reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A może jak juz bedzie 7tc to wciskaj kit że to 12 tc .wylicz i podaj datę ost @ żeby pasowało na 12tc. a potem tekst: no nie mozliwe?! dopiero 7?
 
reklama
No, panie doktorze, musial mnie pozniej zapylic, nie pamietam bo ja w tym czasie nie trzezwialam....:-D Mysle ze sprobuje uczciwie pogadac z GP - ze ostatnim razem poronilam tuz przed pierwszym scanem (3 dni?) i ze gdyby wczesniej zrobili scan to wczesniej by bylo wiadomo ze to pusty pecherz. Ze boje sie powtorzenia tej sytuacji i chcialabym sprawdzic czy jest zarodek. Moze sie uda...
 
Kłaczku w zeszłym roku o tym czasie dowiedziałam się że jestem w kolejnej ciąży a dziś Lenka leży i się śmieje obok wiec będzie ok.Nie czekaj na objawy, będą to będą nie to nie będziesz szceściarą ja nie miałam żadnych oprócz krwotoków heheh a tak poważnie nie było mi do śmiechu. I odpoczywaj geriatryku !!!! Piękne II krechy
Witaj czarna:)
 
ta piosenka ,,chce być kopciuszkiem ,, też ładna .Ja na twoim miejscu powiedziałabym prawde co do usg, może jakiś ludzki człek będzie i tyle.
 
Kaira, ja tez w zeszlym roku o tej porze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy - w czerwcu juz nie bylam. Nie da sie nie bac, ale mozna bojac sie jednoczesnie robic wszystko co mozliwe zeby sie udalo. Na razie spokojnie.
Anulka, ja tak mysle - po prostu pogadam po ludzku z GP. Sprobuje uczciwie i jak do czlowieka.
 
witam niedzielnie:-)
klaczku wychodzi ze ty mnie gonisz roznicy jest 2 tyg super :tak: a mloda ma zajebisty ten glos
korde teraz to czas bedzie mi sie slimaczyl jak pracowalam to czas zapierdzielal juz pol roku jest jak moj synus odszedl
teraz to tylko wizytami bede zyc juz nie moge sie doczekac kolejnej ktora bedzie 23.05 i uslysze serducho mojej kruszynki moj D tez juz czeka na ten dzionek
buziolki dla was laseczki:-)
 
reklama
Nooo... Jak widze te 3 tygodnie to smiech ogarnia. Tyle ze jak pomysle ze mogl tu byc 28 tydzien, to troche blednie...
Rajmund jakis dziwny sie zrobil... Taki czuly i widac jakby permanentnie wzruszony. Boszszsz... Cholernie to przezywa, chyba bardziej niz chce pokazac.
 
Do góry