reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie .
Wiecie same jak dużo to znaczy....
Jedyne co przychodzi mi teraz do głowy to słowa tej piosenki
[video=youtube;AqpBnlcrqDQ]http://www.youtube.com/watch?v=AqpBnlcrqDQ[/video]
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorkiem!!
Ewcia piękny pomniczek.
Mlodam to dobrze, że zaczynasz robić badania i obyś szybko znalazła przyczynę twoich strat, ja musiałam zrobiś bardzo dużo badań i tylko jedne wyszły źle, ale znam przycznę i musi być dobrze. Trzymam &&&& za was.
As wspólczuję to niesprawiedliwe.
Pozdrawiam








Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]
 
Cholera... As - bardzo, bardzo mi przykro. W sumie nie wiem co powiedzieć - cokolwiek powiem będzie banałem albo nie na miejscu. Pier... świat Walta Disney'a! Trzymaj się - ten świat nie może być aż tak bardzo do d...
 
As trzymaj się, bądź dzielna, jest mi bardzo przykro, że się nie udało :no: czemu los nas tak doświadcza, czy to rzeczywiście czemuś służy? dlaczego nie dane jest nam jak innym kobietom cieszyć się naszymi dziećmi i mieć możliwość wychowania ich... :-(
Ewciu piękny pomniczek dla maleństwa...
ściskam wszystkie niewymienione
 
reklama
&Ewcia – super podejście kochana, tak trzymać :tak: A ja trzymam kciuki za dzidzię już teraz ;-)

Kłaczek – masz rację niesprawiedliwy los sprawia, że jesteśmy dla siebie wzajemnie potrzebne :tak:

Kasiawd – wiecie już co leczyć, więc myślę, że Kiniusia pomimo całego Waszego strachu, ale i determinacji i pełnych nadziei, będzie mieć upragnione rodzeństwo :tak:

Niucha79 – dobrze, że kurs z głowy już, a suwaczek ha, za chwilkę za momencik będzie już 30tc, ach zobaczysz jak Ci czas teraz poleci ;-)

Mlodam – i słusznie z tymi genetycznymi, nie zaszkodzi zrobić, a uświadomią, że wszystko jest ok. przytulam :-(

Ilonka26 – no to już trzymam kciuki :tak:

Ewcia3004 – łzy mi stoją w oczach, serce płacze i raduje się, piękny Maciuś ma pomniczek, te aniołki (bosze, żeby nikomu nie przyszło do głowy je zabrać – ludzie potrafią być okrutni), drzewko, wszystko piękne, piękny wierszyk. :tak:
As76 – przytulam, tak mi przykro :-(

Aniunnia – daj sobie może czas, może potrzebujesz go dla siebie, żeby emocje ucichły i organizm się wyciszył :sorry:


A. wczoraj wstawił piwo do lodówki, stwierdził, że jak tak zrobi może Mała zrobi mu na złość i wyjdzie z brzuszka, niestety zdążył je nawet wypić, a Córcia ma Tatusia gdzieś :-p
Tak się zastanawiam czy mój mózg zablokował się na poród, no bo skoro tak bardzo pragniemy już, by nasza Córcia była z nami, a ucichły wszelkie sygnały mówiące o porodzie. Wcześniej to jakieś skurcze się pojawiały, bóle, a wczoraj sprzątaliśmy cały dzień i fakt przy zamiataniu pojawiły się bóle podbrzusza i potem jak jeszcze coś robiłam. No nic chyba sama Córcia wie najlepiej kiedy wyjść ;-)
 
Do góry