reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolciu właśnie pisałam na wieściach i myślałam o tym jak się czujesz? Pomyślałam, ze może tu Cię znajdę. Trzymaj się, bo już niedługo.
Nic nie nadrobiłam w czytaniu, więc tylko pozdrawiam ciepło.
 
reklama
annas81-a dziekuję.no ja to to trochę tutaj troche na wieściach jestem.Czuje się no dzisiaj odpukać dobrze.Ale jak pisałam weekend a w szczególności sobota była straszna.Ale dam rade bo wiem że warto:)
a ty jak sie czujesz?no jeszcze troszeczkę i będziesz tulić malucha.
 
Zjola, fajne wieści. To co? Geriatria na start? Ważne ze się Twój M. przełamał.
Magda, po prostu na nic. Na wszelki wypadek bym się oszczędzała, ale spokojnie. I cierpliwości - póki co sytuacja jest niejasna ale sie wyklaruje.

A u nas... Spokojnie. Rajmund poleciał na dzienną zmianę, nawet mnie nie obudził rano żebym mu przyszykowała jedzenie i kawkę do termoska. No, prawie nie obudził - wpadł do sypialni, "dawaj, dawaj, mam jeszcze 5 minut do wyjścia", odrobił partyzantkę i... naprawdę poszedł do pracy. Kurcze, jak pośpieszny do Krakowa.:-D Muszę się dopytać czy w ten sposób zamierza sezon prokreacyjny inicjować. A ja mam dziś popołudnie z Jenny i pomysł na pracę. Nawet na biznes, kurcze... Na razie cisza - musze się rozeznać w warunkach samozatrudnienia, w warunkach funkcjonowania takiego właśnie biznesiku i jeśli sprostam to temat byłby zajefajny. Zapotrzebowanie jest na 100%.
Boszszsz.... Shadow był w kuwecie. Co on żarł?!
 
cześć wam kochane moje taaakiego długiego posta napisałam i mu q.. wcieło zła jestem

Witam nowe aniołkowe mamusie(**)
magdo_Mr jak się dzisiaj czujesz???
Emy trzęsienie ziemi???:szok::szok: A co do opowieści to i ja takową przezyłam jak byłam w Tunezji było fantastycznie naprawdę opisałam to przezycie w poście którego mi zeżarło;/;/;/ Byłam na wycieczce z pracy grupa około 30 osób hotel 5 gwiazdkowy jak w bajce bardzo elegacko no i poznałam tam Anuara był kelnerem oprowadzał mnie po mieście, byliśmy wszędzie tam gdzie wycieczki nie trafiają heheh jak sobie przypomnę to poprostu było szaleństwo naprawdę zaprowadził mnie nawet do swojego domu, poznałam jego siostrę i jej męża dała mi piękny łańcuszek a ja jej swój oddałam taka wymiana hehe poprostu inny świat z wycieczką poznałam Hammamet piękny a z Anuarem całkiem inne miasto byłam na koncercie w kawiarniach nigdy nie zapomne tej wycieczki:p Kiedyś siedzimy sobie i podszedł do nas staruszek i do mnie zaczoł mówic nie nzma arabskiego Anuar tłumaczył powiedział mi że ten młodzieniec kocha cie ponad zycie jeśli wyjedziesz pamietaj na zawsze będziesz w jego sercu Anuar mi tłumaczył i powiedział to prawda zakochałem sie o ile pamiętam HOBBY to jest kocham byłam zmieszna bardzo wtedy. to było w 2008 roku długo smsowaliśmy dzwoniliśmy rzadziej bo koszty tel drogie i wyobraście sobie że w ten wekend zadzwonił hmm dziwne mój Albert się troszke zdenerwował;P ale wie o całej tej historii wspomnień nikt mi nie wymarze chyba że alzheimer ;-)

czarna ciekawi mnie czy kiedyś twój nie obudzi się któregos pięknego dnia i nie pomyśli że w zyciu coś go omineło oby nie było za późno. Trzymam za ciebie kciuki
aga gratuluje decyzji:)
aniunia dobrze że @ przylazła życzę twojemu mężusiowi dużo zdrówka mam nadzieje że już teraz będzie wam z górki

A u mnie no cóż @ wczoraj przylazła:( Rok się staramy i nie wychodzi :( no ale jak to ma byc nasz rok to nadzieja jest chociaż co miesiąc rozczarowanie też jest;/ Niektóre nie mogą zaskoczyc niektóre donosić ehhhh :( Ale pozytywne myślenie musi byc muszę poprostu w tym miesiącu bardziej za swojego mężusia sie wziąść;P
zjola a może już teraz????:)
as widzisz jakiego opiekuńczego synka masz:-D i jak jest w tobie fasoleczka nie myśl o takich okropieństwach;/

Buziole kochane
 
Witam w poniedziałek.
Parę minut temu wyszliśmy z D. z sypialni.:-D:-D:-D
Nie powiem od 9 całkiem milusio w łóżeczku było. ;-):-D:-D:-D:-D
Zapowiada się fajny dzień .
Pozdrawiam i życzę Wam kochane takiego samego szczęśliwego dnia jak mój :biggrin2::biggrin2::biggrin2::rofl2::rofl2::rofl2:
Potem wpadnę to poczytam ,teraz idę do wanny odreagować nieco poranek.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
zjola- jak to mówią rękawy zakasać i do dzieła ;) warto próbować dalej z nastawieniem co będzie to będzie. Jak nie będziecie próbować to się nigdy nie dowiecie.

emy - ja też czasami przechodzę trzęsienia ziemi w Polsce haha bo u nas tąpie brrrr głupie uczucie jak wszystko dzwoni i się trzęsie (sprawy kopalniane)

kłaczek - czasami takie szybkie małe co nieco też ma swój urok. Mi zawsze w pracy inaczej się pracowało
 
Dla mnie nie bardzo, Linnea - wolę takie bez pośpiechu, ale nie narzekam, wieczorem wyduszę gola do swojej bramki.;-) Mam nadzieję że jemu teraz w pracy raźniej, a przynajmniej lżej.:-D
 
reklama
Ewlinka dobrze, tylko zdenerwowana i az mi sie w glowie kreci... Jakby mi bylo slabo mam jechac do szpitala, jak nie to wizyta u innego lekarza o 19:15...
Beta piatek 558
Dzis 1147
Super Beta przyrosła prawidłowo.
W ciąży pozamacicznej Beta przyrasta nieznacznie ,a tu się podwoiła.
Musi być dobrze :-):-)
 
Do góry