reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj Lila001!
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty...już pisałam Ci że wiem jakie to okropne i niesprawiedliwe.
Dobrze że zdecydowałam się tutaj zaglądnąć. Dziewczyny na pewno Ci pomogą i będziesz mogła się wygadać dowoli.
Wracaj szybko do sił i dobrych myśli.

A co do kolejnej ciąży...nie ma reguły. Ja od razu chciałam mieć moją ukochaną Iskiereczkę. Ale to różnie bywa. Sama będziesz wiedziała kiedy przyjdzie ten najlepszy moment.
 
reklama
Lilka
[*] dla Twojego maleństwa...Bardzo mi przykro, to straszne co przezyłas...:(...
Przepraszam, że gdy napisałas ze jednego dnia lekko plamiłas , myśmy to zbagatelizowały. Mogłysmy od razu kazać Ci udac sie do lekarza...:(...Na pewno za jakiś czas zapragniesz miec maleństwo, wierze w to ...Trzymaj sie Kochana, odpoczywaj, ściskam Cię mocno :)
 
Moja kropeczka ma 6tygodni.jest kropeczką ,zarodka jeszcze nie widać.dzis mialam tylko usg.idę za tydz na wizytę.jestem spokojna i wierzę,że będzie ok:)
a i co najważniejsze kropeczka jest jedna:) uff...teraz na pewno się uda.wtedy to dlatego ,ze bliźniaki a teraz bedzie ok:) a moje dziewczynki wrócą następnym razem,narazie dobrze,ze to tylko jedno,będę spokojniejsza.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny


Mysza sliczne zdjecia ciesze sie ze wszystko dobrze.jeszcze raz gratuluje.

Olu tobie tez gratuluje zabrralam ci @ na 9 miesiecy ::-D:-D
Lila zapalam (*) dla twojego aniolka musisz byc silna .kazda z nas tu to samo przezywala i widzisz dziewczyny rodza zdrowe dzieciaczki mnie to pomaga i daje nadzieje.
 
Ostatnia edycja:
zabralas zabralas Anetha na dobre:) dzieki;)
Mysza no nie wiem pewnie począteczek grudnia albo końcóweczka listopada,dowiem się za tydzień.
uciekam na cały weekend do częstochowy (praca)...
nie doczytałam nic,mam nadzieję,że u was wszystko ok,Maleństwa te w brzuszku i już urodzone rosną. nowych mamuś mam nadzieję,że nie przybywa a za to fasoleczek w brzuszku tak:)
jak mówiłam troszkę od forum muszę odpocząć,za dużo stresu.ale będę zaglądać:) ciekawe czy Agatka się rozpakowała w końcu? ;)
 
Olu Agata jeszcze dzisiaj się oddzywała..póki co Ala nie pcha się na ten świat :-)

Anetha81 to teraz Ty gdzieś tą @ cholernicę wyślij...przeczytałam że z badania nasionek nie byłaś zadowolona. Lekarz na pewno Wam pomoże i wtedy wszystko wróci do normy. Życzę tego bardzo mocno.
 
Wiesz narazie czekam na wyniki kariotypu beda w poniedziaolek az sie boje teraz njeszcze hormonki zrobie i pojedziemy z tymi wynikami do lekarza maz pewnie bedzie musial zrobic nasienie jeszcze raz i wtedy zobaczymy .Ja narazie chyba jestem jeszcze nie gotowa wszystko mnie przeraza zrobilam sie taka smutna niezadowolona z niczego .Musze to zmienic.
 
Obowiązkowo trzeba się rozweselić :-)
Ale widzę że waga mknie w dół :-D super :-) ja nie zdążyłam się odchudzić bo Iskierka się pojawiła.
 
reklama
Kochane mam do was pytanie ehhh wiem ze nie powinnam tego robic ale chcialam sprwadzic jak wyglad to wszystko w srodku mnie i sie przerazilam moja szyjak jest jakby popekana i taka dziwna:-( czy to nomalne czy wszystko zregeneruje sie dojdzie do normy???Dzis juz prawie nie krwawie tylko delikatnie pobolewa mnie brzuch wczoraj bylam badana przed wypisenm ze szpitala lekarz powiedzial ze wszystko dobrze sie goi i jest w normie ale sama nie wiem..prosze rozwiejciem moje obawy:-(
 
Do góry