reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia33 gratuluje fasolki i życzę nudnej i spokojnej ciąży!

Kłaczku ja Ciebie podziwiam a wczorajszą Twoja historię i tym aniołku czytałam,że łzami w oczach. i przypomniało mi się, jak ja poroniłam i mój bratanek mimo,że miał wtedy 4 lata stał i mówił "ciociu nie płacz on będzie Aniołkiem i będzie się opiekować Tobą z góry". Trzymam kciuki i wiem jesteś silna!!!

Karolcia81 i będzie dobrze zobaczysz uda się w końcu jak wielu innym dziewczynkom na forum!

A ja jestem dziś po wizycie i cóż synek waży ok 3500 i jest wysoko i nie wygląda na to aby miał zamiar wyjść z brzuszka!

Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!

I dla Aniołków
[*]
 
reklama
Karollcia33-GRATULACJE!!!!!!!! Hurra, hurra, hurra!!!! Wiedziałam, że będą 2 krechy!!!!!!! Cieszę się razem z Tobą! Dużo spokoju... I cudownych 9 miesięcy! Teraz wszystko będzie dobrze!!!!
Kłaczku-Ale Ty przecież chciałaś dobrze-czekałaś, żeby, że tak to napiszę- "samo się zrobiło" bez interwencji narzędzi... Wierzę w to, że jednak się ruszy i skończy się na farmakologii:tak: trzymaj się jakoś...
Karolcia81-to dobrze, że jest w porządku-najważniejsze, żeby żyć w zgodzie ze samym sobą... Trzymaj się cieplutko!
Martusionek-Jeszczę tylko parę dni i utulisz w ramionach swojego syneczka... Życzę spokojnego i szybkiego porodu, pozdrawiam

Pozdrowionka dla wszystkich.......:-)
t
 
Ostatnia edycja:
karolcia81- no lepiej wypoczniecie i wtedy ruszycie do boju o fasolke no chyba że wcześniej się zdazy
ja to nie lubiłam z mundurkiem ale jak trzeba to trzeba

a u mojego malego w przedszkolu ospa panuje juz 9 dzieci w jego grupie jest chore
miała byc impreza w poniedzilek z okazji dnia banci i dziadka i niestety nie miałmy kto wystepowac
no Tymek nie mial ospy (teoretycznie)był szczepiony i pediatra mi powiedziala ze najprawdopodoniej on przeszedł juz ospę ale jak tego nie zauważyłam.Jak chodził do żłobka to ospa była cały czas.no zobaczymy.

Karolcia zadne szczepienie nie chroni przed choroba ,a jedynie zmniejsza objawy jak dziecko zachoruje.
Niektore dzieci przechodza 3-4 wyrzuty ospy i nic ,a na 5-czy 6 rozklada je na maxa.:sorry2::sorry2:
 
witam sie dziewczyny :-)
karollcia33 Gratulacje :-D :-D :-D zycze Ci spokojnej i nudnej ciazy i niech Twoja fasolinka zdrowo rosnie sobie :-)
Martusionek juz koncowka :-) lekkiego porodu zycze ;-)))

Ja mam dzisiaj wyprawe na miasto trzeba tax zaplacic :eek: na male spotkanie ide a potem na male zakupy,bo wczoraj podpatrzylam w TV jak gosciu robil rybe szybko i tanio i wygladalo nawet apetycznie wiec musze kupic pare skladnikow i prawdopodobnie mam juz obiad z glowy :-D
Dziewczyny mam male pytanko hmm bo przed ciaza i poronieniem @ mialam zawsze dosc obfita no i trwala dosc dlugo zawsze nie powiem az czasem mnie krew zalewala 10 dni czasem dochodzilo :confused: No a teraz to juz jest moja 5@ po poronieniu i zauwazylam ze sa inne krotkie bo jakies 6 dni tylko no i dosc skape :eek: czy jest to mozliwe ze jakos mi sie @ zmienila ???
 
Oj dziewczynki rzeczywiście końcówka ale mam tak głupi suwaczek że mi przeskakuje i jak na razie to jest 38t4d no ale wszystko zdarzyć się może tylko gin dziś powiedziała,że on nie wygląda na takiego co miałby lada dzień wyjść, a niech siedzi może się doczekam;-)
 
Witam
dziewczyny dawno mnie tu u was nie było .Troche odpuściłam moJa Suczka Begielka mi w tym pomogła ma juz 7 miesięcy ale ten czas leci.Witam wszystkie nowe mamy aniołków ,przyktro troche że poznajemy się w takich okolicznościach ale uwierzcie mi że mnie to forum bardzo pomogło.Chodż teraz powiem że mysle czasem dlaczego to mnie spotkało,ale widocznie tak musiało być.Na tym etapie nie mysle o strankach nie zabezpieczamy sie co ma byc to będzie.
Musze nadrobić zaległości bo nie było mnie troche.
Jeszcze raz witam wszystkie nowe mamy te aniołków i te których pociechy są wreszcie na świecie.
życzę wam wszystkim aby ten rok był rokiem spełnienia marzeń


Pozdrawiam
 
Karollcia33 gratulacje !!!

Anastazja obyło się bez chemii ale podobno komórki zachowują pamięć przez rok i lepiej dmuchać na zimne, żeby się cholerstwo nie powtórzyło :)
 
reklama
witam sie dziewczyny :-)
karollcia33 Gratulacje :-D :-D :-D zycze Ci spokojnej i nudnej ciazy i niech Twoja fasolinka zdrowo rosnie sobie :-)
Martusionek juz koncowka :-) lekkiego porodu zycze ;-)))

Ja mam dzisiaj wyprawe na miasto trzeba tax zaplacic :eek: na male spotkanie ide a potem na male zakupy,bo wczoraj podpatrzylam w TV jak gosciu robil rybe szybko i tanio i wygladalo nawet apetycznie wiec musze kupic pare skladnikow i prawdopodobnie mam juz obiad z glowy :-D
Dziewczyny mam male pytanko hmm bo przed ciaza i poronieniem @ mialam zawsze dosc obfita no i trwala dosc dlugo zawsze nie powiem az czasem mnie krew zalewala 10 dni czasem dochodzilo :confused: No a teraz to juz jest moja 5@ po poronieniu i zauwazylam ze sa inne krotkie bo jakies 6 dni tylko no i dosc skape :eek: czy jest to mozliwe ze jakos mi sie @ zmienila ???

Mozliwe,ze wczesniej mialas jakies zachwiania z endometrium (poczatek endometriozy lub podobnego) ,bo tak dluga i obfita bardzo @ to raczej cos nie tak.
Ciaza czesto leczy takie stany i potem jest wszystko oki.

Moja szwagierka miala tak samo jak ty i jej lekarz wlasnie powiedzial ,ze trzeba zrobic wylyzeczkowanie i wtedy bedzie dobrze.
Magda jest juz ponad pol roku po zabiegu i rzeczywiscie wszystko wrocilo do normy:tak::-):-)
 
Do góry