reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczku gratuluje i trzymam kciuki i życzę nudnej i spokojnej ciąży!!!

Ilonko trzymam kciuki za wyniki!!! I nie denerwuj się bo jak to mój M złość piękności szkodzi!!!!
 
reklama
martusionek ja tam piękna nie jestem, więc mi już nie ma co zaszkodzić :/

kłaczek, właśnie spytałam o to jeszcze przed pobieranie wymazów, ale niestety nie przesyłają wyników, no tak bo jeszcze by pewnie sąsiad przechwycił list i dowiedziałby się, że mam chlamydie i co by z tego wiedział?? pewnie nic, ale czego można od polski wymagać :) szkoda, ze mój a. ma dziś wolne, bo wszystko wylewam na niego, a on stoickim spokojem mówi trudno, co mnie jeszcze bardziej wkurza, aj idę się napić może mi przejdzie kiedyś
 
Kłaczek- supcio że Tobie , w sumie Wam, się udało!!!!
to teraz powodzenie ........
trzymam kciuk, i do Bozi też szeptam żeby wszystkie forumowe dzieciaczki zdrowo doczekały się wyjścia na ten nasz szalony świat:)
 
Rajmund też tak ma - ja się pienię a on spokojnie "a co poradzisz na deszcz jak leje?" I krew mnie zalewa. Ale jego podejście jest prawidłowe - co się pienić jak i tak nic nie poradzi? Spoko - zielona herbatka z maliną i można żyć dalej. :))
 
Kłaczek- ale super dopiero co mówiłam do mamuśki ,że ide kompa odpalić i zobaczyć co u Kłaczka z testowaniem :-D , bardzo sie cieszę :tak: i trzymam kciuki za Was ja narazie czekam @ powinna być dziś ,a jeśli by przyjąć obsówy które czasem sie zdarzały to jeszcze może przyjść pojutrze , więc sie nie napalam , tym bardziej ,że dziś rano to mi cycki chciał ból rozerwać ,a teraz chyba przeszło więc lada moment może przyjść, ale za to mam dziwne uczucie w brzuchu nie , ćmi , nie ciągnie jak na @ tylko taka poobijana sie tam czuje ,ale tylko momentami jak np usiąde na czymś twardym to wtedy czuje jakbym miała siniaka na macicy takie głópie uczucie, a na śluz nie patrze bo mnie M dorwał znowu wczora z wieczora.

Aga- trzymam ckiuki kochanie.

Karollcia - za Ciebie też trzymam oby sie udało:tak:

As- a może to po malutko sie poprostu złuszcza tak jak przy @ sie endo złuszcza, mam nadzieję ,że sam organizm sobie z tym poradzi.Tule.

EdyśG- trzymamy kciuki za Was mocno.
Pati - dzięki za info.

Ilonka- kurcze co za polityka , a jak daleko masz do lab?
Masz racje nie ma co sie nakręcać lepiej mieć niespodzianke (a tak na marginesie to mi sie i tak ciągnął niemiłosiernie ten czas do dziś czyli terminu @, a teraz to sie czuje coś na zasadzie: "co ty sobie głópia wmawiasz @ przylezie zaraz i będziesz znowu marudziła ,że sie napaliłaś " więc pełen luzik teraz jest)

co do testowania przed terminem @ to nie testujcie zaczekajcie spokojnie mój M mi wydał zakaz kupna testu ,mam kupić tylko w razie jakby sie 5 dni spóźniała @.

Gosiaczek- a miałaś pobrany wymaz na konkretne bakterie te , o których pisałam?Bo mikrobiologia ogólna raczej tego nie wykryje ,acha no i są to płatne badania nie refundowane.

Monisiowata-trzymam za Ciebie kciuki chyba ty pisałaś o tempkach?jak jest spadek i potem wzrost o jest owu to tzw skok , jeśli masz teraz 31 dc a cykle 30 dniowe to jeśli zatestujesz to powinno być już widać coś ,ale może zaczekaj jeszcze troszke to wynik będzie wyraźniejszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Kłaczku, sikańca rano rób i już i dawaj zdjęcie, bo jajo zniosę!!!!!/chociaż niektórzy twierdzą, że człowiek zniesie wszystko oprócz jajka;)/
mi z funciaka test też przyniósł dobrą nowinę:)alllleeeee gitttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!Boże i jak tu się "ostrożnie"cieszyć???
A_gala, nie będę Cię oczywiście nakręcać, ale ja miałam plamienie implantacyjne jakiś tydz przed @ przed pierwszą ciążą

dawać dziewczyny, dawać!!!bo tu zaraz Mikołaj i prezenciki malutkie bardzo pożądane:)a na wieściach jakiś zastój-więcej do rozpakowania, a wątek nie może zniknąć:)i niech Was ciągnie, boli, kłuje, napina, rozpiera, byleby to na dobrą nowinę było!!!!

ależ się niezdrowo podnieciłam;)
 
Ej!Kobietka, jesteś chyba następna w kolejce. Nie, nie napalaj się, ale coś mi to podobnie wygląda. To ja sobie poczekam na Twoje testy... Poza tym że gdyby mnie szlag nie trafił całego samozaparcia, to testowałabym w środę albo i w czwartek. Tyle że mi emocje puściły i fakt że test w dwupaku był. :))
Julitko, dokładnie z poundlandu test - w sumie pierwsze jakie mi się nawinęły przy okazji przeglądania oferty sklepu. Nie szukałam więc innych. Zrobić temu fotkę to będzie chyba śmiesznie bo to pasek grubości zapałki, ale jak mi wyjdzie wyraźnie i kontrastowo, tak jak powinno być to na pewno dam znać. Spokojnie, teraz mogę poczekać do środy - Rajmund będzie miał wolne, niech sobie pouczestniczy w procesie, a ja i tak już wiem że kiełek jest.
 
Ostatnia edycja:
kłaczek a jeszcze dziś pisałam,ze czekam na twoje dwie kreski:) bardzo się cieszę,że długo nei kazałaś czekać:p
nie denerwuj się bedzie dobrze!!! tyle dzieci odhowanych to i teraz uda się!!!!
karollcia33 dziękuję:)
Ilonko tak to jest ja ostatnio pisalam jaką mialam przerawę żeby wyniki odebrac bo pani w rejestracji miala koperte w ręku,ale wydac musial mi lekarz.wiec zaniosla ją lekarzowi i on mi wydal.

roznosi mnie energia a za chwilę zasypiam na kanapie:)w sumie już niedługo będzie czuwanie non stop bez snu więc nie będę sobie wypominać:)
 
ależ bym Cię teraz uściskała Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Magnez bierz-od jutra i kwas foliowy i owoce-ale nie cytrusy.zresztą sama wiesz!!!
Ilonko, a faksem nie może Ci wysłać?albo mailem??spróbuj ubłagać

no to jednak coś w tym jest, że równowaga w przyrodzie być musi.na wieściach jedna się rozpakowuje, to druga musi dziurę zapełnic:)a u nas sporo już dobiega/a raczej doczłapuje do mety
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julitka- a napisz prosze, kto teraz do rozpakowania?Bo ja nie mam czasu podczytać ,a ciekawa jestem?

Kłaczek - a Ciebie dydy bolą czy nie?teraz cie przemaglujemy ,wszystkie symptomy prosze nam tu wymienić:-D,a tak na serio to każdy organizm jest inny wiadomo ,a ciąża ciąży nie równa , natomiast to co ja pamiętam to mleczny śluz duużo miałam w ciąży ,a teraz nie ma, tylko ten jakby glutowaty mam ja w owu więc pewnie na 100% @ przyjdzie.

Jutro ide na badanka na tokso i hpv tfu nie hpv tylko hbs antygen.

Olu**- to dobrze ,że już jesteś spakowana teraz czekamy na akcje porodową
 
Do góry