reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
V Jolka , Ty babolu , nareszcie jesteś ! Cieszę się bardzo , bo juz Cie szukałam na innych wątkach . No staranka u Ciebie tuż , tuż. A u mnie dupa blada :(

Witaj kochana!!!
Mam nadzieję, że tuż tuż, ale wątpię...
D chyba jeszcze nie będzie chciał....

pewnie nikt mnie juz tu nie pamięta.....dzis zajrzałam po kilku miesiącach......gratuluje wam wszystkim dziewczyny i powodzenia...moje dziecko miałoby juz prawie 2 tyg...eh szkoda gadac....strasznie sie czuje........

Widzę, że powrót kolejnej marnotrawnej forumowiczki (czytaj ja też) ;-)
pamiętam....
Moje maleństwo miałby 5 miesięcy...
ale cóż...
mieszka sobie na chmurce i patrzy na mamusię

VJOLKA kochanie sto lat i spełnienia najskrytszych marzeń

KAROLCIA trzymam kciuki za wizyt i spać nie pójdę bez wieści od Ciebie

Dziękuję ci kochana!
30!!!
RANY!!!
ale ja już stara jestem ;-)
 
Ewelinko to super wiadomosc:)Kruszek silny jest i dacie rade

Karolcia daj jutro znac co ci powiedziieli

a ja czekam na @ mam nadzieje ze niedlugo bedzie bo cche juz dzidziusia pod serduszkiem :)
nie moge sie juz doczekac
i moj synek sie pyta kiedy bede miala jego siostrzyczke w brzyszku
 
V_jolka WSZYSTKIEGO CO W ŻYCIU NAJPIĘKNIEJSZE!!!

Karolcia &&& za wizytę &&&

Kasiu widzę że dietka rozpoczęta...oj też mnie to niebawem czeka! No i mam nadzieje że uda Wam się z mieszkankiem wszystko pomyślnie załatwić.
 
reklama
Gratulacje dla przyszłej mamusi weszłam po weekendzie ,a tu takie wieści super!!!!

Kasienkadg- witaj zapalam śiwatełko dla Aniołka (*), ja nie wiem nic na temat zaśniadu , chyba tylko tyle ,że trzeba troszke odczekać ze starankami, ale napewno szybko zleci , trzymam kciuki i pisz od nas kochana.

Karolcia trzymam kciuki za wizyte

Ewelinko - cieszę sie,że wszystko ok odpoczywaj kochana

Ilonko - a wymaz na chlamydie itd robiłaś już ?bo jak dostaniesz leki to z wymazem trzeba poczekać bo zafałszują wynik takie leki na układ moczowy.

Vjolka - sto lat!!!!! cieszę sie,że sie pokazałaś :tak:

Nie nadrobiłam wszystkiego ,ale wszystkie was witam , my z M sprawdzamy czy faktycznie jajko żyje 48 godzin bo jak żyło dłużej to będzie fasola ,ale daliśmy sobie na luz i taką adrenalinke sobie fundujemy a co, a termin staranek oficjalnych bez zmian:tak:jeśli coś sie zdaży wcześniej to też będzie super, dokładnie 16-17 dc były przytulanki spontaniczne.

As - jak tam?
 
Do góry