reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniunnia, bardzo mi przykro... Byla mloda, ledwie startowala w doroslm zyciu. Wspolczuje.
Anulka, przelecz to dranstwo, spacyfukuj, bo Ci zyc nie da.

U nas... Tempka poszla o kolejne 2 krechy, narywaja mnie z lekka krzyze - jak to zwykle na te okazje - @ dzis w porywach do jutra, stawiam na dzis.
Mam robote na 2 tygodnie. U Stefana w barze, robienie kanapek. Dobre i 2 tygodnie. Na chwile doslownie bo co to 100 kilkadziesiat kanapek zroboc, ale zawsze cos wpadnie.
 
reklama
Witam dziewczynki.
Egzaminy w zasadzie pozaliczane to do Was wracam .

Zapalam światełka dla nowych aniołków (*) (*) (*) (*)
Mamom aniołków mogę tylko powiedzieć
Tak bardzo mi przykro....
W tej sytuacji każde słowa będą zwykłym banałem...

Gratuluję nowo zafasolkowanym ,bo pewnie takie mamuśki też są i życzę im spokojnych miesięcy w ciąży ,a potem ślicznych zdrowych bobasków.

Kochane nie mam szans na nadrobienie,ale postaram się być na bieżąco.;-):-):-)
 
aniunnia, żadne słowa nie są odpowiednie, żeby wyrazić moje współczucie, smutek i żal z powodu waszej tragedii...przyjmij zatem ode mnie proszę chwilę...milczenia i
[*] dla twojej ciotecznej siostry... Tak strasznie mi przykro! :-(

As76, gratuluję zaliczonych egzaminów!

kłaczek, lepszy rydz niż nic... Powoli a do przodu. Ważne, że w ogóle coś się pojawiło na horyzoncie, trzymam &&& za ciąg dalszy... :-)
 
No ba! Najwazniejsze to wyjsc z domu miedzy ludzi, cos zaczac. Maly minus - to Slowacy, czyli ja po polsku, oni po slowacku, czyli w kwestii kontaktu z jezykiem dalej lipa, ale zawsze to kilka funtow, a o to chodzi.
 
Witam poniedziałkowo
Hopee
- bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.światełko dla Aniołka (*)
Magnusik
-mi mój gin mierzył przeziernośc dopochwowo i tak samo miała jak byłam w poprzedniej ciązy. Ale nie martw się zobaczysz wszystko będzie ok.
Aniunia
-strasznie mi przykro.Wyrazy współczucia.
Ola81
- sliczna ta Twoja córcia.Sto lat.
As
- gratuluje zdanych egazminów.
Klaczek
- a tobie pracy zawsze to coś zawsze cos dorobisz.Od czegoś trzeba zacząć.
A teścik kiedy planujesz robić?
A u mnie no cóż weekend minol tak sobie.w sobote byłam z małym na castingu i było ok.
Chociaż jak weszlismy do budynku to troche miał doła ale poźniej już było ok. teraz czekamy na telefon.zobaczymy jak się uda to się uda jak nie to nie.
W sobote troche mnie gardło bolało ale Wyleczyłam herbatka z cytryna i Herbitusin i już jest ok.Co do mojej umowy to niby mam mieć i mialam jechac dzis ale mi powiedziala ze w srode no jestem ciekawa bo cały czas jest przeciaganie.
[FONT=&quot]Buziaki i milego dnia
Ach i widzice bym zapomniala o najważnijszym wczoraj pierwszy raz poczułam moje malenstwo:)
A wczoraj dokladnie mineło 8 miesiacy od smierci mojej kochanej córeczki,może to znak MAMO JA JESTEM TU?

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny...

jestem załamana... dzis w nocy o 2 zmarła moja siostra cioteczna.. Miała zaledwie 26 lat, po ślubie 9 m-cy.. Dopiero co bawiliśmy się na weselu.. Tak o ... poprostu odeszła w szpitalu, tam gdzie powinni jej pomóc.. Zostawili ją zamiast operować.. Tętniak aorty.. Ciocia (jej mama) jest we Włoszech i nie wiem jak sobie z tym popradzi.. Dopiero co ją infrmowaliśmy o śmierci babci a teraz taka tragedia..


Bardzo mi przykro.
 
aniunnia brak slow,na takie tragedie nie ma odpowiednich slow ktore moglyby podniesc czlowieka na duchu ,tak bardzo jest mi przykro :-(,
[*] dla twojej ciotecznej siostry.........
klaczek nadal 3mam kciuki &&&&&&& :-D
Emy ja to w poprzedniej ciazy pilam duzo bialej herbaty a teraz sie jej wystrzegam a i nawet po niej jest mi tym razem niedobrze,ja jak pije teraz to zwykla herbatke z cytryna i miodem albo herbatke z sokiem malinowo-zurawinowym :tak: tak 2-3 szklanki :-)
Karollcia super,to musi byc niesamowite uczucie i przezycie :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam poniedzialkowo :-)
aniunnia przykro mi (*) dla siostry ciotecznej
klaczku ja tez 3mam kciuki &&&&&&
Emy z ta herbata to ja nie bede sie wypowiadala bo co lekarz to inna opinia ja w ciazy pilam normalna z malinami
Karollcia super ze poczulas juz ruchy to jest takie mile przezycie:tak:
reszte pozdrawiam i przepraszam ze sie nie wypowiem na wasze posty ale zmykam do pracy i nie mam juz czasu nadrobie obiecuje:tak:
a u mnie 13dc tesciki owulki poszly w ruch zaczelam juz od piatku i pokazuja sie dwie sliczne intesywne krechy czyli ze owulka zbliza sie wielkimi krokami dzisiaj to az bordowa jest a przytulanska takie na powaznie z wkladem zolnierzykowym to od wczoraj zobaczymy co z tego wyjdzie :-)
 
Do góry