reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

....

Ewcia3004 dziękuje za wtajemniczenie mnie w Twoją historię.. szok, szok, szok... jak zawsze czytam i nie mogę uwierzyć że pielęgniarki i lekarze są aż tacy bezmyślni.. I jeszcze bardziej przykre że ... 2-3 tygodnie i Twojego synka by ratowali.. (*)

...

Edytko, Maciusia by już w tym tyg. ratowali, ale przez tych..... nie mieli nawet szans...
Znam dziewczynę, która tydz. po mnie urodziła w 22 tyg. ciąży i na dzień dzisiejszy jej córka już nie leży w inkubatorze, czekają tylko aż przybierze na wadze i wypisują do domu, fakt przeszła jedną operację serduszka, drugą na oczka, ale ja bym zniosła wszystko, aby tylko móc przytulić mojego Synka...Co do tej dziewczyny, to nie chcę oceniać, ale ona miała nadzieję, że jej córka umrze, ona nie chciała Dziecka:-:)-:)-(
 
reklama
Byłam na cmentarzu jaaaaka pogoda myślałam że będę płakać ale po drodze jak się kilka razy wywróciłam i musiałam podnosić nogi jak bocian na mięśnie ud mi dobrze zrobiło:blink: to źziajana przyszłam do domu:zawstydzona/y:
Alutka dziękuję... A propo wiedzę że jesteś z Gorzowa to niedaleko mnie:-) bo ja z Barlinka powiedz mi do jakiegolekarza chodzisz i czy wiesz coś na temat dr Maja bo po tym jak mnie potraktowali lekarze u nas w Barlinku poszłam do niego możesz coś mi powiedzieć na jego temat??
Ależ ja głodna jestem:zawstydzona/y: mam 15kg nadwagi nawet ludzie mnie zaczepiają i mówią ale ci się przytyło:wściekła/y::wściekła/y: Mam ochotę im powiedzieć a ch.... was to obchodzi:zawstydzona/y:
Do wiosny powrócę do swojej wagi;-) Chyba że będzie bobas:-):-)
 
ewcia3004 i ja mam koleżankę która pali 2 paczki dziennie mocnych papierosów i ostatnio jak poszłam z synkiem na bal Mikołaja ona tam była i powiedziała że nei chce już tego dziecka co nosi pod serduszkiem a mi łzy w oczach staneły.......Nic nie poradzimy są ludzie i parapety na tym świecie...
 
slodziutka napewno po @ bede brala clostilbegyt (CLO) na jajeczkowanie tzn od 2 czy 3 dnia cyklu dowiem sie 11 lutego dokladnie i po @ clexane i luteina po owu przez cala ciaze i obowiazkowo szew... tylko tyle mi mowili. a zapytams ie gina o ten spermiogram dla meza zobaczymy co powie...

gosiah co do urlopu macierzynskiego to jezeli urodzilas przed 22 tygodnie ciazy to ci sie nie nalezy ... polowa macierzynskiego nalezy sie dopiero za urodzenie dziecka po 22 tygodniu ciazy... ja urodzilam w 24 ale obnizyli mi w szpitalu na 22 -23 tc ale dostalam a siedzialam duzo w dokumentach i dzwonilam do znajomych kadrowych i z zusu i macierzynski liczy sie po 21 t i 6 dniu ciazy nie wczesniej. bo do 22 tc uwazane jest za poronienie a nie porod a od 22 tc za porod... prawo niestety jest porąbane ale coz my mozemy :(
 
Ja po drugim poronieniu miałam łózko obok babki, co dwie paczki dziennie jarała takich mocnych szlugów przemycanych z ukrainy....:no::no::no::no: Była w 40 tyg... Opowiadała mi, że jara całą ciążę i że ma taka pracę, ze te 40 tyg, to dźwigała worki z ziemniakami :no::no::no::no::no::no: To było jej 3 dziecko ....
 
Bo to już na zawsze chyba w NAS zostanie.....jedynie co nam pozostaje to nauczyć się żyć z tym bólem....

A Ty jak się czujesz Kochana?????

Dziękuję Kochana ale jak na razie ..za wyjątkiem codziennej mega zgagi...czuję się dobrze.

Dziewczynki ja sięzbieram, jadę do mamusi na obiadek a potem do lekarza. Muszę wyjechać wcześniej bo mam 40 km. do gabinetu a pogoda fatalna i śnieg sypie.


Do wieczorka kochane
 
Mississ.... po poronieniu też się należy macierzyński...

Agatka się na tym zna... Ona straciła Wandzię chyba w 12 tygodniu i była na macierzyńskim....
 
bo to niestety jest tak jak pisala chyba slodziutka. los zsyla taki zdrowe dzieci zeby przejrzaly na oczy zebys ie zmienily a my chyba za dobre jestesmy zeby los nas szybko wynagrodzil :-(
 
daa mi powiedzieli ze :no: moze ci lekarz wypisac zwolnienie a po 22 tc jest maciezynski tzn polowa. i to wiele osob mi mowilo ...

a jak dostawala kase z zusu to pisalo ze zasilek macierzynski ??
dobra nie wnikam mi mowili tak wszedzie jak dzwonilam i w pracy kadrowa.jak miala to dobrze

kurcze juz 32 dzien ccyklu a ja nie wiem c sie wmoim brzuchu dzieje i czy sie jakis peccherzyk robil czy okres w ogole tuz tuz czy nie :(
 
reklama
Agatka wróci, to nam to wytłumaczy... Jestem pewna na 100%, ze ona wykorzystała przysługującą jej połowę macierzyńskiego...

Trzeba mieć tylko akt urodzenia dziecka... Czy to był 6, czy 22 tydzień taki akt nam się według prawa należy, tylko często trzeba to niestety udowodnić w szpitalu...
 
Do góry