reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ikka, mam nadzieję, że szczęka już nie boli. Co do opinii, że z dentysty rzeźnik bo nie dała znieczulenia - to w takiej sytuacji przy zapaleniu miazgi to znieczulenie i tak by chyba nic nie dało, po prostu zęba trzeba zatruć, czyli założyć do zęba lekarstwo, które powoduje obumarcie nerwu.
Niestety przerobiłam taką przygodę w ciąży, Szymek ma się dobrze, ale co mnie szczęka nabolała to moje ;-)
 
reklama
hejka laseczki nie mialam jak napisac wczesniej nie testowalam bo jak wzielam sie z rana za test to okazalo sie ze maz kupil tylko pojemnik na mocz hehe i teraz jakos boje sie bo moze to jakis znak ze tak sie stalo i mam poczekac jutro zatestuje jak @ nie przyjdzie a no nie ma jej dzis miala przyjsc czekamy...
 
Just- kochana jak tam u Was napisz jak tam Szymonek jak wrażenia?

Lilijana - też mam nadzieję ,że nic mi sie nie przypałęta, M jednak nie straci pracy robią tylko mały odstrzał ,ale M prawdopodobnie zostanie ulżyło mi :tak:teraz robie kolejne podejście aby namówić tate na zamiane tego mieszkania na 3 pokojowe , mama jako współwłaściciel sie godzi , teraz kwestia aby go przekonać pozostaje.

As-Po pierwsze przytulam bardzo mi przykro teraz kiedy sie zaczęło to zapalam (*) bo wierzyłam mimo wszystko nie wiem w co ,myślałam ,że może jak czekają to jest jeszcze nadzieja ,ale widziałam też ,że napisałaś ,że będziesz sie nadal starać brawo.
Ja wierze w takie przepowiednie , ja np jak mi sie @ spóźniała ,a test nie wyszedł to napisałam do wróżki tak z czystej ciekawości zapytałam czy zostanę mamą , a ona odpisała ,że " dziecko pojawi sie ,ale to nie jest odpowiedni czas na dziecko" jak poroniłam to to powiązałam , a jakiś tydzień temu czyli po ponad 3 latach dostałam sms z tego samego nr o treści " w rozkładzie kart pojawia sie "ciąża niewiadoma", proszę o kontakt ,to zmieni całe Pani życie" ,ale nie odpisałam boje sie, skasowałam.

Zjola-mimo wszystko wierzyłam ,że jednak będzie inaczej , przytulam (*) , trzymaj sie i walcz.:tak:

Onaxxx-To zdrówka dla mamy koleżanki życzę.

Anulka- trzymam kciuki mocno &&&&&&&&&
Trawa - witaj zapalam dla Dorotki (*) bo nie jestem pewna czy sie witałyśmy .

Pamiętacie ,że trzeba przestwaić zegarki????
 
dziewczyny maz byl z reklamacja tego testu i jaja byly klientka do niego ze nie ma takiej mozliwosci bo ze pewnie wyciagnelismy a moj ze prosze zwrot kasy albo inny a ta kolejny otwiera i tez pusty nastepny i tez nic kumacie hehe zadyma jak niewiem no mam juz 2 wiec jutro sprawdzamy :p:p
Mam ochote dzis zaszalec i chyba wyciagne mojego na impreze:)
 
Hello wieczorną porą.

As Zjola - przytulam mocno
Wisieńka - gratulacje

Ludzie mnie zadziwiają. Jeden dzień mają być sklepy zamknięte tłumy nie z tej ziemi :-D masakra. Choćby na Boże Narodzenie.:confused: nie umiem tego pojąć.

Taaa i po moich dniach płodnych i fasolce w tym cyklu :no: mój M był trochę zapracowany to raz zmierzły to dwa (jakieś przesilenie zimowe go dopadło czy co!!!) a trzy - mam powoli dość bycia prowokatorem do przytulanek. :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam w sobotni wieczór.
Postanowiłam ze będę wpadać. Myślę ze jestem juz na tyle silna że mogę. A poza tym fajnie tu no i super babeczki jestescie. Poszperam jeszcze, poczytam tak zeby was blizej poznac:happy2: chyba jest odpowiedni wątek to ja tez się "odswieze"

As76, niestamowita historia z tą jasnowidzką, az ciary przechodzą. Najwazniejsze ze dała ci nadzieję
Ja mialam podobnie z moim mężem. Miewa on czasem sny ktore się sprawdzają, nie będę wnikac bo to długa historia.
On zanim zaszłam w ciążę powiedział że będę miała trzech chłopców. Traktowałam to raczej jak zart, dopoki wszystko się nie sprawdziło. Jak zaszłam wciąż się upierał. Potem powiedział że nie trzech a dwóch, bo tego trzeciego przestał juz widziec. Na pierwszym usg okazało się ze mam blizniaki. Po porodzie okazało się ze był i trzeci (zaśniad)
Poza tym od jakiegos 4-m-ca ciązy mąż nie chciał za bardzo dotykac brzucha, chodził dziwnie smutny a na moje plany co do dzieciaków, pokoju mebli ciuchow itd powtarzał wkolko to samo:"jak minie 5 miesiąc" jak minie 5 miesiąc". Chłopcy urodzili się w 21 tc. On wiedział, kiedys jak dotykał brzucha to miał taki moment i chłopcy powiedzieli mu ze długo z nami nie zostaną, i muszą odejsc w 6m-cu. To dziwnie pomogło mu uporac się ze stratą. Mówił ze tak miało byc i ze Bóg da im dużo więcej niz kiedykolwiek my moglibysmy im dac. Ludzie wielkiej wiary potrafią przejsc przez tragedie bez zadawania pytan "dlaczego"

Ikka współczuję ogromnie bólu. Najgorszy z możliwych. Mam nadzieję ze wkrótce będzie lepiej.

Gosia Lew jaka miła niespodzianka. Gratuluję maluszka!
Ostatnio karmiłam Adriannę i często robię tak, że kładę rękę na Jej nóżce, główce, brzuszku, trzymam za rączkę. Ostatnio położyłam rękę na Jej serduszku,a ono tak biło i łzy same zaczęły lecieć, ze szczęścia, że Jej serduszko bije i z rozpaczy, że serduszko Aniołka nie zabiło nigdy. I zadałam sobie pytanie czy to kiedyś minie i w środku odpowiedź była natychmiastowa, jeszcze więcej łez poleciało i po raz kolejny zrozumiałam, że to nigdy nie minie, że to już jest część mnie na zawsze. :-(
Lilianko, masz rację to nigdy nie minie. Ludzie często wprowadzają nas w błąd mówiąc zobaczysz jak urodzisz następne to zapomnisz, jestes jeszcze młoda, będziesz miala dzieci itp.
a to wcale nie o to chodzi. to są dzieciaczki wyjątkowe, jedyne takie na swiecie tak jak kazdy z nas jest jedyny i nie ma takiej drugiej osoby, one nie urodzą się jeszcze raz. Kazde następne dzieciątko nie będzie takie jak one, będzie po prostu druą istotą, kochaną piękną ale zupełnie inną.

Wiesz, ja mam wrazenie ze z upływem czasu wcale nie jest lepiej. Wciąż boli jak cholera. I będzie bolało. Trzeba ten ból oswoic i nauczyc sie z nim zyc

Buziaki
 
Cześć Dziewczyny...

Jestem cała w strachu... Zaczęłam dziś plamić.. Nie wiem czy to moje hemoroidy czy okres.. czy może ronie... czy co... dziś jest 23dc a mam @ co 28 dni.. Więc czy to możliwe , że dostałm tak wcześnie @ ? Biorę luteinę od 16dc do 24dc..jakoś tak.. Z tym,że zapomniałam dwa wieczory jej wziąć ostatnio.. Czy to ma jakiś wpływ? Jeśli to okres to może i dobrze.. Ale z drugiej strony chciałam, żeby już się udało.. Nie wiem co mam myśleć.. Pomóżcie...

A i jeszcze jedno... Strasznie mnie boli dziś głowa...
 
aniunia niestety nie pomogę bo nie wiem jak cykl wygląda jak się bierze luteinę od 16dc :(

zjola
przykro mi :(

kobietka niestety @ chyba mnie nie opuszcza :/ rano zaczęłam plamić, więc pewnie jutro zacznie się na maksa, trudno ważne że mnie nawet brzuch nie boli :)

onaxx dużo zdrowia dla mamy koleżanki!! ja też nie mam grobów moich okruszków, ale myślę, że jak zapalę znicze na grobach najbliższych i w intencji moich małych aniołków to będą wiedziały ze to dla nich :/
 
reklama
Do góry