reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zastrzyki kosztują koło 40 zł za 20 szt. Oczywiście jeśli lekarz zaznaczy ze są nie wpełni płatne. Bo tak to koło 200 PLN:-(Podobno na zespół dobrze robić badania w ciągu 6 tygodni.Ale też nie jest powiedziane ze coś wyjdzie
 
reklama
Teraz to już spanikowałam, jak przeczytałam te linki Pati.b
Chyba chcę myśleć, że to był przypadek, ot, tak... Następnym razem wszystko będzie ok., przecież musi, nie?
 
mamaAmelusi - badania robimy żeby wykluczyć rzeczy które jesteśmy w stanie wykluczyć. Natomiast większość niestety "przypadków" jest nie wyjaśniona. Ja np. robiłam bardzo dużo wyników a także wyniki sekcji i wyniki łożyska.Niestety nic dalej nie wiem. Dlatego pozostaje mi tylko wierzyć że teraz będzie dobrze.Że np. mała zacisnęła piąstkę na pępowinie i zasnęła.To tzw. śmierć łożeczkowa w łonie matki.
Jednak jak nie zrobiłam bym badań to bym sie zastanawiała, ze może to było przyczyną a może to. A tak wiem że nie było i co mogłam to zrobiłam żeby sie dowiedzieć
 
kazikz a kiedy lekarz moze tego nie zaznaczy? to ze sa nie wpelni platne kogo dotyczy? dla mnie to wszystko bez sensu

jak ja pytalam o badania np antykoagulant toczniowy to samo to badanie kosztowalo 180zl, a przeciwciala antykardiolipidowe razem 60zl w dwoch klasach igm i igg mi przeciwciala wyszly ok ale to nie znaczy ze tego zespolu nie mam, tego dowiedzialam sie po czasie, po zrobieniu badan a jak poczytalam historie tej pary to stwierdzilam ze przy kilku poronieniach trzeba ciaze traktowac ostro a nie bawic sie w badania ktore i tak moga nic nie wykazac bo np trzeba siegac glebiej itd a portfel coraz bardziej pusty bo w naszym kochanym kraju nie ma czegos takiego jak publiczna sluzba zdrowia.

tu macie link do histori o ktorej pisalam ja przeczytalam wszystkie strony
Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum - sukces po trzech poronieniach
 
Niestety tak u nas jest, ze o swoje trzeba walczyć. Ja pierwszy raz niby przez pomyłkę miałam wpełni płatne. Ale już teraz pilnuje. Pani w Aptece odrazu zaznaczyła mi jaka jest róznica w cenie wiec pilnuję żeby recepta była dobra:)Natomista ja nie brałabym leków na własną rekę. Lepiej pogadaj o tym akardzie. Przy tych lekach trzeba kontrolować płytki krwi. Rzadko sie to zdarza ale są powikłania
 
dokladnie kazikz tak samo jak ty gdybym ja nie zrobila badan a np mialabym toksoplazmoze i jej nie leczyla bo bym o niej nie wiedzial i stracila przez to dzieciatko to nigdy bym sobie nie wybaczyla
 
I tego właśnie się boję. Sterty badań, kupa kasy i nic, a nie każdego na to stać. Ja przez dwa tyg. rozwaliłam 5 stówek, bez badań, same wizyty i usg.

Ale tą toxo, to muszę zrobić, bo psinkę mam. W sumie to pewnie i tak zrobię całą masę, tylko teraz tak płaczę, bo jakaś złość mnie naszła, na system, służbę zdrowia, lekarzy i w ogóle:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Nie doczytałam was. ale witam nowe aniołkowe mamy bo widzialam,ze niestety znowu nas przybylo.
Kasiu...nie wiem co napisac. moze tylko tyle,ze poki jest nadzieja trzeba walczyc. i wierzyc,ze jednak bedzie to ta "lżejsza" opcja. neisprawiedliwe to wszystko!!! dzis ktos pisal ,ze u nas wesolo. bo faktycznie byl to dobry dzien z powodu Julci malej zwlaszcza.ale niestety jak widac dobro ze zlem rownowazy sie:( Kasiu pamietaj ,ze jestesmy tu po to by Cie wspierac! pomoc w podjeciu kazdej decyzji! ale... wierzymy wszystkie i czekamy z nadzieja,ze wszytsko sie dobrze ulozy,ze po falach zla przyjdzie upragniony spokoj. i nei tzreba bedzie podejmowac decyzji zadnych bo samo ulozy sie dobrze.
 
mamaamelusia ja mam tak samo szlak mnie trafia ze sterte badan porobilam i ze jeden lekarz z badania histo wyczytal to a inny calkiem przeciwienstwo tego co ten pierwszy i tyle badan od jednego iod drugiego ze glowa boli :szok: a teraz powiem wam ze jak analizuje ktore moglabym sobie odpuscic to o wiele bym zaoszczedzila no ale tak to jest jak sie nie rpzemysli tylko na hurra szybko robi zeby jak najszybciej byly... ehh no i prawie 600 zl poszlo w jeden dzien...

a wiecie moze czy np przy infekcji wod plodowych czy tam w pepowinie to crp z krwi by wyszlo ?? ze jest infekcja?? bo kurka niby lekarz dopatrzyl sie infekcji a u mnie crp przed samym porodem i tuz po jak byla ujemna tak zostala. a jeszcze czy crp wykrylo by infekcje pecherza czy tam drog moczowych ?? on mi mowie o kazdej infekcji w moim ciele??
 
reklama
Do góry