reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaj Keka27 , współczuje ci bardzo ...
tu jest dobre miejsce żeby przejśc przez to
nie będziesz sama
trzymaj się

-----------------
Karolcia 81 , już się cieszę razem z Tobą :)

U mnie też @ , ale jakaś taka dziwna - tylko plamienia minimalne , no zobaczymy

Pozdrawiam , aha - moje gwiazdy wróciły wreszcie:)
 
Anulka, zjola, tez mam dysgrafa na rozkladzie. Chodzil normalnie, rozwijal sie ok, mowil mniej wiecej w normalnym czasie, tak jak zwykle dzieci. No, mialam wrazenie ze trafilo mi sie przyglupie dziecie, ale to dlatego ze starszy zaczal mowic majac 6 miesiecy, (roczny nie umial chodzic, ale z obcymi sie dogadywal pelnymi zdaniami i wyraznie) czytac majac 2 lata. Przez pierwsze 3 lata moj osiolek, w szkole robil za klasowego glupka - nikomu do glowy nie przyszlo ze trudnosci z nauka czytania wynikaja z dysleksji. Ja nie mialam doswiadczenia, a nauczycielka... chyba jej sie nie chcialo. W efekcie mlody zrazil sie do czytania. W 4-ej klasie nowa wychowawczyni, polonistka - zauwazyla, zasugerowala badanie (i to bardzo niesmialo bo okazuje sie ze rodzica potrafia zareagowac agresja na wysylanie do poradni PSYCHOLOGICZNO pedagogicznej, ze im sie "z dziecka wariata robi"), zrobilismy badania i wyszlo. Ale nauczycielka byla tak dobra, ze na koniec roku, dla niej, mlody obkul na pamiec pogrzeb Wolodyjowskiego na konkurs recytatorski - bo ona zaproponowala mu udzial. Genialna nauczycielka. Z tym ze poki ona z nimi byla, mlodemu sie chcialo, a potem stracil motywacje.
Oczywiscie! Oddam te @ i kilka kolejnych!
As, a co tam Wyspa? Po nas to chocby i trzesienie ziemi, byle Brzydal bis nam sie udal! Co do @ na razie jestem tuz po polowie cyklu wiec jeszcze chwile poczekamy na efekt "dziania". Paskudztwo moje kochane dzis i jutro pracuje na nocnej zmianie, wiec nic szczegolnego dzialo sie nie bedzie.:-)
Witaj, keka. Dobrze trafilas - my tu wszystkie po takich akcjach, tyle ze na roznym etapie powstawania. Z czasem bedzie lepiej, a nawet calkiem dobrze.
 
piszecie o @ po zabiegu a kiedy są dni płodne ???? podobno póxniej czyli najlepiej by było mierzyć tempkę???

w sumie u mnie też był żywioł już 3 razy a jestem 2,5 tygodnia po zabiegu i będzie jak będzie wiem że mówili żeby odczekać no ale może znowu się uda a tak co o kolejną ciążę będę się starała aż 5 lat następnych i właściwie byłam :-)"wyposzczona" bo od testu pozytywnego nie współżyliśmy bo się bałam że będzie coś nie tak i na co mi to było:-( trzeba był sobie nie odmawiać i cieszyć się życiem
 
Ostatnia edycja:
Kochana, zwykle owulacja (czyli dni plodne) poprzedza @, czyli po zabiegu najpierw bedzie owulka a po niej nadciagnie @. Czyli nie znasz dnia ani godziny i raczej sie zabezpieczaj - mierzenie nic nie da bo plemniki przezywaja w pochwie "mala chwilke" a dni plodne mozesz ustalic kiedy juz beda. Czyli jesli sie zabawisz wieczorem, a rano tempka pojdzie w gore co jest oznaka dni plodnych, to mozesz miec pozamiatane.
 
anulka beta jest robiona z krwi i tydzien po zaplodnieniu moze wykryc ciaze po wykryciu mozna ja robic i sprawdzac czy ladnie przyrasta bo jak tak to oznacza ze z zarodkiem jest wszystko ok potem tez mozna tak sprawdzac czy jest wszystko dobrze z dzidzia
 
reklama
Do góry