg. Wyglądałam jak mamut a że jeszcze puchłam to ...jakaś masakra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć laseczki u mnie już drugie pranko się pierze niedługo zrobię naleśniczki i będę robiła ciasto na komunię dla szwagierki , kurczę już bym chciała iść do roboty ehh.
U mnie z @ może być problem właściwie miała być ósmego i ani widu ani słychu ,ale leki ,które biorę mogą powodować nawet zanik @ :szok:, i ogólnie przekichane ,no ale cóż muszę brać i tyle.
 
Do góry