reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tu jest pod tym wzgledem fajnie. Nie mysle o legalizacji zwiazkow homoseksualnych, a o zwiazkach partnerskich. Ja na przyklad jako niezatrudniona, jestem podciagnieta pod ubezpieczenie zdrowotne Rajmunda. Nikogo nie obchodzi ze nie jestesmy malzenstwem. Kiedy pytalam o to, kobieta tylko zapytala czy mieszkamy razem i zyjemy jak malzenstwo - jesli tak, to jestesmy civil partners i jestesmy traktowani jak malzenstwo. Tyle ze na przyklad w Polsce moglabym ciagnac dodatki z racji samotnego rodzicielstwa, a tu zycie w zwiazku nieformalnym takie benefity wyklucza - wszystko liczy sie jak w malzenstwie.
 
reklama
Witam Babeczki!
Ja tak na chwilkę. Wczoraj wróciłam od Mamusi i jest mi błogo po prostu... Do pracy się nie za bardzo chce, ale z drugiej strony to juz mnie zmęczył ten wypoczynek :-D Byliśmy wczoraj na USG połówkowym prenatalnym i wszystko jest w jak najlepszym porządku:-) Tak bardzo się cieszę... Będę miala teraz o wiele mniej obaw:tak: Swoją drogą jakie to niesamowite tak oglądać drugie życie w swoim:tak: Życzę Wam wszystkim z całego serca, aby każda z Was mogła jeszcze doznać takiego uczucia !!!
Buziole
 
A to z tym ubezpieczeniem to rzeczywiście w porządku Państwo sie zachowuje.
Moje ciacho w pikarniku ale sie ciesze jupi!!!
lina82 ciesze sie razem z Tobą.
 
No ta dziewczynka na pewno mamie podziękuje za ten botoks i wytatuowane brwi. Niektórzy ludzie to chyba uważają dzieci za część majątku ruchomego.

lina82 gratuluję :-). Podeślij nam trochę ciążowych fluidów ;-).

anulka co to za ciasto? Może też wrzuć przepis? :-)
 
shehzadi przepis z neta nie ma sie czym chwalić normalne ciasto z jabłkami , drożdzowe chyba to nie jest :-Dbo drożdzy tam nie ma aaaa :-Djuż wiem to kruche chyba.:szok:Jezu ale mi teraz wstydu narobiłaś :-Dbo ja to wiesz ; układam wszystko co potrzebne a potem krok po kroku czytam co robić , natomiast godzine po zrobieniu nie pamiętam co i ilie było.Mąka , cukier żóltka 3 , proszek cukier waniliowy, śmietana no i margaryna. czy coś jeszcze?nie pamiętam , chyba nie. ugniatam to sobie a potem na blaszke , potem jabłka , no i posypka.Boże jak by to mja mama czytała teraz te wypociny to by zwatpiła bo jeszcze do niej dzwoniłam czy to tak ma być.Kurcze ale zakalec mi nie wyszedł to może będzie dobre, nie wiem nie jem jeszcze bo ciepłe .I cynamon jeszcze jupi!!!se przypomniałam. Ale prosze nie śmiejcie sie ze mnie kobitki ha ha ha no ja takie beztalencie:-Ddo pieczenia. No bo inne talenty to ja mam ha.;-)A przez to sie tak ciesze bo dopiero na święta zrobiłam pierwsze ciasto , normalnie SAMA.No to by wyszło że to 3 w moim życiu, ale siara.
A jak Twoje samopoczucie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczyny
No ale pogoda sie troche popsuło.w nocy lało a teraz to wieje wiatr ale temperaturka jest ok.ciekawe jak bedzie popoludniu bo moje dziecko bez placu zabaw to teraz zyc nie moze
anulka16-wróce do Twojego imienia Leo.no nie jest najgorsze ale czy np. zaresjestruja ci takie w urzedzie?Co do imion dziewczynek to mi sie podobaja.
klaczek-no ja też zyje w nieformalnym zwiazku i powiem ci ze te polski benefity za samotne rodzicielstwo to o kant d....rozbic!wiesz mi to papier do niczego nie jest potrzebny.Tak jest dobrze jestesmy szczesliwi.pozatym nie ma praoblemu z dostaniem sie dziecka do zlobka czy przedszkola.
 
Witajcie dziewuszki :-) A co tu tak pusto od rana????

Napiszę trochę co u mnie.... samopoczucie całkiem w porządku, apetyt dopisuje, ale waga w miejscu :-) już nawet zaparcia przestały mnie męczyć, bo znalazłam na nie super sposób, wypijam codziennie na czczo herbatkę z dużą ilością soku z cytryny z dodatkiem miodu. gdyby nie bolące i powiększone piersi, senność i totalny brak energii, to nawet nie podejrzewała bym, że jestem w ciąży....aaaa tylko lodówy nie mogę otwierać, bo mnie strasznie drażnią wszystkie te zapachy...
 
cześć dziewczyny, 20 maja rok temu straciłam ciąże....najpierw bliźniaczą później ostał się jeden zarodek, widziałam bijące serduszko i miałam nadzieje ze już będzie dobrze, machał do mnie na usg...niestety na pożegnanie...bo 2 dni potem już go nie było...
codziennie zaglądam by zobaczyć co u was...bardzo wam gratuluje bo widzę ze sporo dziewczyn czeka na swój cud ;) ja przez rok robiłam badania i dopiero teraz wyszło ze mam za wysoką prolaktynę i paciorkowca, który prawdopodobnie byl przyczyna mojej straty. Jestem w trakcie kuracji antybiotykowej potem kolejne badania posiewu i jak będzie dobrze zielone światło.
Dzis tak mi sie zebrało bo parę dni temu pisałyście o naszych aniołkach ze sa i ze inne dzieci, koty je widza...Mam 3,5 letniego synka wczoraj jak go usypiałam mówi do mnie mamusiu a mój braciszek leży obok w pokoju i juz spi...wcześniej trafilam na książke „Heaven Is for Real” („Niebo istnieje naprawdę”) -> artykuł http://strefatajemnic.onet.pl/cuda/syn-pastora-wrocil-z-nieba,1,4223851,
kurcze coś w tym jest... pozdrawiam was wszystkie i życzę spełnienia marzeń
 
a-gala- no ja pamiętam ze mnie cycki tez stasznie bolały.ale ustlo tak w 12 tygodniu, może u ciebie tez tak będzie.I powiem ci cos to jest moja trzecia ciaza i takich cyckow to ja nigdy nie mialam az sie zle z nimi czuje mam nadzieje ze juz nie beda rosly.
ja mam na plusie 4 kg.ciekawe ile jeszcze mi przybedzie.
Gosiaczek12344-śwaitełko dla Twoich Aniołków(*)
 
reklama
karollcia ja zawsze miałam bardzo niewielki biust, jakieś 75A, teraz urósł tak do B, bo wszystkie staniki robią się za ciasne, mam tylko dwa, który są ok, a zawsze był luz w miseczkach...wczoraj wieczorem leżeliśmy z mężem przed tv i patrzę, a on mi zagląda w dekolt i się przygląda, w końcu nie wytrzymał i zaczął macać mnie po cycku i mówi: chyba Ci cycek urósł, co? :-) ale się uśmiałam z tego....swoją drogą to za szybko nie zauważył, bo takie duże są już gdzieś od 3 tygodni...

malutko masz na plusie, a ile wagi Ci przybywało w poprzednich ciążach?
 
Do góry