reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No nic ja na dzis koncze maz po 20 bedzie wiec trzeba troszke w kuchni porobic
by z obiadkiem zdarzyc
Kazdej z Was zycze miłego weekendu, duzo slonca i dla staraczech trafnych plemniczków :)
 
reklama
Carri, wiem, dlatego nie tyle rygorystyczna dieta co zmiana stylu odżywiania, z założeniem ujemnego bilansu energetycznego, ale nie drastycznie. Zdaję sobie sprawę.
Kot na gigancie może schudnąć, może bardzo zbiednieć, może nawet umrzeć z głodu. Pati.b - pytałam Cię, nie znalazłam odpowiedzi, ale ja ślepy człek jestem. Pytałam jak długo nie ma już Twojego kota, czy był wychodzący czy stricte domowy... Poza tym myślę że można by się pokusić o odnalezienie - czasem się koty o miesiącu znajdują. Może mogłabym (pośrednio) pomóc? Znam strategie takich poszukiwań.
 
Linnea ja miałam plastry Evra, kiedyś jak je stosowałam to było ok, ale jak po drugim zabiegu zaczęłam stosować, to nie dość, ze fatalnie się czułam to jeszcze przybrałam na wadze. Od maja ich już nie stosuje, rzuciłam je w cholerę. A co do regulacji to zgodzę się tu z Pati, mi po ich porzuceniu na nowo zaczęła wychodzić torbiel na jajniku, więc jaki sens się faszerować, jak po odstawieniu organizm dopiero wariuje. Co do zachodzenia w ciąży po tabletkach czy plastrach, wystarczy odczekać ze 3 miesiące, chociaż zależy od organizmu kobiety, u jednych regulacja cyklu następuje szybciej u innych trzeba trochę dłużej poczekać. Moja siostra zaszła w ciążę, miesiąc po odstawieniu z jednym i drugim synkiem i obaj są zdrowi :)

Ewcia cały czas o tobie myślę i jestem pełna nadziei, ze będzie wszystko dobrze!!

Kobietka trzymam kciuki za mieszkanko :)

u mnie stara bida, tylko torbiel mi się chyba odnowiła, bo @ miał być dziś i nie dotarł, może jutro mi się poszczęści :)
 
Olu81 ,Carri,Ilonka - dzięki laseczki ,ale tata sie nie zgodził na to , tzn chciałam zrobić tak ,że to my z M weźmiemy kredyt na dopłatę ,a tata sprzedałby to mieszkanie bo formalnie jest jego ,ale nie zgodził się i rozumiem go to w końcu jego chata, nic pożyjemy zobaczymy może ewentualnie zamiana by go zainteresowała bo on z nami nie mieszka ,ale to już dłuższa dyskusja by musiałabyć , ogólnie nie pokłócił sie z nikim ,ale wyjechał do babci i jak go pytam kiedy posiedzi w domu to pyta "a po co?", do lekarza też nie chce iść bo mówi ,że nawet jak pujdzie do psychologa to nic nie powie bo nie ma ochoty.Mnie już ręce opadają.

Dziewczynki moja psiapsióła tuż po dostawieniu pigułek zaszła w ciąże i niestety plamienie ,a potem poronienie coś mi sie zdaje ,że hormony zawiodły ,ale lekarze jak zwykle twierdzą ,że antykoncepcja nie ma na to wpływu , kurcze jak to nie ma?!przecież zmienia sie poziom hormonów jak brakuje tabletek to poziom spada zanim do normy wróci ja to czasem mam wrażenie ,że niektózy lekarze to hipokryci są tu gadają to damy anty na wyrególowanie hormonów ,a potem mówią ,że to nie ma wpływu na hormony w ciąży jak sie odstawi ,a ile razy sie słyszało ,że kobiety ,które zachodziły w ciąże jakimś cudem przy anty po dostawieniu traciły dzieci i w tv o tym trąbili i tu na forum też czytałam o takich przypadkach ,a lekarze kit wciskają normalnie.

Jankesowa trzymam kciuki i bardzo sie cieszę.

Ewcia - cieszę się ,że jednak był to fałszywy alarm i weź tu idz do lekarza ,który cie nastraszy zanim cokolwiek sie wyjaśni biedna Ewcia ,ale dobrze,że wszystko sie wyjaśniło.

Kłaczek- i bardzo dobrą metodę wybrałaś trzymam kciuki za szybkie wyniki dietki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny..

Nie było mnie kilka dni, ale powoli nadrabiam..

Wczoraj wykupiliśmy wakacje w Egipcie.. na koniec września.. Wtedy też moja ginekolog pozwoliła nam sie starać.. I wtedy też jakoś wypadają mi dni płodne..
Tylko ja jednak chyba mam blokadę.. Chyba nie chcę.. Tylko nie wiem czy nie chcę przytulanek czy nie chcę dziecka. Nie wiem co się ze mną dzieje. Nadal boli mnie widok innych kobiet w ciąży i malutkich bobasków. A patrząc na dzieci znajomych myślę sobie,że moje już by miało prawie 2 miesiące.
Nie wiem co robić..
 
Dzięki, kobietko! Akurat tym sposobem to szybko nie będzie i nie może być - jeśli chce się starać o dzidzia, a chcę, to żadnych restrykcyjnych diet bo poleci po hormonach. Nie, nie, nie. Grzeczne dziewczynki chudną dłuuugo i powoli, ale (mam nadzieję) skutecznie. (Ale se robię nadzieję, nie?) Natomiast jeśli chodzi o piguły antybaby... Też mi się wydawało że pigułki sie odstawia, zachodzi i je super i cacy i w ogóle jakie piguły? Nie. Brałam pigułki przez rok bo co prawda byliśmy ze sobą ale "związek nie dojrzał", potem odstawiłam i... brak objawów owulacji, miesiączki regularne, owszem, zawsze takie były, ale choć przez pół roku lecieliśmy na luzie jakoś "wpadki" nie było. Potem zaczęliśmy już na serio, ale bardziej dopadkami bo Rajmund wyjechał więc okazji za wiele do prokreacyjnego dzieła nie było, w końcu jak się udało, to już od prawie dwóch lat nie brałam pigułek. Niemniej jednak twierdzić będę i przy tym się upierać, że antykoncepcja hormonalna wcale nie jest taka obojętna jak to lekarze radośnie twierdzą. Długotrwałe jej stosowanie może prowadzić do zmian ścian macicy - staje się cienka - i przez to problemów z ciążą. Ale jest wygodna.
 
Kłaczek spokojnie małymi kroczkami dasz rade , moja ciocia tak chudła i jest teraz szczupluteńka, a obecnie aby nie utyć ma metode na nieprzewidziane posiłki np kiedy jest w podróży i nie ma szansy na ważenie i sprawdzanie jedzenia to ma przy sobie te takie batoniki, które zwykle w marketach są na półkach z sojowymi produktami i zjada taki batonik z ziarnami kiedy poczuje głód , ogólnie jeśli człowiek już sie przyzwyczai do jadania mniejszych częstszych posiłków to nie jest tak źle z tego co opowiadała , no i jeśli np jest obiadek przypuśćmy rosołek to można zrobić go na udkach i zjeść potem takie ugotowane udko zamiast smażonego mięska , wędliny drobiowe można szamać zamiast szynki jest dużo zastępczych produktów nawet ostatnio widziałam sojowy pasztet musze kiedyś kupić i zobaczyć jak to smakuje bo np z ciekawośći kupiłam sojowe kotlety ,ala schabowy i powiem ci ,że ja i mój M (który uwielbia mięcho typu golonka) byliśmy pozytywnie zaskoczeni smakiem i teraz zawsze kupujemy paczuszke takich kotletów, a mój wujek ,który przypadkiem trafił u nas na obiad nawet sie nie zorientował ,że je kotlet sojowy zamiast zwykłego:-D:-D:-D:-D:-D
 
kłaczek pisałam na 8874 stronie :-) kotka nie ma 6 miesiecy i byl wychodzacy wykastrowany, my mieszkamy blisko lekarza i tam do niego czesto przyjezdzaja ludzie z daleka a nasz kot lubil wchodzic do samochodow, lekarz to pediatra i drugi ginekolog wiec jak z dzieciakami przyjezdzali to nasz pewnie do jakiegos dzieciaka podbiegl bo nie bal sie ludzi niestety... no i jak znam zycie fiknal do samochodu a ze wygladal troche jak pers bo mial gruba i gesta siersc i gruby ogon to pewnie ktos go wzial za rasowego kota i zwyczajnie ukradl

no linea jak z rydultow to polecam ci dr slomczynskiego ale trudno sie do niego dostac i niestety tez przepisuje tabletki anty od tak.. jak chcesz to ci podam namiary na mojego lekarza on mi chociaz badania zlecil z tym ze wizyta u niego to 90zl plus usg 60zl wiec sie ceni ale sprzet ma porzadny z usg 3d i 4d wiec moze obraz jest lepszy niz na tych starych usg. (jakby co to pisz na pw)

kłaczek ale sa dwa wodzislawie :-p wodzisław śląski i wodzisław hihi ale rozumie ze ci o śląski chodzilo :-) ja tam chodzilam do technikum bo dawniej w pszowie mieszkałam 3 lata temu pojechalam do irlandii i od tej pory juz u rodziców nie mieszkam (rok w irlandii a potem po ślubie juz żory u teściów)
 
Pati jakbym czytała o moim poprzednim ginie tym złym, co poszłam ,a chodziłam do niego dwa lata to tabletki i tabletki i nudne sie to już robiło, kiedyś siostra u mnie na wakacjach była i dostała grzybka więc poszła do niego i było to samo tabletki pani bierze?to może przepiszemy, wiecie co ja tak sobie myślałam ,że może oni mają umowy z jakimiś koncernami farmaceutycznymi i dlatego tak je wciskają?U nas w rodzinie jest choroba wieńcowa u babci i mój obecny ginek mówił mi ,że w takim wypadku nie powinnam tego brać tym bardziej ,że babcia ma zakrzepice , ogólnie jak brałam przez 10 dni to się okropnie czułam i miesiączka u mnie trwała przez te piguły 16 dni łącznie masakra jakaś więcej tego nie wezme do ust.
 
reklama
Pati, kotek prześliczny, szkoda, że zniknął, ja też bardzo lubię koty, takie prążkowane i te czarno - białe, jak przymilał się do ludzi i był długo włosy, to rzeczywiście mógł się ktoś skusić niestety, chociaż słyszałam o sytuacji, że babka oddała kota do schroniska bo musiała wyjechać i nie mogła ze sobą wziąć kota, i ten kot uciekł ze schroniska i po wielu miesiącach powrócił do tego domu, gdzie mieszkała jej córka.
Aniunnia, nic się nie martw, zwłaszcza na zapas, nie nastawiaj się, nie myśl, że coś musisz, nie decyduj teraz, jeśli nie masz jeszcze na to dość siły, może jak pojedziesz na wakacje, to sama zapragniesz spóbować, jeśli nie, nic się nie stanie złego. Poczekaj ile potrzebujesz. Może po powrocie z wakacji nabierzesz ochoty, wypoczęta, będą nowe chęci. Nic na siłę, spokojnie:)))
 
Do góry