reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zabawnie z tą pietruchą :)
w rzeczywistosci na tescie kontrolna jest rózowa a nie taka bordowa jak na zdjęciu, w sumie jest mała róznica między dwoma kreskami, tylko zdjecie wyszło dupiate

moze to będzie lepsze
 

Załączniki

  • IMG_0496.jpg
    IMG_0496.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
emy moje gratulacje!!!! oj trzymam kciuki za spokojne 8 miesięcy!!!
kłaczku ale się uśmiałam z tej pietruszki :D
aga23232 cieszę się, że wsio ok!!! tylko teraz leż plackim :) mi to gin zakazał seksu do 12 tygodnia, więc u mnie smutno w łóżku, biedny ten mój mężuś :(
karolcia33 ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcia brzuszka :)
as kuruj się babo!!! że też musiało ci się tak przyplątać, eh....
 
Emy, dmuchaj, chuchaj, kurdeblat... Ile tygodni liczysz od owulacji? Bo od ostatniej @ to juz by ci prawie termin wychodzil. :-D Doczytalam... To jeszcze moze byc blady - normalnie teraz bys dostala @.
 
Csss... Zjola, spokojnie. Mnie tez szuflada opadla. Stary numer... Emy zaczela ze juz pewnie nic z tego, ze za jakas metoda bardziej medyczna by sie trzeba rozejrzec... Rezygnacja, poddanie sie? Odpuszczenie presji bo i tak nic z tego? Normalnie teraz to w wate opakowac i ostroznie polozyc na ziemi - z lozka jeszcze mozna spasc.
 
EMY GRATULACJE ale się cieszę kochana :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
geriatyki teraz na Was kolej:*:*
No przecie robimy w tym kierunku co trzeba! Ja za pomoca glebokiej eksploracji dokonuje obserwacji objawow wskazujacych na gotowosc do prokreacji, zjola sie zabawia w gumowych rekawiczkach... Sie robi! Tylko zrobic sie nie moze, no...
 
reklama
dzięki dziewczyny, kochane jestescie!

Potwierdza się teoria, ze dziecko przychodzi wtedy kiedy jest na to czas a nie wtedy kiedy medycyna mówi:)
kłaczek, ostatnie przytulanko mielismy ok 11.03, potem m wyjechal na pogrzeb tescia. Liczę tak jak na moim suwaku owulacyjnym, ze wychodziloby pi razy drzwi 16 dni od owulki, czyli teoretycznie dopiero teraz powinnam dostac @. dodalam do terminu ostatniej @ 40 tyg. + 2 tyg. i wychodzi 30 listopad

Powiem wam cos jeszcze smieszniejszego, m odebrał wyniki posiewu, zadnej bakterii, wszystko cacy, a wyniki kilka dni temu mial tragiczne, nie wiem co o tym myslec
 
Do góry