reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny pomocy. Nie miałam siły siedzieć, więc się położyłam. Ale też było mi źle. Pranie się skończyło, a ja nie mam sił by je wyjąć z pralki i rozwiesić. Mam wrażenie, że zaraz padnę. Już nie mam pomysłu co z sobą począć, by zregenerować siły. Poszłabym na spacer, ale czekam na kuriera... Kurka wodna... Może coś zjem?

Jak tak się będę czuła w pracy to sama sobie współczuję...

Czego to ludzie nie wymyślą:

http://moda.allegro.pl/item900530724_babyart_zestaw_do_dolewu_brzuszka_pamiatka.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
She ja bym sobie zrobiłą taki odlew brzusia na pamiątkę :)
a ja też próbuję sobie zajęcie znaleźć, kąpiel zaliczona, depilacja, malowanie pazurków, makijaż, włosy umyte, oj jeszcze obiad muszę zrobić
kurde jak tu wyluzować przed wizytą ?? :)
 
Wlasnie dzwonilam do szpitala jest juz moj wynik histopatologiczny ale oczywiscie mi nie powiedza w czwartek moj lekarz ma odebrac to pewnie cos bede wiedziala
 
She, no niestety nie wiem co Ci poradzić?
A ten odlew do brzuszka to śmiechowy, ale nie kupiłabym sobie
 
She ja bym sobie zrobiłą taki odlew brzusia na pamiątkę :)

No to masz okazję :-)


A zastanawiałyście się jak to będzie wyglądało jak nam brzuchy zacznął przeszkadzać?

Wlasnie dzwonilam do szpitala jest juz moj wynik histopatologiczny ale oczywiscie mi nie powiedza w czwartek moj lekarz ma odebrac to pewnie cos bede wiedziala

Anetha no szkoda. A właściwie czemu nie? Bo nie ma opisu?

Asiu, jak masz taką możliwość to zmierz sobie ciśnienie

W domu nie mam ciśnieniomierza, ale po 15 będę u Rodziców to zmierzę. Wczoraj i przedwczoraj było normalne.

She, no niestety nie wiem co Ci poradzić?
A ten odlew do brzuszka to śmiechowy, ale nie kupiłabym sobie

Ja raczej też nie. Wystarczą mi ewentualne zdjęcia brzuchola ;-)
 
S nakupił wafelków:confused2: moich ulubionych -wredny...

Kasik no jak nie ma potrzeby to faktycznie nie ma co zakładać...

Motylku to super:tak: ja ostatnio rozmawiałam z siostrą S... jak dobrze ze ona daleko mieszka... powiedziałam że tęsknię za nartami ale za rok -ja na narty a tatuś z Alicją na saneczki.... i co usłyszałam?? "no coś ty!! takie małe dziecko 8 miesięcy -to się na dwór w mróz nie wychodzi, zaczekaj aż skończy 2 lata...":confused2: więc na pomysł o zapisaniu małej na basen chyba by mnie zatłukła... ludzkie jedzenie przed skończeniem 6 miesięcy -no way... a wakacje nad morzem -no wariatką by mnie okrzyknęła...

S wróci z pracy i zrobi naleśniczki:-) a ja chyba jutro napadnę na chińczyka w galerii Mokotów -bo już nie wyrabiam tak mi się chce zjesć tego żarełka;-)
 
Kochane.....powiem Wam, że to chyba ta pogoda taka przybijająca jest...słońca nam brakuje....bo ja nie ciężarówka....a też czuje się jakbym przepracowała tydzień w kamieniołomach i wszystko mnie wkurza i najchętniej bym cały dzień w szlafroku po domu chodziła...na nic nie mam siły....
...i od kilku dni mam temperaturę...tak w okolicach 37, 5.....ale to może druga połowa cyklu przed @....bo chyba na jakieś niepokojące objawy po zabiegu to za późno.....???
 
reklama
Witam
Sama moge odbrac wynik tylko do szpitala mam jakies 1,5 godziny drogi bo lezalam w tychach szkoda mi juz na benzyne i wogole a tak lekarz mi odbierze i na wizycie odda
 
Do góry