reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

IZW, w tym składzie co podałaś jest Wit A wyszczególniona (czwarta od dołu)

Co do witamin to są różne szkoły - ja miałam zakaz ich łykania (oprócz kwasu foliowego na początku). Ogólnie mam "gęstą" krew, co nie jest dobre w ciąży, bo naczynka fasolki są cieniutkie i jak krew jest za gęst to może nie wszędzie dotrzeć. A witaminy by dodatkowo krew wspomagały i zagęszczały. Tak więc miałam powiedziane, że póki wyniki sa dobre to nie ma potrzeby łykania witaminek. Tak więc uważajcie, żeby nie przedobrzyć

As, trzymam kciukasy za Tatę z całych sił
 
reklama
Ale tez zauwaz, ze kiedy nam zycie solidnie dopier... i dowiadujemy sie ze komu innemu tez i jeszcze komus podobnie, to jakby skala naszego dola zaczyna malec. Bo skoro inni dostali w d... i zyja to czujemy sie moralnie zobligowani do pozbierania d... w pion. To tez nie jest kiepskie.

no tak racja, czyli terapia krzyzowa z jednej strony różowo/niebieskie bezproblemowe ciąże i świadomość że jest ich dużo więcej niz ciąż z powikłaniami z drugiej strony tragedie ludzkie i świadomość tego że oni dali radę sie podnieść i walczyć - to my też nie możemy lamić, życie biegnie dalej i nie jesteśmy w stanie zmienic tego co nas spotkało i jak to sie mówi co nas nie zabije to nas wzmocni, trzba iść w zaparte, a jak sie człowiek potknie - bo doły łapiemy czesto i bedziemy łapać - trzeba sie umieć z nich podnieść, czasem potrzebujemy pomocnej dłoni - ja mam tą pomoc od męża i od was, bo z rodzinką i znajomymi staram sie już o moich problemach nie rozmawiać i udaje ze jest ok - fakt faktem z różnym skutkiem, ale staram sie nie zgłębiac tematu.
 
just79 "w tym składzie co podałaś jest Wit A wyszczególniona (czwarta od dołu)"



mi chodzi o ten Fembion Natal 1 - tam czwartym składnikiem od dołu jest Biotyna ( inaczej witamina H zwana też witaminą B7), więc chyba o inny zestawik ci chodzi pewnie ten od Kłaczka Prenatal, zreszta spoko " przewikipedjuje " spobie ten skład kiedyś na spokojnie :D, obadam też jak to wyglada z ta analizą pierwiastkową w moim mieście, moje laboratorium od maja nie bedzie istniało bo babeczka kończy działalność.
A tak ps któraś robiła tą analize pierwiastkową?
 
czesc dziewczyny:) to moje pierwsze kroki na forum... poronilam 10 marca... samoistnie w 4 tygodniu...:(

Witaj...światełko dla Twojego Aniołka...


u mnie też mój kopci ile wlezie , a rzuca codziennie ale nie bardzo mu to wychodzi:-Dtertaz jest moda na nie -palenie, ja myśle że przed lipcem musze:szok:przestać .Wstyd jak cholera w dodatku:-D

Mój też kopci...i nie wiem, jak mam go tego oduczyć...ja natomiast jakoś nigdy nawet nie chciałam próbować...i tak jakos zostało, że nawet raz nie miałam w ustach papierosa...
my z M zawsze tak bawimy się z synem nad morzem budujemy zamki i wille i bierzemy też koparę i spychacz itp a potem dołaczają się inne dzieciaki a ich rodzice patrzą się na nas jak na Marsjan :-D zamiast sie przyłaczyć- ale by były budowle
kłaczek a co masz bliźnięta???
bo ja sama mam siostrę bliźniaczkę więc chyba na ciążę mnogą nie mam co liczyć:(

Ja mam też siostrę bliźniaczkę...a mój G. ma brata bliźniaka...:)

u mnie właśnie jest co drugie pokolenie z obu stron ze strony babci
tylko tam się rodzą bliźniacy a my jesteśmy pierwsze dziewczyny podobne bo potem jeszcze są dalsze krewne ale nie podobne

ja ciąże straciłam 9 dni po tobie:(
u nas tez wszystko ok więc tym bardziej jak się uda radośc ogromna a potem tylko smutek i zal:(
byłaś już na kontroli u gin. mówili cos o 3miesięcznej przerwie ???? ja właściwie zamierzam zapytac się mojego o acard koleżanka do mnie wczoraj dzwoniła że jej kol. z pracy 2 ciąże tak starciła teraz jest w ciązy bierze acard i jest dobrze:szok:
u mnie w pracy reorganizacja p. dyrektor szaleje i "gaciami" trzęsie chociaż ona pracę ma więc może dlatego tak się stało u mnie i jeszcze jak jej powiedziałam że pójdę na zwolnienie to wcale mi nie pogratulowała tylko powiedziała że ją dobiłam i takie tak mówię wam takie wyrzuty sumienia mi narobiła a teraz wcale się do mnie nie odzywa tylko mnie omija chyba się boi że jej wygarnę:wściekła/y: bo aż mnie skręca jak ją widzę

Ja myślę, ze acard należy brać, kiedy wyjdą źle badania na przeciwciała antyfosfolipnowe...bo wtedy gorsze jest niebranie niż branie...ale lepiej podpytaj lekarza...
u mnie link nie działa :-:)-(

Witam się czwartkowo.
Dziś kończę 35 lat i planowałam sobie ,że na 35 urodziny trzeci dzieciaczek będzie z nami.
Niestety wyszło jak wyszło :-:)-( widocznie taka wola Boża ...
Może jeszcze będzie mi dane tulić do serducha takiego małego szkraba.;-)
Tymczasem na pocieszenie dostałam od męża z samego rana taki piękny urodzinowy bukiet .:tak::tak::-D:-D

Dziewczynki ,ja tylko na sekundkę.
Trzymajcie kciuki MÓJ TATO !!!!
szpital ,coś nie tak
więcej później


Kciuki za Twojego tatę...napewno wszystko będzie dobrze...

I wszystkiego naj...oby upragniona fasolka niedługo zawitała...
Ja w nastepnym tygodniu kończę 30stkę...zawsze planowałam do tego czasu mieć już dwójkę dzieci...ale widać życie potoczyło się inaczej...ale do 31 urodzin to juz musi być dzidzia...:)

Dzień dobry wszystkim...Ja od rana próbowałam nadrobic...ale tyle mam pracy, że dopiero teraz udało mi się znaleźć chwilke, by dobrnąć do konca i odpisać...i przez ten czas połowę zapomniałam, co chciałam napisać...:)
 
gala gestosc krwi - oznacza sie czas i wskaznik protrombinowy PT, czas APTT

ja dzis ide do szkoly rodzenia:-)fajnie jest, wesolo, a najlepsze sama nie wiem skad ja wiem tyle rzeczy....sama siebie zaskakuje....chyba w poprzednim wcieleniu bylam ginekologiem, albo polozna albo duzo dzieci mialam.....z tym ostatnim to moze w nastepnym wcieleniu cos sie :-(

as przykro ....zdrowia dla taty oby nic powaznego
 
onaxx skrabnico wiedzy ty nasza :D czy PLT ze zwykłej morfologi może już nam cos powiedziec o gęstości? czy jest to taki "suchy" wskażnik
Ps bardzo się cieszę że optymiz i radość znalazła miejsce w twoim serduchu :D
 
IZW do optymizmu i radosci w sercu daleka droga, a rana chyba sie nie zablizni....no chyba zjawi sie jakis maluch i poskleja wszystko do kupy
jaka tam skarbnico wiedzy:-).....z ta krzepliwoscia to skomplikowane.....plytki odpowiadaja za uszczelnienie naczynia w przypadku jego uszkodzenia, kiedy plytek jest duza ilosc, duzo ponad norme moze dojsc ale nie musi do powstawania zakrzepow, nie doczytalam wczesniej co pisalas wiec troche nie wiem w jakim kontekscie ta gestosc krwi, ale na gestosc to PT i APTT
 
onaxx :D a co nie skarbnica znasz odpowiiedź na każde pytanie :D a z tą gestościa to just79 ma zbyt gęsta krew i z tego powodu miała problemy i w jej kontekście cała nasza dyskusja

Czytam właśnie o tej analizie pierwistkowej i wszedzie pisza ze lepiej wykonywać ta analize z włosa a nie z krwi co jest dla mnie małym zonkiem bo babka w lab gdała mi o badaniu krwi - troszke mi sie skołowała łepetyna i tak musze znaleźć nowe laboratotrium to sie tam dopytam dokładnie o to

ok zmykam szykowac jakis objadek, zaraz M wstaje po nocce no to papa i do wieczorka
AS mam nadzieje że tata ma sie dobrze i trzymam kciuki
 
reklama
robi sie analize pierwiastkow z wlosa ale wiadomo musi on byc nie farbowany itd i badanie to wykonuja tylko specjalistyczne laboratoria, w krwi tez mozna zrobic badanie poziom magnezu, sodu, potasu itd.....
 
Do góry