reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam po nieobecności...


Ewelinko- bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję Słoneczko:tak: :*********


No właśnie Dziewczynki, tak jak napisała już Ewelinka udało nam się:-D:-D:-D:-D:-D
Zrobiłam dziś test i pokazał się śliczny +:-D:-D:-D:-D
Jestem mega szczęśliwa:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


ale postaram się być częściej :)))
 
Ewcia gratulacje ogromne, pięknie, ogromne szczęście, trzymaj się ciepło w te chłodniejsze dni, które nastały, życzę Ci, żebyś cieszyła się każdą chwilą w ciąży, każdą mdłością (im Ty się gorzej czujesz, tym lepiej ma się dzidzia), żeby czas trudniejszy szybko mijał, słuchaj fajnej muzyki, trzymam kciuki&&&&&, żeby nic niepokojącego się nie działo, lekarz zadba o wszystko jak trzeba, natura zrobi swoje, to jest już osobny byt, także nie martw się, a tym bardziej na zapas niczym, poczytaj mądre książki o ciąży, ale nie te z opisem szczegółowym, jakie choroby można mieć i co może się stać, bo się nie stanie, a tylko stres niepotrzebny, skup się na myśleniu, jak przygotować się przyjście Maleństwa, będzie wszystko dobrze, dzidzia się wczepiła w brzuszku i tam zostanie na następne około 8 miesięcy, a potem po porodzie na Ciebie spojrzy ufnie i będzie śliczna
 
Hej. Chciałam tylko dać znać, ze wczoraj o 17.20 na świecie po długim oczekiwaniu pojawiła się Emi. 54cm, 3170g, 10pkt. Jest słodka. Liczę, ze we wt wrócimy do domu. Pozdrawiam wszystkie z Was. Wiem, ze strach przed kolejna ciąża po poronieniu jest straszny, ale uwierzcie: warto go przezwyciężyć.
 
hej. Chciałam tylko dać znać, ze wczoraj o 17.20 na świecie po długim oczekiwaniu pojawiła się emi. 54cm, 3170g, 10pkt. Jest słodka. Liczę, ze we wt wrócimy do domu. Pozdrawiam wszystkie z was. Wiem, ze strach przed kolejna ciąża po poronieniu jest straszny, ale uwierzcie: Warto go przezwyciężyć.

gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ewcia - dla Ciebie również gratulacje!!! Spokojnej ciąży!!!
 
Cześć babeczki!

Aleście się rozpisałyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
Po krótce doczytałam, ale nie dam rady każdej odpisać, sorki.

Carri - jadę do Turynu. Przygotowania w toku :tak: Wyjazd 18 września :-)

Kłaczek - ja też jakoś na stałe bym nie umiała wyjechać. A może się mylę ...?

Lina - witaj, dojrzewaj, fasolkuj i wracaj!

Ewcia - GRATULACJE !!!!!! Spokojnej i książkowej ciąży!

She - kochana, jak dobrze, że już po wszystkim i Emi cała i zdrowa już po naszej stronie! Ucałuj ją od internetowej ciotki :tak::-D

A u mnie wszystko po staremu. W tym miesiącu spokój, bo wyjeżdżam z moimi podopiecznymi i ze starnek nici. Nie będę nerwowa pod koniec cyklu, czy coś wyszło, czy nie. Testy odpoczną w szufladzie.

Pozdrowionka dla wszystkich
 
Hej kochane...
proszę o trzymanie kciuków za dzisiejszą wizytę....znowu mam stresa....

a do tego jeszcze wczoraj po przytulankach pojawiła się krew....żywa, czerwona....myślałam, że to koniec....ale nie było jej dużo, a dziś rano już tylko resztki kawowego śluzu.....mam nadzieje, że to tylko jakieś otarcie....i nic złego się nie stało....bo już nam się tak bardzo chciało....byliśmy bardzo delikatni....mam nadzieje, że nie skrzywdziliśmy fasolki....
dobrze, że dziś wizyta...to mu o tym powiem....
 
Ostatnia edycja:
Karolciu musi być dobrze! Nie ma innej opcji! Dalej tradycyjnie trzymam kciuki! Już mi się zrosły w odpowiedniej pozycji :-D
Duża buźka ;-)
 
reklama
Witam po nieobecności...


Ewelinko- bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję Słoneczko:tak: :*********


No właśnie Dziewczynki, tak jak napisała już Ewelinka udało nam się:-D:-D:-D:-D:-D
Zrobiłam dziś test i pokazał się śliczny +:-D:-D:-D:-D
Jestem mega szczęśliwa:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


ale postaram się być częściej :)))
Super .
Moje gratulacje :tak::-):-)

Hej. Chciałam tylko dać znać, ze wczoraj o 17.20 na świecie po długim oczekiwaniu pojawiła się Emi. 54cm, 3170g, 10pkt. Jest słodka. Liczę, ze we wt wrócimy do domu. Pozdrawiam wszystkie z Was. Wiem, ze strach przed kolejna ciąża po poronieniu jest straszny, ale uwierzcie: warto go przezwyciężyć.
Super !!!
Niech rośnie duża i zdrowa na pociechę rodzicom.:tak::-):-)
Gratulki i uściski od eciotki.;-)

Hej kochane...
proszę o trzymanie kciuków za dzisiejszą wizytę....znowu mam stresa....

a do tego jeszcze wczoraj po przytulankach pojawiła się krew....żywa, czerwona....myślałam, że to koniec....ale nie było jej dużo, a dziś rano już tylko resztki kawowego śluzu.....mam nadzieje, że to tylko jakieś otarcie....i nic złego się nie stało....bo już nam się tak bardzo chciało....byliśmy bardzo delikatni....mam nadzieje, że nie skrzywdziliśmy fasolki....
dobrze, że dziś wizyta...to mu o tym powiem....
Trzymam kciuki za WAS
 
Do góry