reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wisieńko, nie dołuj się i nie sieć już w necie.Nie doszukuj się niczego u siebie.Jeśli lekarz dał Ci zielone swiatło( że pisałaś iż pozwolił na starania się po @) i porobiłaś niezbędne badania to po tej @ ruszajcie do dzieła!
Pamiętam jak po raz pierwszy weszłam na to forum załamana ponad 3 tygodnie temu , świeżo po poronienieniu i zabiegui napisałam ,że mam już 33 lata i tak mało czasu na dziecko, to Ty mi odpisałąś żebym się nie dołowała bo masz 34 lata i też pragniesz po raz drugi zostać mamą.No więc będziesz jeszcze mamą maluszka !!!Ta cholerna@ przyjdzie!Zaczęłąm czytać to forum od początku( jestem na 400 stronie:)i niektóre dziewczyny dostawaały miesiączkę bardzo szybko, inne musiały trochę na nią poczekać.Ale z tego co pisały i co mówli im ginekolodzy wynikało, że należy sie martwić jesli miesiączka nie pojawi sie po 6 tygodniach.U Ciebie 6 tyg jeszcze nie minęło, prawda? Chociaż muszę Ci sie wyznać, że ja jestem trochę ponad 3 tyg po zabiegu i też juz z niecierpiliwościa czekam na tę @.Mój ginekolog, ze względu na to,że mam juz 33 lata i ,że wszyskie badania , które porobiłam do tej pory są ok, pozwolił nm rozpocząc starania o dziecko juz po @, o ile wyniki przeciwciał antykardiolipinowych bedę ok.Tak więc teraz tez czekam z niecierpliwością na @ i wyniki ACA , które będą za jakies 10-14 dni:(I w tym momencie chyba w łeb bierze teoria,że po poronieniu, łyżeczkowaniu itp.trzeba odczekać jakieś 3-6 m-cy.Zresztą może każdy przypadek jest inny?Sama czytałam na tym forum, o dziewczynach, które zaszły w ciąże od razu po pierwszej @, albo i wcześniej.Mnie tez pobolewa, a nawet od 4 dni mam jakieś plamienia, ale ginekolog po badaniu stwierdził, że wzystko jest na dobrej drodze i @ przyjdzie.Tak więc czekamy na te @@ i zabieramy sie do pracy!
 
reklama
Dzięki dziewczyny lanie po doopie mi się przyda. Ja zaczynam grzbać teraz po wyniku z histo z którego oczywiscie nic nie wynika.
maruszka ja juz mam pier.... i to mocnego:-D
Jade na zakupy bo pingwiny w lodówce zdychają
 
dziewczyny, ja mimo iż znam przyczynę (wysoka prolaktyna) to i tak nie chce mi się wierzyć i doszukuję się innych chorób.. Jestem takim własnie człowiekiem co tylko ciągle się dołuje i myśli ,że w życiu nic mu nie wyjdzie.. A myślałam, że się bedę cieszyć jak sie dowiem i będę wiedziała co należy leczyć..

Teraz akurat sobie myślę, że może z moim mężem też jest cos nie tak a mianowicie z jego nasieniem.. i że może należy to sprawdzić.. I jak mu to powiedziłąm to się zaczął denerwować i wmawiać sobie , że to napewno przez niego..
Jestem już cała chora od tego myślenia.. Ale wolę sprawdzić ,żeby jego problem wyeliminować.. I tu do Was pytanie. Gdzie takie badanie można wykonać w Kielcach?
 
Dzięwczynki kochane dziękuję za życzenia na drogę.:tak::-):-)
Pisałam już wcześniej,że intencje naszego forum "mam aniołkowych" będę codziennie dawała na nowennę i cała nasza 15 niebieska pomodli się w tej intencji.:tak::-D:-D
Po tamtej pielgrzymce kilku mamom się udało;-),może tam i jakiś palec Boży pielgrzymkowy też był ? :sorry::tak::-):-).
Teraz kolej na następne,następne i następne.
Wasze intencje indywidualne spiszę i wrzucę na Jasnej Górze do urny ,gdzie w czwartek po 15 sierpnia zostaną odczytane i w tych intencjach zostanie odprawiona Msza.Św.:tak::-):-) tak jak w zeszłym roku było.
Pozdrawiam Was i uciekam,bo czas jechać i z bagażem się zapisać.;-):-):-)
 
Dziewczynki mam prośbę.
Napiszcie mi obok nicka -swoje imię i przyślijcie.
Wszystkie intencje spisane,ale wolałabym napisać w imieniu konkretnej osoby z imienia, a nie z nicka forumowego.;-)
Kto nie zdąży dziś,niech pisze smsa na nr. 602 663 588
Dzięki ,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ewa :)
As Kochana jesteś :*
Moja intencja nie różni się wiele od innych - pragnę zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko, jak najszybciej zostać mamą i poświęcić się wychowaniu dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry