reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witajcie kobitki właśnie wróciłam od gina po zabiegu jest ok wszystko ładnie się goi , lekarz podejrzewa endometrioze na usg zauważył, dostałam sto tysięcy badań do zrobienia no i najważniejsze LIPIEC i zielone światło. teraz musze do pracy ale jutro Was nadgonie . śliczne zdjęcia . Kłaczku to nad Solią było żagle super sprawa , ale dla mnie teraz najważniejsze to Maluszek w brzuszku mam nadzieję że M. się spisze za pierwszym razem ha ha,buziaki dla Was. Po stracie Maleństwa pierwszy raz bużka mi sie śmieje.:-)teraz dopiero poczytałam o tym choróbsku kurcze mam nadzieje że bedzie ok.zmykam do pracy baj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Eh, anulka... "Prywatne wiatry" na Solinie... Tam sie specyficznie plywa. :tak: Masz racje - zagle to cudowny swiat. Fajnie ze od lipca startujecie.
 
hej moj krolis ma zapalenie spojowek ma przepisane kropelki, ciezko sie zestresowal u lekarza....a teraz w odwecie nasikal mi na dywan
odebralam kolejne badania jakie porobilam drugi raz....i nic...wszystko dobrze, a juz myslalam ze cos wyjdzie
jutro jade z kolezanka od niej z pracy do teatru, ale nawet nie wiem na co......a w ogole to nic mi sie nie chce.....koszmar jakis
 
lady mk, ja tak bralam przez kilka miesiecy(tylko duphaston zamiast luteiny, ale to jeden czort), tez mam pózną owulację i wydaje mi się ze wlasnie dlatego malo mi pomoglo, bo po odstawieniu w 25dc @ przychodzila za 3 dni, zupelnie bez sensu moim zdaniem jesli mam pozna owulacje, ale sie nie znam, moze i jakis sens w tym jest, ze jesli doszloby do zaplodnienia to @ moglaby nie przyjsc.
nie wiem, moim zdaniem to raczej bylo na uregulowanie cykli, wywolanie @ ale na nic więcej

z tego co wyczytalam w necie, to ta metoda jest skuteczna jesli leki bierze się w trakcie owulki, a u nas jesli mamy ja pozniej to powinnysmy brac je kilka dni pozniej
 
Ostatnia edycja:
no to ide za Wasza rada Dziewczyny i wyruszam do ludzi, pierw na koncert nawet nie wiem jaki, a potem na kregle....znajac moje mozliwosci grania:-D to moze byc niebezpiecznie
 
reklama
Onaxxx i tak trzymaj! Kino, teatr, kręgle (nie ważne, ze nie umiesz grać). Będziesz wśród ludzi, poznasz kogoś. Będzie dobrze, poza tym zakopiesz tego swojego doła porządnie i ładnie przyklepiesz :) Buźka
 
Do góry