reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Lena77 – witaj, co u Ciebie?
Zjola – hmm nauczyłam się od dziewczyn wiele, z czasem łatwiej jest kojarzyć nicka do osoby, a osobę do sytuacji, w jakiej się znalazła – moja recepta na bb ;-)

Aniołki – tak jak już Ci napisałam, zwolnij, odpuść, miej nadzieję, nie denerwuj się, Twoje nerwy mogą tylko dzidzi zaszkodzić, a przecież nie tego chcesz :tak:

Kasiu – jednoczysz nas wszystkie, przesyłamy tyle siły ile potrzebujesz, nawet mississ-Mama zajrzała do Ciebie
 
Napisałam do Kaśki o tym co sie tu dzieje, że wszystkie z nią jesteśmy, że się modlimy, że chcemy jej dać nasze siły do walki...

ale na razie nadal milczy....

Tak bardzo bym chciała, żeby jej się jednak udało, żeby to był tylko zły sen.
 
Witam dziewczyny
dawno nie pisalam ale podczytuje was.Kasiu mam nadzieje ze to wszystko tak jak napisala karolcia zly sen i wszystko sie ulozy.To zycie niesprawiedliwe jest.Jestem z tobą.
Aniołki trzymam kciuki za fasolke .
U mnie nic nowego czekam na wyniki z poradni genetycznej na czynnik V leida.Dzisiaj bylam zrobi9c progesteron.
Pozdrawiam was wszystkie
 
Kasiu, jesteśmy tu wszystkie z Tobą. tak bardzo bym chciała żebyć nie musiała przez to wszystko przechodzić. Modle się za Was i o siłę dla ciebie do walki.
 
w końcu przestało mnie wywalać z bb:wściekła/y:

Kasiu kochana trzymam kciuki modle sie codzienne za nasze cudy, i wierzę głęcboko,że jednak wszystko pryśnie jak zły sen bardzo wierze , kochana jesteśmy z Tobą&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Aniołki ,ale betka 100 to jednak jakiś poziom jest ,a normy jakie????czy to oznacza 10??nie znam sie nigdy nie robiłam bety ,ale trzymam kciuki ,żeby to była fasolka.
Mośka witaj zapalam światełko i przytulam cieplutko (*), zostań z nami to forum i te kochana kobietki naprawde pomagają:tak:
 
Witam, ja od wczoraj mam @:-( jest to moja 3 @ po poronieniu. Trochę dół złapałam, bo łudziłam się, że może będzie fasolka. Zaczynam więc drugi cykl satrań o dzidzię. Dziewczyny czy też macie bóle jajników podczas okresu? mnie jajniki strasznie bolą + plecy. Nigdy tak nie miałam podczas okresu, mam nadzieję, że to nic złego nie oznacza.
mośka zapalam [*] dla Twojego aniołka
karola gratuluję córeczki:-)
aniołki, trzymam kciuki za fasolkę
kasiu łączę się z Wami modlitwą, abyście przetrwali ten trudny moment
 
reklama
Do góry