reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

aga- pocieszajacy ten lekarz:/ mimo wszystko 3mam kciuki aby było dobrze

Kasiu- niestety w tej calej syt szkoda mi mojego synka- bo czasami widze ze chce sie ze mną bawić a ja nie mam na to siły:(mimo ze kocham go nad zycie...mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej:)
 
reklama
zaznaczam ze ten lekarz mnie nie badal!!!ona stwierdzila to tylko na podstawie tego ze nie bylo widac zarodka w 6 tygodniu ciazy!!!!
 
aga nieraz w 6 tygodniu tez niektore kobiety nie maja jeszcze zarodka nie martw sie bedzie dobrze trzymam kciuki&&&&&&
 
Aga- zgadzam się z swoją przedmówczynią :) bedzie dobrze, musi być...

mój synuś już jest ze mną- poprzytulał mnie i od razu lżej na sercu:)
 
zebys kasiu wiedziala...:) moja buba tez na kolanach siedzi i caluje mamuske:)wkrotce czeka mnie sprawianie mu 2 urodzin:)
 
tak, dokladnie tyle:) moja buba ur. 4 kwietnia...juz mam stresa przed pieczeniem torta- to bedzie moj pierwszy raz:)
 
Ten doktor bedzie jutro dzwonil tam do szpitala, co mam robic dalej. Ale ja poczekam z 2 tygodnie i w nastepnym tygodniu pojde prywatnie.zwariuje z ta sluzba zdrowia.
 
reklama
Do góry