reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczku mnie, to powikłania antybiotykowe zawsze dopadały, hm ... w innym miejscu. Też się bronię przed nimi jak przed ogniem, bo na dokładkę mam uczulenie na penicyliny. Właśnie leczę przeziębienie domowymi sposobami już od dwóch tygodni ale jakoś daję radę.

Anulka to zwierzę to Qń
 
reklama
Witam i tu :-)

Dziękuję za gratulacje...

Kochane chciałam Wam napisać, że trzymam &&&& za każdą z WAS:tak:
i jak każda będzie już w ciąży, to nie traćcie nadziei w Wasze Maleństwa...


Nie wszystkie mnie kojarzą, ale na początku ciąży miałam podejrzenie, że jest to ciąża pozamaciczna, później troszkę problemów, a jednak nasz Synuś jest już z nami:tak:
i co jeszcze, urodził się w majowy weekend, a 2 lata temu w majowy weekend zaszłam w ciążę z Maciusiem...

przedstawiam Wam nasz MAŁY WIELKI CUD:-)
 
Ostatnia edycja:
Ewciu jeszcze raz gratulacje! Wyściskaj Mikołajka. Ja dobrze pamiętam początki Twojej ciąży i wiem, że nie było różowo. Kupa strachu i niedowierzania, że będzie ok a tu proszę szkrabik już na świecie :) Jak to przeleciało!
Możesz już zmienić suwaczki :)
 
zjola no ślązacy tak fajnie na dodatek to wymawiają :-Dkłaczku kanał elblądzki też cuco ze względu na pochylnie .Dwa lata temu tak płynęłam 11 godzin z Ostródy do Elbląga właśnie , ekipa na początku sztywna a z upływem czasu śpiewałiśmy ktoś grał na gitarze , ktoś częstował piwkiem , po prostu żyć nie umierać.Ewciu dla Ciebie gratulacje , zdrówka dla Was .Synuś śliczny.
 
Ja mam koleżankę, która jest sternikiem. Zresztą ona jest w ogóle z piekła rodem. Parę lat temu była na spływie kajakowym z Rosjanami na kole podbiegunowym. Brrrrrrrr
 
anulka16 gratki !!!!

drugi zabieg cytrynowy stanowczo mnie nie zawiódł - dzieki moja muzo kłaczkowy indorze :D - M zatrybił zmianę ale sie tylko zapytał "czy gdzies wychodzę" bo wymalowana - musiałam se troche konturówki strzelic dla równowagi na mojej facjacie. Łeb mam obmaziany czarna farba więc czorne krzoki nad oczami nie wybijaja się aż tak. Mojemu i tak powiedziałm troche sie posmialiśmy - chciał mi wyrzucic popiół po fajkach. Miesznine popielastą nałożyłam tylko na chwilę bo mnie wnerwiała, ale może na wieczór spróbuje sie jeszcze raz tym pomaziać :D

Melduję że moja @ już ledwo kwiczy, groszkowi koledzy mnie opuścili, lateks czeka w apteczce i tylko mam nadzieje ze się coś u mojego w robocie nie pochrzani i nie będzie awaryjnych nadgodzin i sie bedzie działo :D Pierwszy raz po takim celibacie ... mój sie śmiał ze już się nie może doczekac tych paru sekund :D bo niby na więcej niz minutę mam nie liczyć hehe
 
Zjola, ja sie ciesze jak baczek ze nie hodowla pieczarek w pochwie. Smieje sie ze za chwile chlop mnie wymieni bo przeciez kobieta ma byc jak dom - wylacznie wlasna, moze byc ciasna, ale na pewno nie zagrzybiona. :-D Objawow grzybicy raczej nie mam i wole sie tego pozbyc nim sie wprowadzi w majtki - i tak sie dlugo konspirowalo za plecami.:wściekła/y: Nie wiem co mi zapakowali w szpitalu, ale musialo byc raz a dobbrze, skoro sa efekty. W czerwcu dostalam antybiotyk na tydzien - wylazlo. Kiedys przez 2 tygodnie dentystka mi zeba "gasila" - wylazlo. Kurde, przeciez jak sie leczy, to skad wraca? No i lekarka mnie pocieszyla, ze to potrafi wrocic na przyklad pod wplywem slonca. Po antybiotyku oczywiscie tez. Byla lekko zdziwiona ze ja wiem co to za ciapki i skad sie wziely. Widocznie wygladam na idiote.
Ewcia, tu juz plotki dotarly, ale fotka cudna. Piekny ten Twoj cud. I nie sciskaj go przypadkiem - to jeszcze mietkie i deliktatne jest.;-)
 
pa zioła

Ewcia synuś cudny jeszcze raz gratki
kłaczek nawet nie wiedziałam ze takie to pieroństwo uparte gorzej niz grzyb na ścianie
A_gala, ciąża ciąży nie równa - więc nie porównuj sie do odczuć i objawów innych kobiet czy tam wyczytanych na necie czy też w grubaśnych poradnikach o ciąży
ja miałam chyba wszystkie z możliwych dolegliwości/objawów, natomiast moja szwagierka z kolei gdyby nie fotka z USG w portfelu "mogła by zapomniec że jest w ciąży". razem "startowałyśmy" mi niestety sie nie udało, a ona dziś była wybierać farbę do pokoju maleństwa i zaczyna wić gniazdko. Ps ciążę z zaskoczenia sobie obejrzyj którykolwiek z odcinków :D


fajne te wasze kajaczkowo-żeglarsko-wodne przygody ja z moimi siostrami pływałyśmy jedynie po gnojówce w miskach na pranie, ale emocje tez były - szczególnie jak któraś wylądowała za burtą - było lanie w domu i oczywiście aromat naszej wyprawy unosił sie uroczo do wieczora w całym domu :D oj sie działo
 
Ostatnia edycja:
reklama
IZW, powiedzialabym ze porownywalnie do tego na scianie.:-D Mam juz "oko" na male, bezowe ciapki. Za pierwszym razem nie wiedzialam co to za cholera - zrobila mi sie plamka na mostku, tak w ksztalcie Australii, pomyslalam, przebarwienie jakies. Nie swedzi, nic sie temu nie dzieje.. Ale jak do Autralii dolaczyla Oceania i zaczela sie wylaniac Ameryka Poludniowa, to podreptalam do lekarza - przeciez nie jestem jakis globus, co nie? Chyba jestem - normalny czlowiek kapnal by sie wczesniej.

Umarlam.:-D Szukalam po necie jak pozbyc sie gangliona - bo wkurza, no nie? Wiec jedna z metod jest metoda biblijna. Polega ona na waleniu Biblia w torbiel az sie rozplaszczy.:-D Rozumiem, ze Biblia w twardej oprawie i mozliwie duzym (dla lepszego zamachu) formacie. W moim przypadku odpada - bydle siedzi miedzy stawami, upchniete w srodreczu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry