reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

o julitka ja to jajo chyba jednak zaraz zniose....no juz po prostu niemoge wytrzymac tych paru dni ;) a cyce zaczynaja pomalu "szalec" ech.....i jak tu sie cholera nie nakrecac, jak tu przy tym takie fajne wiesci od kłaczka
 
reklama
Witam.
Zapadła dziś decyzja.
Jutro powinien odbyć się zabieg.
Jeszcze się zastanawiam...
Zablokowali mnie ceną zabiegu i dodatkami.
łącznie powiedzieli ,że 3000 zł ,więc trochę jeszcze poszukam w innych klinikach.
:-D:-D:-D:-D:-D
 
Klaczku no gratki wielkie!!!
super super i jeszcze raz super:-):-):-)

dziewczyny kochane na wszystkie przyjdzie czas i pora takze uszy do gory:tak:

pamietam jak mi bylo ciezko,najpierw dlugo nie moglam dojsc do siebie,potem mimo zielonego swiatelka dlugo dlugo nie moglismy zaskoczyc,choc objawy ciazowe to ja mialam okrutne miesiac w miesiac.
no a potem w bezowulacyjnym cyklu udalo sie:-D
Jutro Nicole konczy 6 miesiecy:happy:
 
a_gala ale wiesz ,ze na ciąży po to zachodzi się w ciąże masowo....wiec Kłaczek zaczęła i jeszcze kilka z was musi nam tu dwie krechy przedstawić:)więc spoko moja droga za 6dni zobaczysz:)

Julitka a ja jem mandarynki,grejfruty:)
Kobietka a za jaki czas będą wyniki Twoich jutrzejszych badań?
a co do akcji porodowej to czekam i troszkę mnie denerwuje fakt,ze nie wiadomo keidy czy tydz czy dwa czy kiedy:)
Wonka Uk ucałuj córeczkę urodzinowo:)
As mam nadzieję,że znajdziesz miejsce odpowiednie,a najlepiej jakby jednak jakims cudem skonczylo się w koncu samo ,szybko i bez zabiegu,bradzo dzielna jestes!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kobietko, niestety kolejność mogę pomylić, no ale jest Słodziutka, Ola, Pati, Kaira, ja;) to już 4 miejsca do zapełnienia.
Ola, ja też wsuwam, ale generalnie mówi się, że więcej w nich chemii niż witamin i lepiej nasze lokalne owoce szamać
As, to masakra jakaś,a normalnie w szpitalu nie możesz mieć zabiegu?
 
Ilonko- a zadzwonić do kogoś kto jest nad panią, która nie udzieliła info?
Może się uda:tak:
a jak nie, to dzwonić kilka razy dziennie i jak będą mieć dość, to powiedzą:-D:-D


Kłaczku- gratuluję i trzymam &&&& za kolejne 8 miesięcy!!!
 
Agala- moc kciuków &&&&&,a zwykle bolą cie przed @?Bo mnie bolą około tygodnia przed i nigdy nie wiem ,bo w ciąży mnie też bolały :tak:, a w tym cyklu niby zabolały rano ,a teraz to już właścicie tylko sutek lewy boli.

WonkaUK- no ja teraz mam niby bezowulacyjny niby bo śluz był z tym ,że był w około 10dc, potem około 16dc, a potem od 20 do teraz :baffled: ,ale bólu nie było , zawsze jak był ból to wiedziałam ,że to już owu ,a tym razem mi organizm figla płata.

Ola**- nie martw sie napewno tego nie przegapisz:-D(trzymam kciuki aby było szybko i lekko), nie wiem kiedy będą , kiedyś robiłam w tym lab krew na enzymy wątrobowe i wtedy były następnego dnia, a teraz robie tokso ze skierowania ,a hbs na własną ręke bo przebyłam żółtaczke, ginek kazał zrobić bo często jest tak ,że po przebyciu wirus pozostaje gdzieś tam uśpiony, i jeśli sie okaże ,że u mnie jest nadal to wtedy cc mnie czeka:szok:,no ,ale to będzie dla dobra dziecka, muszę to wiedzieć i ja i ginek.

As- kosmiczna cena, może popytaj o jakieś dobre szpitale?

Julitko- kurcze to trzeba te miejsca zapełnić nowymi fasolkami , do mnie pewnie @ przylezie ,ale jest już Kłaczek , może Karollcia dołączy ,Agala ,Aga jeśli kogoś do testowania pominęłam to przepraszam

A mi sie wesoła energia załączyła włączyłam sobie c-boola body and soul i sie trzepie na kanapie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Janiepierdykam... A nie może pani przesłać pocztą, poleconym, z doręczeniem do rąk własnych, albo kurierem z taką samą opcją?
Popatrzyłam na termin... (Głupi człowiek, głupi) 23-26lipca wychodzi. 24 mam imieniny... Fajnie by było. Spokojnie. Tylko spokojnie. Rajmundowi powiem jak zrobię ten drugi test - w środę pewnie.

To ja cichutko Gratuluję i mam nadzieję że urodzisz tego 23 lipca w moje ur:)Bedzie małe Lwiątko:))) Zaciskam kciuki za spokojne 8 miechów
Ilonko nie denerwuj sie kochana wiesz jaka służa zdrowa u nas takie laboratoria :p No mam nadzieje że najgorsze nam minęło i spokojnie donosze do tego stycznia.
A ja już czekam na kolejne Testy z II krechami :)POWODZENIA i przesyłam~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kobietka to trzymam kciukasy już żeby było ok:) a co do kolejności to słodziutka 22go cesarke mieć będzie:) Ola 81 teoretycznie z usg na 30listopada termin a ja na 2go grudnia.wiec w najbliższym czasie my trzy:)
 
reklama
kobietka - ja zazwyczaj nie mam zbyt wielu objawow przed @, czasem pobolewa mnie brzuch, ale to tak dzien przed, a mnie juz boli teraz od ladnych kilku dni, a jesli chodzi o cyc to tez rzadko daje znac przed @ a jak juz, to tez co najwyzej jeden dzien przed...a planowany @ powinien byc piatek, sobota...no nic, nie nakrecam sie juz wiecej, tylko grzecznie czekam...;)
 
Do góry