reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

klaczek cykle miałam od 28 do 30 dni teraz po zabiegu miałam 33 i 35 dni wiec nie wiem jak to bedzie teraz liczone. jak pójde 13.05 to bedzie równe 7 tygodni od ostatniej @. nie moge isc wcześnie bo moja szefowa wyjechala a pracownica sie zwolniła i bede pracowac codziennie od 10 do 21 oprócz niedzieli do następnego czwartku i dopiero w piątek bede mogła gina zaliczyć, a poza tym dostałam namiar na Poznań <70 km> wiec moj M. musi jechac ze mna. Ciśnienei zawsze miałam oki a badania wzorowe wiec nie wiem od czego to jest??
Mój M. leży chory a ja uważam zeby mnie nie zaraził. Boje się. żeby tylko wszystko było w porządku.
Kasia jak tylko bedziesz cos jutro wiedziala po wizycie to daj mi znac. Ty miałaś później @ niz ja prawda?? ja 25.03.

asiu jak tylko przyjade z pracy to napisze jak i co powiedzial i tak ja mialam ostatnia @ 30.03
 
reklama
no i ja też poczytałam;-)ach silna byłaś wtedy , silna jesteś teraz...spoko nie ma co rozpamiętywać ..patrzymy przed siebie:tak:Kobitki a po zabiegu zdarza sie tak że pierwszy okres jest taaaakkkkiii duuużżży!no bo ja podpaska najwyżej na 20 minut , pół godziny , a przelewa mnie jak nie wiem co . pościel zmieniana , ubrania , jak dzidzia co sie obsiusia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mam pytanie czy któraś podczas owulacji odczuwa bóle jajników?? wiem, że niektórzy odczuwają te dni, ja miałam bez objawów, a od wczoraj mnie bolą jajniki i nie wiem czy to to czy może źle przeprowadzony zabieg, od niego minęły dwa tyg to w sumie mogłaby być owulacja
 
Poroniona, jak masz ochote sie w tym kopac, to poczatek jest tu: https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronieniu-3780/index9307.html Wykopalam cofajac sie po datach w watku. Na piechote.:-)
Dzięki, w międzyczasie właśnie się sama dokopałam "na około" bo przez cały wątek a nie tylko po Twoich postach. Reasumując z dwojga złego lepiej w tę stronę ;-) Faktycznie jak Ania pisze- bardzo dzielnie wtedy zniosłaś tą sytuację, z zimną krwią można powiedzieć.

igusiad z tego co tu czytam to u większości dziewczyn owulacja własnie bólem jajników się objawia :-)
 
Ostatnia edycja:
igusiad ja właśnie zawsze wiem że to ,,te,, dni bo tak mnie jajniki napierdzielają że szok . Ogólnie da sie wytrzymać ale ból jest nieprzyjemny , takie kłucie na przemian z bólem.I na usg wychodzi że jest ok zawsze więc widocznie niektóre kobitki tak mają.
 
Anulka, ja tak mialam po zabiegu. O, zesz w morde! Nie dosc ze "z sila wodospadu" to jeszcze bolesny jak cholera czego zwykle tez nie doswiadczam. I tak jeszcze ze dwa, a potem juz normalnie. Po naturalnym pierwsza @ byla iluzoryczna, nastepna juz normalna.
Poroniona, jak pijany plotu uczepilam sie mysli ze nie bylo dziecka, nie bylo smierci, nie bylo tak naprawde zycia, jedynie jakas pomylka, jakis cyrk bialek i nic poza tym. Poza tym to byl drugi raz. Po pierwszym poronieniu bralam juz pod uwage mozliwosc straty kolejnej ciazy, wiec nie dostalam tak w pysk jak za pierwszym razem, kiedy bylam pewna ze wszystko bedzie ok.
 
dzięki Kłaczku , ja zawsze mialam bolesne ale takie brudne bardziej a teraz krwistoczerwone tsunami . A jutro mam jazdy na 7 rano no i nie wiem jak to będzie . no a w czwartek egzamin na prawko , dosyć pózno sie za to wzięłam no ale cóż, lepiej pózno niż wcale . Podobno najlepsi kierowcy zdają za drugim razem więc ....kto wie?:-D
 
Spokojnie - jesli to kat. B a nie A, to z @ sobie poradzisz. Natomiast co do zdawalnosci - u nas jak ktos zdaje za drugim podejsciem, mowimy ze zalapal sie na pierwsze wolne. Moj mlody tak zdal - po mojemu za pierwszym razem egzaminator ewidentnie go utracil. Spokojnie, dasz rade.
 
reklama
Klaczek, anulka Ja pierwszą @ po zabiegu miałam taka normalną ale drugą juz masakra pierwszy dzien plamienie, drugi krwawienie a trzeci tsunami tylko wstawalam zeby zmienic wkład gaciowy-masakra poprostu. a teraz trzeciej nie doczekałam:-) ja też miałam pusty pecherzyk bez zarodka albo był ale taki mały ze sie wchłonął. dla mnie i tak to byla ciąza. teraz z moim M. o moim obecnym stanie nie rozmawiamy dopóki nie odwiedzimy gina. nie ogladam ciuszków, wózków i innych rzeczy zeby potem nie płakać, jakos nie nie nakrecam staram sie spokojnie do tego podchodzic. jeszcze 10 dni i sie dowiem co i jak :-)

Klaczek a jak Twoje Kuchenne Rewolucje?? :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry