reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga śliczna jest to Twoje szczęście. Az się sama do siebie uśmiecham.
kobietka gdzie Ty nabyłaś takiego faceta który ciasta piecze. :-) bo w moich stronach ta na bank takich nie ma :-) A u mnie co więcej. Hmn... w dalszym ciągu czekam na cud ale już nie z niecierpliwością bo odpuściłam sobie. Po prostu ma juz dość liczenia itp. Niedługo wakacje to wtedy będe miała więcej czasu na liczenie :-) :-) :-) :-) :-) i może coś wykalkuluję ;-)
 
reklama
Witam Kobietki

Właśnie dostałam pismo z prokuratury, powołano biegłego, aż ze szczecina i ma czas w wydaniu opinii do 30 listopada, wiem, że to jeszcze nie wygrana, ale jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu się sprawa ruszyła:-):-)
 
Aga34 - gratuluję, śliczna dziewczynka :) i piękne imię

agamati1 - współczuję i też zapalam światełko dla Twojej córeczki
[*]

I w ogóle dziękuję. Czytając wasze posty o nowych dzieciaczkach, mimo wcześniejszej straty, jakoś tak mi trochę lepiej...

Lekarz już w szpitalu powiedział, że raczej nie poznamy nigdy przyczyny, że takie rzeczy się zdarzają. A po wynik badania histopatolicznego (dobrze piszę?) nie doszłam, bo po prostu nie umiem wrócić do szpitala... wiele razy się zbierałam ale nie umiem się przemóc. Jutro chcę tam już pójść ale nie wiem jak to wyjdzie. Co po takim badaniu wychodzi? tzn, co oni w ogóle badają?

I tak zastanawiam się czemu nie oddali mi karty ciąży przy wypisie... myślałam, że zostaje w szpitalu, ale wy piszecie, że macie swoje. Mnie zostało tylko jedno zdjęcie USG, w ogóle nawet nie słyszeliśmy ani razu bicia serduszka, lekarz tylko stwierdzał, że tętno jest i tyle.
 
Aga, Malutka jest śliczna :-) niechaj się Wam zdrowo i szczęśliwie chowa :-)
ps. wysłałam do Ciebie zaproszenie na NK, bo ciekawa jestem fotem ;-)
 
Naddi jak nie masz siły isc do szpitala po wyniki to zadzwon i popros o wysłanie ich poczta, a tam głownie chodzi o to zeby stwierdzic czy nie bylo zasniadu i z reguly nic te badania nie daja i malo co wyjasniaja, wszystko pisza po łacinie a i tak nic sensownego tam nie napisza...

a co do karty ciazy jak została w szpitalu to pewnie jest w twojej kartotece wiec popros o zwrot a oni niech sobie ksero zrobia, moze sie da

a co do lekarza dziwnie ze nie slyszalas tetna i ze masz tylko jedno zdjecie z usg.. moze trzeba akurat tego lekarza prosic o zdjecia i o puszczenie na glos tetna bo moze sam na ten pomysł nie wpadł... ps jesli chcesz napisac cos o sobie to mozesz wejsc na watek poznajmy sie (jest tu gdzies poniżej)
 
Aga34 piękna ta Twoja dzidzia i jakie ładne imię.....gratuluję, oby więcej na naszym forum takich dobrych wiadomości i zdjęć dziciaczków.....dobranoc
 
Pati.b - lekarz prywatny, chwalony przez innych, a okazało się, że np. ważnych badań nie miałam zrobionych... a podczas USG byliśmy tak zajęci wypatrywaniem maluszka, że nie pomyślałam, żeby pytać choćby o możliwość posłuchania serduszka.
Nawet nie wiedziałam, że mogą przysłać pocztą, jutro tam zadzwonię i zapytam też o moją kartę, dziękuję :-)
 
reklama
Naddie mojej karty ciąży nawet nie chcieli widzieć , moim zdaniem powinni ci wydac ją a badanie przesłać pocztą , problemu sprawiać nie powinni... ehh ściskam cię..

GLORIA śliczne imię dla cudownej dziewczynki :-)

Moja @ na razie nie przyszła...mąż na mnie brwiami kręci że na pewno przyjdzie a ja nadzieje sobie robię..
 
Do góry