reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Igusiad , witaj . każda z nas tak myśli na początku , ale potem ból łagodnieje , czas leczy rany a my ... no cóż chęć posiadania dziecka i cały ten instynkt macierzyński pewnego dnia przysłania wszystkie rozterki i lęki .... znowu chcemy i robimy wszystko żeby znów być w ciąży :) Przykład: Kaira ,Aniołki , Słodziutka , Kasiawd , Karolcia81 , Aniunia.... to są wojowniczki godne naśladowania ....i można by tak wyliczać....
Obawy przed staraniami miała lub ma każda z nas , więc spokojnie poczekaj na swój czas i nic się nie martw. Pozdrawiam

a przy okazji tego wymieniania chce pozdrowić : Just - bo zajrzała do nas:) Synuś pewnie niedługo zacznie tuptać , Patib - Michałek ją bardzo absorbuje , nie zagląda ale napewno myslami jest z nami , no i tradycyjnie KOBIETKA22 - na miłość boską odezwij się!!!! Gdzies ty się zapadła?

Geriatrie (do której i ja sie zaliczam;) pozdrawiam gorąco!!!! Zjola nie-czekam na twoją @ , a za Kłaczka kciuki jednak trzymam , za tą "gorączkę przedświąteczną " ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kobitki dzis trochu sprzatania w domu i w ogrodzie, dzień szybko zleciał

kasia_8481 gratuluje @

aga_cina bardzo sie cieszę z dobrych wieści, mam nadzieje że za 6 miechów obie będziemy zafasolkowane, mój gin powiedział mi wczoraj że wszystko zależy jak moje endo po @ bedzie wyglądało i albo 3-4 cykle będziemy czekać albo 6 miechów - czas pokaże

lopup [*] dla twojego aniołka, co do starań lepiej poczekaj do wizyty u gina niech cie obejrzy, masakra jak szczęście szybko przemienia sie w rozpacz, tyle wyczekiwania...

balbina .... nawet nie potrafie napisać jak bardzo wzrusza mnie to co opisujesz i kolejne [*] dla syneczka

kasia2011 nie chce zapeszać ale kawa choć pije 3-4 na dzień i słodycze którymi normalnie sie zajadam - to były pierwsze "jedzonka" które przestały mi smakować, na tydzień przed zrobieniem testu - a test zrobiłam 26 dc - bo u mnie @ była regularnie co 26 dni - niby "książkowo" zaczyna odrzucać ok 6tc, ale mnie przez cały czas mojej już "świadomej" ciąży odrzucało - więc mam na ten temat swoja własną teorię :D zatem czekamy jutro na wyniki trzymam kciuki

onyxx jasne że jesteś potrzebna, dla mnie mimo iz widze że masz czesto wielkie dołki jesteś bardzo silną kobietą, nie wiem jakbym poradziła sobie w twojej sytuacji dla mnie jesteś wojowniczką!!!

igusia nie możesz sie obwiniać nie jestem lekarzem i wkurza mnie to że wywołali w Tobie to poczucie winy pewnie nie słusznie, sama widzisz co pisałyśmy na temat RH, zreszta pójdziesz pewnie na kontrole do gina to jeśli bedziesz sie czuła na siłach przemagluj go/ją w tym temacie wiem że te słowa pewnie będziesz czesto słyszeć tak jak każda z nas ale wierze w to że bedzie dobrze. Bądź z nami to naprawdę duzo daje, łatwiej jest sie pozbierac i jest sie komu wypłakać i co ważne wiesz że osoba której sie wypłakujesz w rękaw też ma aniołka w niebie i doskonale rozumie twoje obawy itp i przedewszystkim to forum daje zajebiście wielką nadzieję wszystkie zafasolkowane dziewczyny ich suwaczki są dla mnie promyczkami dzieki którym wierzę w słynne słowa "będzie dobrze" a cudny synek jankesowej wprost rozwala mi serducho aż chce się żyć

i znowu sie rozpisałam ... sorki

chciałam zapytać czy któraś z was miała przepisany Primolut - Nor 5 mg na wywołanie miesiączki?? Mam brac 7 dni 3xdziennie po 1 tabletce i nie dopytałam lekarza czy @ dostane po tych 7 dniach czy w trakcie, ciągle mam lekkie plamienie juz 21 dzień po zabiegu i wolałabym wiedzieć czy jak nadejdzie sądny dzień to będzie @ czy sobie będę mysleć kurde ciągle te plamienie...
Do gina nie chce dzwonic bo juz i tak zrobiłam z siebie okropna panikarę, bo bałam sie że spotka mnie to samo co Hoop
 
Dzięki wszystkim za miłe słowa, dobrze wiedzieć, że ktoś mnie rozumie. Dzisiaj udało mi się nie płakać, ale czy to dobrze o mnie świadczy??? No ale przecież łzy nie zawsze są wyznacznikiem smutku. ehh to zwolnienie lekarskie nie jest dobre dla mnie, za dużo myśle... Czy wy też miałyście obawy przed ponownymi staraniami, że coś będzie nie tak, że może nie macie prawa skazywać kolejnej istoty na śmierć???? mnie to prześladuje, boje się, że nigdy nie zdecyduje się na kolejną ciążę:-(
igusiad nie obwiniaj sie za to co sie stało!!!przecież żadna z nas nie skazała swojego maleństwa na śmierć!!!Pomyśl gdyby to tylko od nas zależało to miałybyśmy dzieciaczki w brzuszkach a niektóre dziewczyny już by bawiły!!!Ja tez na początku obwiniałam siebie ,,że inne donoszą ciąże a ja nie ,, że inne nie mają problemów z ciążą a ja nie ,,,ale teraz minęło troche czasu i patrze na to inaczej, oczywiście tęsknie i jest mi czasami bardzo żle ale ,,,,,ale musimy żyć najlepiej jak umiemy, znajdywać dobre strony , wiem że to trudne . Mnie samej też jest ciężko ale co mam zrobić ?całymi dniami płakać ?nerwice kiedyś przechodziłam i wiem że nie trudno sie w nią wpędzić.I uwierz że chęć zajścia kolejny raz w ciąże jest tak silny że poczujesz go w odpowiednim momencie.i bedziesz cieszyć sie zdrowum Dzieciątkiem jak my wszystkie.
 
dzień dobry , udzielałam sie na innych wątkach ale 9 kwietnia poroniłam ciąże w 8tc:(
jeszcze u ginka nie byłam bo cały czas lekko krwawię - zresztą nie wiem czy psychicznie jestem na to gotowa

o tą drugą ciąże staraliśmy się 5 lat ( w między czasie były 2 IUI) wyniki wszystkie dobre i u mnie i u M ale co z tego skoro ciąży brak, mięsiąc po nieudanym IUI zaszłam sama - nie musze pisać co za radośc nas ogarnęła:)
ale mówiłam do M że jeszcze się wstrzymamy z takim ogłaszaniem , jakbym czuła:( że coś bedzie nie tak

Dziewczyny mam pytanie czy też tak długo krwawiłyście????
która z Was zdecydowała się od razu na " nie uwazanie" i zaszła??? a właściwie to kiedy są dni płodne po poronieniu???
wiecie ci lekarze w szpitalu właściwie myślą że człowiek wszystko wie, a ja wam powiem że niby skąd :-(

Witaj...światełko dla Twojego Aniołka...

Ja miałam lyżeczkowanie...a własciwie 2...pierwsze miesiąc temu...krwawiłam ponad 2 tygodnie...drugie tydzień temu...teraz są już mini plamienia...ale brzusio boli...dostałam kolejny antybiotyk...Ponoć konia powalą...

Ja tak na chwilę wpadłam...mimo zwolnienia prawie cały dzień spędziłam przy kompie pracując...potem porządki...okna itd...a teraz padam...Tak więc dobrej nocki...
 
ja zwolnienia miałam tydzień i myśle że to dobrze że poszłam do pracy bo wiadomo masz obowiązki musisz być skoncentrowana . A w domu?ciągłe rozpamiętywanie ,,co by było gdyby.
 
dzień dobry , udzielałam sie na innych wątkach ale 9 kwietnia poroniłam ciąże w 8tc:(
jeszcze u ginka nie byłam bo cały czas lekko krwawię - zresztą nie wiem czy psychicznie jestem na to gotowa

o tą drugą ciąże staraliśmy się 5 lat ( w między czasie były 2 IUI) wyniki wszystkie dobre i u mnie i u M ale co z tego skoro ciąży brak, mięsiąc po nieudanym IUI zaszłam sama - nie musze pisać co za radośc nas ogarnęła:)
ale mówiłam do M że jeszcze się wstrzymamy z takim ogłaszaniem , jakbym czuła:( że coś bedzie nie tak

Dziewczyny mam pytanie czy też tak długo krwawiłyście????
która z Was zdecydowała się od razu na " nie uwazanie" i zaszła??? a właściwie to kiedy są dni płodne po poronieniu???
wiecie ci lekarze w szpitalu właściwie myślą że człowiek wszystko wie, a ja wam powiem że niby skąd :-(
Witaj Lopop światełko dla Twojego Aniołka.
 
Oh, IZW, wcale bym się nie obrazila jakbysmy zafasolkowaly w tym samym czasie, ale jak bedziesz pierwsza to ok ;) tak na prawde to kazdej z nas tego zycze.

Jak to mam dola z powodu tych 6 miesiecy. No ale coz, lato się zbliza, jakoś ten czas zleci. Zamierzam troche na sportowo ten czas spedzic. Zregeneruje się, zadbam o siebie, wyremontuje chate dla fasolki :)

Kurde. Musze znalezc jakas metode antykoncepcyjna na ten czas. Musze się dowiedziec czy jakies hormony mogę brac czy mam się obserwowac. Ja pierdziele, te 'gumy' sa do kitu. Jak tego mozna uzywac? Aż źle mi po tym sexie :( poza tym to majatek. Tabsy daja za free. A moze plastry? Uzywala ktoras moze tego? No tak, temat o ciazy a ja tu z antykoncepcja wyjezdzam ;)
Kurde, pol roku... Yhhh. A ja już mam kosmate mysli ;) 5 miesiecy brzmi znacznie lepiej :d

Dobranoc dziewczynki.
 
aga_cina musisz sie dopytac czy mozesz teraz brac hormony, plastry to przeciez tez chemia, z tego co kojarze czarna uzywala plasterkow to ci moze doradzic. a temat antykoncepcji jest u nas jak najbardziej powszechny, co jakis czas kazda z nas z roznych przyczyn musi sie do niej uciekać

igusiad- nie ma sensu sie zastanawiac czy to dobrze ze placzesz czy zle. chyba nie ma "prawidłowej" rekacji na stratę. po prostu daj sobie czas na żałobę, jakkolwiek by się miala u ciebie objawiac, a kiedy minie ten czas sama będziesz wiedziala kiedy i czy jestes gotowa do kolejnej walki o dziecko.
Moze wykorzystaj ten czas na znalezienie przyczyny, porób badania, bo ta grupa minusowa to takie malo prawdopodobne...

Pozdrawiam
Miłych snów
 
Witajcie,

życzę Wam Spokojnych i Zdrowych świąt w rodzinnej atmosferze oraz nadziei na lepsze jutro.

Za każdą z Was trzymam kciuki i wysyłam pozytywnych fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam piątkowo:-)
Pogoda dopisuje, słoneczko przygrzewa..... aż ma się lepszy humor.....
Wczoraj wymyłam wszystkie okna (mam ich "tylko"14) i wieczorem padałam na pyszczek. Dziś czeka mnie przedświąteczne sprzątanie ( przez duże S) - pewnie wieczorem znowu na nic nie będę miała siły :-)

Zjola - nigdzie się nie ukrywałam....czytam Was codziennie, ale nie bardzo mam wenę do pisania.... na dokładkę M ciągle w rozjazdach :-( Trzymam &&& aby @ u Ciebie już nie zagościła przez 9 miesięcy:tak:
Czarna - dzięki za kciukasy...
Ewelinko - ale ten czas leci - to już 34tc:-) Trzymam kciuki za łatwy i szybki poród o czasie i 10 punktów dla Kruszka:tak: Łapię fluidki:-)

Pozdrawiam świątecznie!!!
 
Do góry