reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wielkie gratulacje JANKESOWA -> wielkoludek z Twojego synusia
laugh.gif
 
reklama
Jankesowawielkie gratulacje!
widze ze pojawilo sie duzo nowych osob, dziewczyny dla Waszych Aniolkow zapalam[***], ale widze ze zbliza sie goracy czas staranek, zatem kobietki trzymam kciuki aby kazdej z Was sie udalo &&&
 
Dziewczynki, ja tylko chcialam sie pochwalic, ze wczoraj mialam wyniki z biopsji i nie mam wiecej guzow :-) wycieli mi raka, przerzutow brak, co pol roku badania. Jestem szczesliwa, ale staranka dopiero za pol roku :-( smutno mi strasznie z tego powodu. Ja wiem, ze to dla mojego dobra, bo mialam 2 operacje w ciagu 6 tygodni, ale... jakos tak... mowia, ze szybko zleci. Ech...
Nic to. w lipcu jedziemy na Majorke, od sierpnia moze wroce do pracy, z szefowa musze pogadac, ale powinna sie zgodzic. Od wrzesnia studia zaczynam. Czerwiec tylko taki niezaplanowany, ale planuje duzo cwiczyc, bo kregoslup mi siada, musze go wzmocnic, no i ujedrnic cialko po ciazy :)

Teraz moze byc juz tylko lepiej :-) od wczoraj zaczynamy zyc od nowa :-)

Milego dnia. Ja zmykam do szkoly, a tak mi sie spac chce...
 
kawal chlopa i jaki ladny GRACJAN - swiateczny kroliczek jankesowej:-)
Jeny, jaki klusek :-) Widać chłopak wykorzystał bytność w brzuchu rodzicielki na maksa - taki pyzulek :-)
Jeszcze raz, GRATULUJĘ!!!


Podczytuję Was!
Bibiana, IZW, nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co musiałyście przeżyć :-( Tulam bardzo mocno!

Witam i pozdrawiam wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie! {*} dla Waszych Maleństw {*} Wierzę, że niebawem zaświeci dla Was słoneczko!

Całą resztę oczywiście również serdecznie pozdrawiam :-)
 
JANKESOWA - GRATULUJĘ!!! GRACJANKU WITAJ PO TEJ STRONIE BRZUSZKA!!!

Witam nowe Aniołkowe mamusie - przytulam i zapalam światełko dla Waszych Aniołeczków (*)

Czytam Was w miarę regularnie, ale nie mam weny do pisania....
Nareszcie w sobotę wraca mój M i mam nadzieję na owocny cykl:tak: Dziś 5dc i @ prawie na odchodnym....
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:-)
 
dzień dobry , udzielałam sie na innych wątkach ale 9 kwietnia poroniłam ciąże w 8tc:(
jeszcze u ginka nie byłam bo cały czas lekko krwawię - zresztą nie wiem czy psychicznie jestem na to gotowa

o tą drugą ciąże staraliśmy się 5 lat ( w między czasie były 2 IUI) wyniki wszystkie dobre i u mnie i u M ale co z tego skoro ciąży brak, mięsiąc po nieudanym IUI zaszłam sama - nie musze pisać co za radośc nas ogarnęła:)
ale mówiłam do M że jeszcze się wstrzymamy z takim ogłaszaniem , jakbym czuła:( że coś bedzie nie tak

Dziewczyny mam pytanie czy też tak długo krwawiłyście????
która z Was zdecydowała się od razu na " nie uwazanie" i zaszła??? a właściwie to kiedy są dni płodne po poronieniu???
wiecie ci lekarze w szpitalu właściwie myślą że człowiek wszystko wie, a ja wam powiem że niby skąd :-(
 
Lopop, współczuję
[*]
Pamiętaj, że cykl po poronieniu jest/może być płodny. A kiedy owulacja wystąpi to nikt nie jest tego w stanie przewidzieć.
Ja u gina na kontroli byłam po pierwszej miesiączce (wcześniej trzeba lekarza odwiedzić jak dzieje się coś niepokojącego - temperatura, bóle brzucha).
Ja miałam zabieg, po którym bardziej brudziłam niż krwawiłam, do chyba dwóch tygodni po.
Są dziewczyny tu na forum, które zaszły w ciążę przed miesiączką. Według mnie do tej pierwszej lepiej doczekać, żeby macica miała okazję się oczyścić - gdyby coś tam zostało i endometrium miało czas na odbudowanie się.
 
reklama
Aga_cina, nie ma za co, to Tobie naleza sie podziekowania za swietne sformulowanie. "Od wczoraj..." To ma wiecej sensu niz na pierwszy rzut oka widac.
Witaj lopop. Po naturalnym poronieniu krwawilam kilka dni, potem jeszcze zostalo takie plamienie brazowe, ale mnie zostaly resztki w macicy. Po pozbyciu sie tej resztki, plamienie ustalo jak reka odjal. Tobie juz sie wlecze 12 dni... dlugawo. Jesli mialas zabieg o w ogole przesada - po zabiegu zwykle wszystko szybciutko sie goi. Co do owulacji po poronieniu... Nie znasz dnia ani godziny, bedzie przed pierwsza @, ktora powinna przyjsc do 6 tygodni po poronieniu, ale zdarzaja sie rozbieznosci w temacie. Jesli chcesz ustalic czy ja masz, najlepiej obserwuj swoje cialo. Owszem, mozna zaciazyc przy pierwszej owulacji i normalnie donosic ciaze, ale zaleca sie - zwlaszcza po zabiegu - odczekanie.
 
Do góry