reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agniesiar - nie przepraszaj. I nie pieprz, ok? Jakie :garbate aniołki"? Słuchaj! To nie jest tak! To nie matematyka! O nasze maleństwo staraliśmy się półtora roku. I szlag trafił babcyne gęsi. No i nic na to nie poradzimy i choćbym sobie flaki wypruła to nasze dziecko nie wróci. Co nie znaczy że nie będziemy znów probować - będziemy. Jedno czego chciałabym uniknąć to tego chciejstwa desperackiego, tego wyczekiwania czy @ będzie czy nie, czy się uda czy znów miesiąc w plecy. Czaisz? Nie odkładajmy marzeń na hak. Nie wolno! Tylko luzu nam potrzeba, spokoju, zabawy, "wesołego bzykania" a nie "Prokreacji W Pocie Czoła" i jakiegoś "pójścia z falą", jakiegoś "co będzie to będzie". Ale do lekarza idź, badania zrób, miej pewność że wszystko jest gotowe gdyby się jakaś "wpadka" przydarzyła.

Lilijanna - Gratki! Normalnie masz cudną, wielką córę! Normalnie Ci zazdraszczam, ale tak zdrowo, tak ciesząc się razem z Tobą.

As - jak można... Szepnij parę słów za nas tutaj... Za nasze dzieci których jeszcze nie mamy... Za te marzenia które wciąż w nas żyją.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny u mnie nadal brak @ brzuch boli mocno juz kilka dni i humor nie dopisuje:szok:Tak chciałabym juz dostac tą@ i zacząc na nowo staranka. No a popatrzcie jeszcze niedawno nie mogłam o tym myśleć. Boję sie jak diabli ale baardzo pragnę. Czuję sie okropnie jakas taka do niczego. Niech ta @ chociaz przylezie bo nie chce sobie wmawiac kolejnych problemów.:zawstydzona/y:
kłaczek witaj, twarda kobieto!
 
As,przekaż proszę i moją intencję, ....tak bardo chciałabym zostać mamą i urodzić zdrowe dziecko.A za Ciebie trzymam kciuki i zyczę dużo siły.
Karolciu,wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.Obyści kolejną spędzali już we troje!
 
kłaczek jak pięknie napisane. I jakie piękne i mądre słowa :wesołe bzykanie czy prokreacja w pocie czoła.
Masz racje kobitko tego właśnie nam trzeba :-)
 
Wisienko nie radzę w necie szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego. Tam jest tyle odpowiedzi, że idzie pie....ca dostać. Ja na początku tez tak robiłam ale po tygodniu spasowałam. Dodatkowo można tysiące chorób u siebie odszukać. Także lepiej pytać lekarza.
 
&Ewcia - zaciskam kciuki aby beta była wysoka!!!

Dzięki :-) oby tak było

aniawos witaj :-( bardzo mi przykro...

ilonka
skoro wiesz, że to nie przypadek, to pozostaje trzymać kciuki, żeby to był drobiazg, któremu łatwo zaradzić! :-)
karolcia ja też testuję w tym mies.! Trzymam za Ciebie kciuki! :-)

Mysza84 witaj :-) ale ten czas leci :-)

Wisieńko główka do góry, damy radę...
 
reklama
Maruszka - trafiłaś w sedno.
Wisieńka - masz szlaban na kopanie po necie w poszukiwaniu wiedzy. Bo głupi są szczęśliwsi. Po cholerę Ci wiedza? Zwłaszcza że nic konkretnego nie wykopiesz, a to co znajdziesz do niczego Ci nie posłuży. Zasada wróbelka - pamiętasz? To tego się trzymaj. Też grzebałam, ale krótko bo stwierdziłam że opcji jest tyle że jakbym chciała wszystko brać pod uwagę to... zdrowa z tego nie wyjdę. Psychicznie. I tu mój Rajmund ma świętą rację - stało się i nic tego nie zmieni, trzeba porobić badania żeby ustalić i ew. wyeliminować to co się da, reszta pozostaje poza naszą kontrolą. I wesołego bzykania życzę.
 
Do góry