reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć dziewczynki ja zalatana uparcie szukam pracy na cały etat planujemy wynająć coś jak się odkujemy , u mnie dużo się dzieje jak nie gość to znowu ja kursuje, w sobote robimy sobie wycieczkę do zoo , komputer włączam okazjonalnie hehe dużo zajęć pichce sobie dobre pysznośći np chłodnik ogórkowy i tu załączam przepis :
chłodnik ogórkowo-warzywny
zagotować litr bulionu warzywnego z włoszczyzny i ostudzić
pokroić bądź zmiksować około 3 ogórki i natkę pietruszki , oraz cebulę dymkę i szczypiorek , dwa jogurty naturalne wymieszać ze startym z pieprzem i solą czosnkiem i dodać do wywaru połączonego z warzywami i odstawić na 3-4 godzinki do lodówki

pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie :)
 
reklama
Anulka mi tez Leo srednio sie podoba, ale to ma być Twoja decyzja, hm a np. Leon? a na małego można mowić Leo :-) a dla dziewczynek podobaja mi sie oba imiona:-)
Mi sie podoba bardzo Eliasz i jak bedę miała kiedyś syna to takie chcialabym mu dać imię, mojemu M sie nie podoba, ale go przekonam, a dla dziewczynki nigdy nie miałam jakiegos typu, ale ostatnio mój chrezśniak wymyślił, że bedzie Marcelinka :-D ładne imie :tak:

Lady MK to ja chętna na trójkącik ;-)

Anulka moja siostra za młodego zbierała splaszczone żaby:baffled: a ja całowałam się ze słupem :-D no co jako najstarsza z paczki chciałam nauczyć moje koleżanki jak to się robi :tak: no i teraz rodzice beda wymieniać płot i tata do mnie :"córko bardzo mi przykro ale musimy Twojego pierwszego faceta na złom dać" nie wiem jak oni moga mi to zrobić :-D przecież mam do niego sentyment, a on pomimo tylu lat nadal czeka, nie odszedł jak inni:-D:-D

u mnie na odwrót, seba ma jakieś dziwne sny i gada głupoty przez sen:baffled: wczoraj kazałam mu się przsunąć, a on do mnie "Mały idź do kuchni" i czasem tak ma że coś gada, nawet się obudzi gdzieś pójdzie a potem nie pamieta, kiedyś wykapał się w majtkach i zasnął w wannie, a jak było mu zimno to się wodą przykrywał, obudzil sie jak już mu zimno było i nie wiedział jak to się stalo, myślał, że to sen....
 
doceniam Waszą szczerośc, naprawde! bo jak ktoś zawsze mówi że wszystko mu sie we mnie czy w moich wypowiedziach podoba to szczery pewnie nie jest.No właśnie moj mi mówi że do nazwiska to raczej nie pasuje . Jeszcze jedno imię Gabriel (Gabryś) zwraca moją uwage ale najbliższa kuzynka tak dała. Zobaczymy , narazie to tylko słowa bez planów konkretnych. Jeszcze podobała mi sie Julka ale tych julek już tyle że odpuszczam. Mój to Wiktoria i koniec.
Bibiana jak twoi rodzice mają sumienie Ci to zrobić:-D, przecież jakby nie byo to twoj pierwszy facet był co nie?:-D żarty żartami ale jak patrze teraz na młodych to oni ani w gume nie skaczą , ani w kapsle nie grają , dziewczynki z rocznika syna pasemka!!! mają zrobione oj co z tym światem sie dzieje.Inne zainteresowania , mnie tam korytko wystarczyło do szczęścia a im komputer.
 
Niewatpliwie, Lady MK.:-D
Kobietka, podrzucilas mi pomysla - chlodnik litewski. Cale lata nie robilam... Trza bedzie uskutecznic.
Bibiana, poleglam przy tym slupie. :-D Ja lazilam po drzewach, lapalam pedraki w wierzbie i lowilam pstragi, podgladalam ptaki w gniazdach, troche starsza bralam swojego psa i znikalam w gorach. Calowanie sie przyszlo mi do glowy gdzies kolo 16 - tki. Pasemka... do tej pory nie mam. Ale w tej kwestii to cos znalazlam - trzeba miec w glowie jak baran w torbie zeby cos takiego dziecku robic. Moje dziecko, moja decyzja - Wiadomości w Onet.pl
 
Kobieta powinna sie leczyć i tyle :wściekła/y:szkoda tylko dziecka.Ja też jestem po studium kosmetycznym i wiem że nawet botox nie jest dla każdego i może powodować nieodwracalne zmiany. Cholerka wkurzają mnie takie debilki i tyle.
 
Ja w ogole nie wyobrazam sobie wkrecania dziewczynek w ten caly przemysl, uczenia zwaracania tak wielkiej uwagi na wyglad, dbalosc o urode, presji konkursow bedacych tak naprawde festiwalami matczynej proznosci. Przeciez to chore. Botox? Dziecku?? A zeby jej tak ryja sparalizowalo!
 
Kłaczek na TLC lecą takie programy o konkursach piękności dla dzieciaków. Podobne przypadki jak ten. Dzieci owszem jak z obrazka a mamusie potworne, zaniedbane kaszaloty. Wydaje mi się, że te matki chcą spełnić jakieś swoje ambicje. Zamiast wziąć się za siebie to pakują w to gó ... no swoje dzieci, żeby mieć się czym chwalić. Te dzieci to jak małpki w zoo, tak tańczą jak im mamunia zagra. Koszmar!
 
dokąd ten świat zmierza?Ja ostatnio zostałam potraktowana jak ludz ze starożytności ponieważ wyraziłam swoje zdanie na temat ;posiadanie dzieci przez lesby i gejów. No sory jak dla mnie to oni mogą sie bzykać nie interesi mnie to ale za posiadaniem dzieci mówie stanowczo ; NIE!!!Jeżeli kogoś uraziłam ....nie przepraszam , to moje zdanie.
 
Zjola, dla mnie to jest chore. Te dzieci sa jak plastikowe lalki - sztuczne, upozowane i nie dzieciece - takie stare-malenkie.
Anulka, jestem podobnego zdania w kwestii dzieci w zwiazkach homoseksualnych. W ogole mozno odrozniam uwarunkowanie psychiczne od fanaberii. Znalam laske, ktora przejechawszy sie na chlopaku, uznala ze z dziewczyna lepiej sie rozumie, po czym jak i to pierdyknelo, stala sie znow hetero. Sorry, ona nie wiedziala zupelnie co ma w glowce, a tam bylo sianko. Natomiast jesli chodzi o ludzi homoseksualnych, to uwazam tak jak Ty - niech sobie spia z kim chca, ale wychowywanie dzieci w takich ukladach jest pokazywaniem ze taki uklad jest normalny. A nie jest. Przykro mi, nie jest. Inna rzecz, ze uwazam ze skoro ludzie zyjacy w zwiazkach homoseksualnych powinni miec prawa partnerskie bo glupio jesli po latach spedzonych razem okazuje sie ze prawnie sa sobie kompletnie obcy.
 
reklama
tak z tym ostatnim też myśle że powinno to być jakoś udokumentowane prawnie. dobra laseczki ide robić.....ciasto z jabłkami ( ze słoika). Najpierw jednak musze ,,odsyfić ,, kuchnie .U mnie ile szklanek tyle powyciągane, z talerzami podobnie a zmywarki póki co się nie dorobiłam.
 
Do góry