reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

jankesowa to zrob jutro test ;-)-mi wyszedl w 26dniu cyklu :-)
a co do lekarza prywatnego naddi eh jestes kolejna ktora trafila na partacza z tego co czytam... a to czy ci wynik poczta wysla to nie wiem musisz zapytac ;-) mnie wyniki odebrala tesciowa wiec moze to u ciebie tez byloby wyjscie zeby tam wyslac mame siostre, tesciowa itd.
 
reklama
co do lekarzy wtrące się:) ja w tamtej ciąży chodziłam prywatnie do rzekomo dobrego fachowca,pan ordynator zresztą.
okazało się ,ze usg marnie robił.rzadnego opisu,zmierzone też niekoneicznie poprawnie. i ogólnie taki lekkoduch.
teraz chodzę do świetnej gin,bardzo rzeczowa i rozważna.nie płacę a usg ona robiła tylko to początkowe,a teraz nie robi tylko robią fachowcy
więc wniosek jest taki,że nie zawsze to za co płacimy furmankę pieniędzy jest lepsze

jankesowa Pati ma racje...testów nigdy za dużo:) hehe to fajny etap:)a jakie miłe zaskoczenie
 
Ostatnia edycja:
ola** - w 21tc, i tak wciąż przyglądam się suwaczkom i porównuję, co moja mała już "umiała" do tego czasu. Zapalam
[*]
[*] dla twoich córeczek i trzymam kciuki, żeby następne maleństwo rosło zdrowo :-)
jankesowa - mnie wzięli razem z kartą zdrowia już w domu, bo pogotowie po mnie musiało przyjechać
każdy szpital inny, zobaczę jutro co się da zrobić
Pati.b - och, i ty czekasz na dzidzię! za twojego maluszka też trzymam kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
Naddie to ja serduszka u pierwszego lekarza też nie słyszałam,dopiero jak w szpitalu wylądowałam to miałam dwa razy dziennie słuchane.
Dziękuję za światełka i kciukaski,rośnie rośnie na pewno:)
Już pisałam wcześniej,ale zobaczysz,ze będzie dobrze!musi!
a co do szpitala i wyników histo to ja też długo nie odbierałam,a jak poszłam po paru meisiącach i tak płakałam więc jest to neisttey ból nieunikniny,coprawda gin powiedziała jak przyszłam odrazu z wynikami zapłakana,ze mogłam powiedzieć to sama by odebrała no ale cóż.najgorsze,że u mnie odbierało się na oddziale gdzie leżałam i tuż obok porodowej na której rodziłam.
dasz radę kochana.a Pati dobrze radzi,ze jeszcze można spróbować dostać pocztą,ja nie wiem,ale pewnie tak jest
 
Naddie - przytulam cie bardzo mocno. Karte rzecyzwiście powinni ci oddać. A wynik dobrze by było jakbyś odebrała, a może skontaktuj sie czy może ktoś za ciebie odebrać
Aga - jeszcze raz gratuluje slodkiej dziewczynki
 
witajcie kochane!
aga wielkie gratulacje śliczną masz księżniczkę jak dołączyłam tu do was to ty już byłaś w ciąży i dawałaś mi nadzieję, a teraz czekam aż ja będę mogła pochwalić się wam moją śliczną dzidzią, wysłałam zaproszenie na nk bo nie mogę napatrzeć się na twoją Glorię niech wam rośnie zdrowo.

Doczytałam co u was ale tyle tego że nie jestem wstanie odpisać przepraszam:zawstydzona/y:
U mnie dobrze nudności wreszcie minęły chociaż jeszcze czasami się zdarzają no i mam wreszcie więcej energii. Synek cieszy się że wreszcie będzie maił rodzeństwo puka delikatnie w mój brzuch i pyta się kto tam jest brat czy siostra i mówi czemu tak długo musi czekać aż urodzę, wreszcie się odważyłam i wszyscy już wiedzą że jestem w ciąży.
Pozdrawiam wszystkie serdecznie i przesyłam fluidki ciązowe
 
Cześć przepraszam że tylko o sobie ale doła mam i czasu nie mam .@ jeszcze nie przyszła ale zrobiłam test i niestety tylko jedna kreseczka...:no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ehhh znowu sie zawiodłam najbardziej to boję się że to znowu będzie trwało ponad pół roku :eek::no::-:)-:)-:)-:)-(
 
niucha79 dobrze, że starszy synek cieszy się z rodzeństwa, będzie dobrze :-)a masz już jakieś przeczucia czy chłopczyk czy dziewczynka?
jankesowa może nie od razu pokazać, nie trać nadziei. wcześniej staraliście się pół roku?
 
Witajcie Kobietki :-)

mnie też nie oddali karty ciąży po poronieniu...badania hit-pat do dnia dzisiejszego nie odebrałam, ale mój ginek widział wyniki bo pracujue w tym szpitalu i powiedział mi że nic nie wykazało.

jankesowa nie trzeba się jeszcze złościć! Póki nie ma @ jest nadzieja że pojawiła się fasolka. Ja trzymam dalej mocno kciukasy z II krechy...może test zrobiony za wcześnie.
 
reklama
Do góry