reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

moj K jak jestesmy na cmentarzu to opowiada aniolkom naszym co sie dzialo i co bedziemy robic..to ja jestem od plakania...choc nie raz mial lzy w oczach i nie jedna mu wyleciala...ale bardzo sie ciesze ze moje krolewny sa w rozmowach i to zarowno u nas w domu,i u mojej mamy jak i u tesciow...byly z nami tak niedlugo ale pamietamy o nich wszyscy i ciesze sie ze rozmawiamy o nich...

a u mnie moj tata to np mowi zebym w garsc sie wziela i ogolnie z nikim tematu nie ma. tylko z babcia rozmawiamy o tym .osttanio mowila ze prosila dziadka zeby prawnuczkami sie opiekowal. z M staram si enie wracac zeby go nie dolowac bardziej.ale nei da sie nie wracac i non stop wracamy
 
reklama
z tymi cyklami to ja jestem zielona...nie licze tego :p bo po co...jak bedzie odpowiedzni moment to zajde w ciaze :)))

ja tez podobnie podchodze do teamtu:)kochamy si ejak mamy ochote,choc jednak ta polowa cyklu gdy sa plodne dni i tak chodzi mi po glowie:)ale ja chyba mam ogromna ochote na seks,czuej sie atrakcyjna i u mnei wtedy sa plodne. a tak to mam zawsze ochote na cos tam wiec seks i tak jest
 
no ja bym nie chciala zeby temat moich dzieci byl tematem tabu...moj Tata o pierwszej ciazy dowiedzial sie jak juz bylo po poronieniu,i normalnie to potraktowal,ale juz po drugim poronieniu widzialam ze to tez go zabolalo-choc nigdy nie byl wylewny poczulam ze mu przykro...ale teraz wiem ze opiekuje sie dobrze moimi 4 aniolkami bo przed moja ciaza z blizniaczkami,zmarl...to tez byl ogromny cios bo nigdy nawet nie chorowal...zmarl na zawal w drodze do pracy..
 
ola ja zawsze miałam 31 dni. a teraz te dwa ostatnie 28 i bądź tu babo mądra:-)
aniołki no ja niestety musze liczyc bo tak ja pisałam mój M jest rzadko w domu więc muszę wiedzieć czy jest w odpowiedni terminie. A właśnie dziewczyny może lepiej nie wiedzieć tylko taki czysty spontan:-)
 
maruszka ja uwazam ze tak spontanicznie jest lepiej...bo skoro twojego M nie ma w domu nawet kiedy masz dni plodne to co ci to da?!bedziesz sie tylko denerwowac ze go nie ma akurat w tych dniach,nawet jak masz plodne to nie koniecznie musi dojsc do zaplodnienia wiec po co sie zameczac myslami....a tak to mozna sie kochac z milosci :)) a II kreski pojawia sie w odpowiednim momencie :)) wiadomo ze po zawsze jest mysl-a moze zaskoczylo-ale niech to bedzie po udanym seksiku a nie przed czy w trakcie ;)
 
spontan podonbno jest najlepszy,zreszta moje coreczki najlepszym sa tego przykladem. wrecz nie powinno tej ciazy byc:) bo zarzekalam sie ze nieplodne dni:)

Aniolki moj tata bardzo przezyl,byl w szpiatalu ze mna codziennie.po porodzie jak chrzcili dziewczynki plakal z nami. mysle ze nei rozmawia o tym,zebym nei cierpiala. nei wie ze i tak o tym mysle.w sylwestra bylismy razem i plakalam.nie wytrzymalam. przytulilam si edo M,do taty ,do M i w koncu przestalam szlochac. chyba ludzie nie wiedza jak sie zachowac,nawet najblizsi. a nam tez roznych rzeczy w roznych momentach potzreba
 
Witam wieczornie
Pospałam troszkę dziś w dzień, wstałam po 18, potem zakupy, kolacja i po dniu a i tak zaraz spać idę, bo jutro na 6. Po nocce te dni są zawsze do bani, no chyba, ze wraca się rano a nie w południe z pracy.

Maruszka ważne, żeby @ nie było jak mąż w domu, bo co z tego, że liczysz i jak przyjedzie nie będzie dni płodnych, przytulanki i tak będą, chyba nie ...;-) Ja liczę w sumie orientacyjnie, bo to czasem trudno trafić, ale testów owulacyjnych nie kupuję i kupować nie będę.
 
reklama
Do góry