reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Iza ja też :)

Martusionek, Gosialew wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaaaakii śliczny maleństwo kochane:):)Gosiu serdecznie gratuluję ślicznego i najwazniejsze zdrowego KUBUSIA WITAJ:):):)
Martusionek kochana Tobie też serdeczne Gratulację przesyłam no dzisiaj u nas jest za co wznosić toasty!!!!:):)
SUPER

A ja ze swoim właśnie sie pokłóciliśmy wyżaliłam mu sie przez sms i się chłop obraził:zawstydzona/y:
 
A ja ze swoim właśnie sie pokłóciliśmy wyżaliłam mu sie przez sms i się chłop obraził:zawstydzona/y:
Wiem, że w ten sposób łatwiej jest nam powiedzieć co nas dręczy, nie raz ten błąd popełniłam, ale chyba nie ma gorszej metody, no ewentualnie jeszcze osoby trzecie :sorry2:

Także wieczorem pyszna obiado-kolacja, lampka wina, młody do łóżka i gadać z facetem jak ma pełny brzuch :-p Sama muszę pogadać i zabieram się za to już dobre 3 m-ce i zebrać się nie mogę, może w weekend ;-)

ps. Ada wycałowana, pozdrawiamy Lucyferka.
 
Witajcie:)
Aga-GRATULACJE Bardzo się cieszę
W czerwcu wielkie bummmmm bobosexów już Wam zazdroszczę!!! Z powodu moich powikłań muszę poczekać minimum rok:(
Karolcia ja piłam szklankami cole nie pomogło ale fanta pomogła heheh a na koniec tylko reni. A jak są objawy to życzę jeszcze więcej:p
Ale się dziewczyny rozpakowały SUPER jeszcze raz Gratulacje:)
 
Hejka
Ale fajne chłopaki sie porodziły!!!! GRATULACJE dla Mamusiek - Gosilew i Martusionek
Karolcia81 - no , kochana u mnie sexy jak najbardziej - ale bez BOBO , stary taki niezdecydowany ....ja bym chciała tak może od czerwca do września staranka - dla mnie i mojej pracy to byłby najlepszy czas
Lilijanna , popieram czerwiec u Ciebie , dzieci w podobnym wieku naprawde się fajnie chowaja , wiele rzeczy mają jedno po drugim no i nie wypadasz z gry ! Co do spotkania - wyślę ci mój nr tel na priv , ty mi też przyślij jak możesz to się zgadamy :)

Aga2323 - Gratki serdeczne!!!
Kasia2011 - jak lekarz pozwala do do roboty ! I się nie bać tylko działać! :)
Iza - to twoje rzeczywiście pannice , moje młodsze

I jeszcze buźki dla Kasi0201 i Werci , jak tam dojrzewanie?
 
Ostatnia edycja:
kaira-no zobaczymy jak to ze mna będzie.No jak leże to jest w miare ok.
Zaraz idę po małego do przedszkola i ide do sklepu cos kupic (cola, fanta)koleżanka mi mówila o jabłkach a mi sie jeszcze chce kapusty kiszonej.
Dzieki dziewczyny za rady:)
 
Ale super wieści :-D

GRATULACJE dla Mamusiek - Gosilew i Martusionek:tak::-D Witamy Chłopców po tej stronie brzuszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga - Gratki II kreseczek!!!!!!!!!!!! Spokojnych i nudnych ciążowych miesięcy życzę:tak::-D
 
reklama
wow Karollciu33 gratuluję!!!!!!! ostatnio rzadko tu zaglądam i przegapilam.ale się cieszę!!!
u wróżki bylas?bo chyba na tym skonczylam bywanie tu,ze wybierasz się.albo cos mi sie pokręciło

aga2323 kreseczki ale cudownie:) az mi się humorek poprawil jak tu tak fasolkowo znowu.gratuluję!

mart rany ale opis:( kochana tule bardzo mocno:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry