reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Alutka witaj :-):-) Nawet nie wiesz, jak Twoja obecność tutaj nas cieszy :-):-)
Dajesz ogromną nadzieję :-):-)

Co tam u Ciebie?? Jak maleństwo?? Jakieś fotki poprosimy :tak::tak:
 
reklama
Ja wierzę w to, że te wszystkie krzywdy zostaną nam prędzej, czy później wynagrodzone...

Z jednej strony straciłam dwójkę dzieci, ale mam najwspanialszego męża na świecie.... Nie mogłam trafić lepiej .... Kocham Go najmocniej jak się da....
Inne kobiety często mają dzieciaczki, a ich faceci to świnie.... Lub nie mają w ogóle kogoś, kto je kocha...
Może nie można mieć wszystkiego... Albo nie można mieć wszystkiego na raz...

I to chyba prawda, ja miałam faceta-świnię i nie miałam dzieci. Teraz mam kochanego faceta i dzidzię w brzuszku chociaż za pierwszym razem na się nie udało...
 
Witam Was cieplutko!!

Widzę że ostatnio przeplatają się tu dobre wieści ze złymi!!

Ilonko - mocno Cię przytulam, tak bardzo mi przykro kochana!!!:-(Myślałam że styczeń zebrał już największe żniwo:-(

Kasiu - nareszcie dobre wieści, czekamy na kolejne potwierdzenia- warto wierzyć!!!:-) Cały dzień o tobie myślałam i nawet nie wiesz jak się ucieszyłam

A u mnie zdarzyło się coś dziwnego i proszę o wyjaśnienia. :-pWczoraj mój mąż jak trzymał rękę na moim brzuchu to poczułam jakby mi się tam coś poruszyło na środku, oglądałam bym dalej TV gdyby mój mąż nie spojrzał się na mnie dziwnie i spytał się czy czułam to co on. Czy jest możliwe że tak szybko poczyłam dzidziucha - mój lekarz mówił że powinnam dopiero za 3-4 tygodnie????? Pierwszy raz cos takiego miałam i zgłupiałam.:confused:
 
Chyba na swoje szczęście trzeba umieć po prostu cierpliwie czekać.....Wtedy cieszy 100 razy bardziej....
 
Daaa oto najpiękniejsza fotka jaką narazie mam...
mój syneczek dwa tygodnie temu...
czując małego brykacza w brzuszku juz wierzę że mozna mieć kochającego, wspaniałego męża i to malutkie szczęście... a niestety kiedyś też miałam chwile zwątpienia
 

Załączniki

  • Zdjęcie018.jpg
    Zdjęcie018.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 36
  • Zdjęcie019.jpg
    Zdjęcie019.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 35
  1. Aga - widzę że jesteś już spokojniejsza przed wizytą ( co mnie bardzo cieszy) - powodzonka Tobie i innym dziewuszkom na wizytach!!!!
Jestem spokojniejsza ale tylko troszkę ... ja chyba do narodzin tak do końca nie będę spokojna - głupia baba ze mne. A co do ruchów dzidzi to trudno jest mi powiedzieć czy to co czuł Twój mąż to ruchy dzidzi dlatego że dzidziuś jest jeszcze maleńki a po sobie wiem że chociaż ja od miesiąca czuję ruchy to dla mojego P. nie są jeszcze wyczuwalne...bo ja je czuję od środka
 
reklama
Alutka - CUDO!!!!!!

Kochana, a czy w tej ciąży jesteś na jakichś wspomagaczach, na których nie byłaś w poprzednich?? Zastrzyki, tabletki??
 
Ostatnia edycja:
Do góry