reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
as trafil na kardiologie? nic wiecej nie wiesz? jakies badania pewnie na cito robili?
Na razie transportują go do szpitala.
Dostał zlecenie z hospicjum ,więc nic nie wiem.
Lekarka powiedziała,że w takim stanie nie powinni go odesłać do domu.:no:
Pożyjemy ,zobaczymy...
W domu miał robione EKG ,a pojechał do szpitala na pełną diagnostykę.
Od dziś lekarka kazała podawać już morfinę ,bo tata mocno podupadł...
Wierzę w jego siłę wewnętrzną ,że jeszcze się otrząśnie i powalczy :sorry2::sorry2:
 
W kwestii analizy pierwiastkowej włosa:
włosy wycina się z części politycznej głowy tuż przy skórze.
Ogółem musi być łyżka stołowa .
W chwili gdy nie mogą być włosy daje się tyleż samo obciętych paznokci .
Wszystko w kopertę i się wysyła do analizy.
 
witajcie babeczki ,AS sto latek i spenienia marzeń . Ja właśnie wróciłam od gina wszystkie badania wyszły dobrze , prolaktyna troche za niska jednak.Zjola no szkoda , szkoda że Twój @ nie przeszedł na mnie, może od kłaczka przejdzie:tak:bo u mnie @ nie widać jak narazie. Brała może któraś orgametril?bo mam brać 3 miechy i nie wiem czy te tablety nie bedą zagrożeniem jakby tak coś nam wyszło w czerwcu czy lipcu;-)Bo z wrażenia że wyniki są ok zapomniałam zapytać gina. Miki dziekuje ja już fizycznie też ok , psychicznie różnie , są lepsze i gorsze momenty ale napewno do przodu nie patrze już w tył i nie myśle co by było gdyby...:blink:Dziś kupiłam zieloną herbate , kawy jeszcze nie piłam , i co najważniejsze nie zapaliłam ani jednej fajki!!!ale żeby nie było tak łatwo to dlatego nie zapaliłam bo boli mnie gardło jak cholera , coś stan podgorączkowy mam i w takich sytuacjach nigdy nie pale bo po prostu mój organizm tak reaguje że nie sięgam po papierosy.As trzymam kciuki za Twojego Tate.Co do kwasu foliowego to jaki bierzecie? ten folik czy jakoś tam bo ja mam zwykły od wczoraj biorę ale nie wiem czy to wystarczy.A może feminatal też bedzie dobry? czy zwykły kwas tylko?A acard można brać dziennie , ja myślałam że to tylko jak coś z sercem .Widzicie jescze tyle nie wiem:zawstydzona/y:No ja jak zwykle od końca teraz właśnie przeczytalam co piszecie o kwasie foliowym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
As, mam nadzieje ze w szpitalu bedzie lepiej - aparatura, opieka na miejscu..
Anulka, jak bylam przeziebiona tez nie palilam - nie smakowalo, drapalo w gardle... Kawe pije, ale zielona herbate tez - kawa rano obowiazkowa, potem zapijam sie herbatkami, a wyczailam wreszcie linie fajnych, zielonych herbat. Jablko z gruszka, ananas z grapefruitem, mango, pomarancza z kwiatem lotosu, zurawina... Smaczne. W Polsce pilam Bio-Active - lubilam z malina, z opuncja i z pigwa. Tutaj ich nie ma, ale sa inne, tez dobre. Tyle ze w torebkach, a najlepsza jest jednak "fusiasta".
 
no i do du.., poczytalam o tych tabletach i teraz nie wiem czy brać czy nie , jasna cholerka , w ciąży są zakazane , mogą hamować owulacje ...brać nie brać?mogą też pomóc ...nikt niestety nie wie czy pomogą..jacie piep.... Hilfe!!!!
 
reklama
Do góry